Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Květinový záhon před školou

Květinový záhon před školouDobrý den všem,

při jarní péči o nový trvalkový záhon před školou jsme zjistili, že se nám většina květin ujala. Máme z toho velikou radost a doufáme, že tento květinovo-bylinkový záhon bude sloužit a dělat radost všem.

Zároveň bychom chtěli poděkovat neznámému občanovi, který se rozhodl obohatit tento okrasný záhonek o řepku. Semínka krásně vzešla a my jsme rádi, že máme v našich řadách další nadšence do zvelebování naší vesničky. Jistě si uvědomuje, jak důležitá je řepka pro naše zdraví. A proto nás těší, že máme takového souseda, který se stará o naše společné zájmy. Nicméně si dovolujeme upozornit, že záhonek je určen pro pěstování okrasných květin a bylinek. Řepka je sice hezká na pohled, ale pro náš záhon není vhodná. Navíc řepka potřebuje speciální péči, kterou my nemůžeme zajistit.

Proto bychom Vás prosili, abyste příště než něco vysejete, kontaktovali zástupce obce. Jistě se následně domluvíme, a pokud máte zájem o zahradničení a chcete nám pomoci s další úpravou, budeme velmi rádi, když se k nám připojíte.

Ještě jednou děkujeme za Vaši iniciativu a doufáme, že si užijete náš záhonek i bez řepky.

SK Dlouhopolsko z.s.