Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Cetin - optická síť - souhlas vlastníků nemovitostí

Cetin - optická síť - souhlas vlastníků nemovitostíVážení spoluobčané,

dne 20.11.2023 od 9 - 16 hod.

bude v budově bývalé školy, Poděbradská 5, projektový konzultant firmy CETIN - optické sítě přítomen pan Mojmír Šťastný, který bude podepisovat smlouvy se zájemci o zavedení přípojky do domu. K tomu je třeba, aby se dostavil vlastník nemovitosti případně zástupce s plnou mocí, aby podepsal souhlas s přípojkou k nemovitosti. Stavbu bude v příštím roce budovat společnost CETIN.

Síť Vám zajistí stabilní a rychlé připojení na internet i televizi 2 Gb/s, můžete si vybrat kteréhokoliv operátora. Přípojka bude ZDARMA. Do projektu jsou zahrnuty všechny nemovitosti s popisným číslem. Pan Šťastný bude odpovídat i na případné další dotazy k výstavbě.

Přípojka Vás nezavazuje se na ni připojit a využívat jakýchkoliv služeb (tedy, dokud si službu neobjednáte, je pasivní a tím neodebírá žádnou energii).
Přípojka také není povinná - když nedáte souhlas k zavedení přípojky, tak vám realizátor přípojku nezavede.

Tak jako tomu však bylo například u pevných linek nebo přípojek na plyn, i zde je nutné si uvědomit, že pro opozdilce bude po dokončení prací již velmi obtížné a hlavně nákladné přípojku zrealizovat zpětně. Prosíme tedy všechny o účast a spolupráci.

Kdo bude na dovolené, či se nebude z jiného důvodu moci zúčastnit, prosím o informování na obecní email ou@dlouhopolsko.cz .Také prosím o účast ty, kteří přípojku chtít nebudou, aby si je mohl CETIN v rámci výstavby vyznačit.

Kdo se bude moci zastavit až mezi 16 - 18 hod., dejte nám prosím vědět na obecním email, domluvíme se s panem Šťastným.

 

Děkujeme OÚ a pan Šťastný