Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > SK Dlouhopolsko

SK Dlouhopolsko


Ročník 2015/2016

Datum konání: 31. 12. 2016

dospělí - IV. třída skupina B - sezóna 2015/2016

 1

 Mcely 24   17   3 89:41  55 
 2  Křinec 24  16   5  82:34  51 
 3  Žitovlice 24  16   6  87:47  50 
 4  Vrbice 24  14   6  53:33  46 
 5  Dlouhopolsko 24  12   9  52:36  39 
 6  Běrunice B 24  11 10  71:50  36 
 7  Hrubý Jeseník B 24  10   8  71:55  36 
 8  Straky B 24  12 0 12  67:65  36 
 9  Chleby 24  10   9  63:56  35 
 10  Košík 24    7 14  48:79  24 
 11  Vestec 24    6 2 16  40:87  20 
 12  Netřebice 24    4 19  33:83 

13 

 13  Záhornice 24    3 21  27:117    9 

dospělí - IV. třída skupina B - jaro 2016

 sobota 5.3.  15:00  Lužec nad Cidlinou - Dlouhopolsko (přípravné)  1:1 
 neděle 13.3.  14:00  Sluštice - Dlouhopolsko (přípravné) 3:3 
 sobota  19.3.  14:00  Dlouhopolsko - Převýšov B (přípravné)  0:0 
 sobota 26.3.  15:00 Dlouhopolsko - Křinec   0:2 
 sobota 2.4.  16:30  Košík - Dlouhopolsko    0:0
 sobota 9.4.  16:30  Dlouhopolsko - Žitovlice 

5:3

 sobota 16.4.  17:00  Dlouhopolsko - Hrubý Jeseník B   3:1 
 neděle 24.4.  17:00  Vrbice - Dlouhopolsko 2:1
 sobota 30.4.  17:00  Dlouhopolsko - Záhornice   4:0
 neděle 8.5.  10:15  Běrunice B - Dlouhopolsko   3:0 
 sobota 14.5.  17:00  Dlouhopolsko - Vestec   2:0 
 neděle 22.5.  17:00  Straky B - Dlouhopolsko  2:0 
 sobota 28.5.  17:00  Dlouhopolsko - Netřebice  4:0 
 sobota 4.6.  17:00  Chleby - Dlouhopolsko  4:2 
 sobota 18.6.  17:00  Mcely - Dlouhopolsko   1:0 

tabulka dospělí IV. třída - skupina B - po podzimu 2015

1 Mcely 13 9 1 49 : 23 30
2 Rožďalovice B 13 0 4 56 : 22 27
3 Dlouhopolsko 13 8 2 3 35 : 19 26
4 Žitovlice 13 8 1 4 53 : 27 25
5 Vrbice 13 8 1 4 22 : 18 25
6 Straky B 13 8 0 5 33 : 33 24
7 Běrunice B 13 7 0 6 36 : 30 21
8 Křinec 13 6 2 5 39 : 30 20
9 Košík 13 6 2 5 34 : 36 20
10 Hrubý Jeseník B 13 5 2 6 41 : 36 17
11 Chleby 13 1 7 28 : 38 16
12 Záhornice 13 3 0 10 18 : 41   9
13 Vestec 13 2 0 11 15 : 65   6
14 Netřebice 13 0 0 13 12 : 53   0

dospělí - IV. třída skupina B - podzim 2015

neděle 23.8. 17:00 Křinec - Dlouhopolsko        2 : 1     
sobota 29.8. 17:00 Dlouhopolsko - Košík  4 : 1
sobota 5.9. 17:00 Žitovlice - Dlouhopolsko  1 : 1
neděle 13.9. 17:00 Hrubý Jeseník B - Dlouhopolsko  5 : 2
sobota 19.9. 16:30 Dlouhopolsko - Vrbice  0 : 1
sobota 26.9. 16:30 Záhornice - Dlouhopolsko  1 : 3
sobota 3.10. 16:00 Dlouhopolsko - Běrunice B  3 : 2
neděle 11.10. 16:00 Vestec - Dlouhopolsko  2 : 4
sobota 17.10. 15:30 Dlouhopolsko - Straky B  6 : 2
sobota 24.10. 14:30 Netřebice - Dlouhopolsko  0 : 3
sobota 31.10. 14:00 Dlouhopolsko - Chleby  4 : 1
neděle 8.11. 14:00 Rožďalovice B - Dlouhopolsko  1 : 4
sobota 14.11. 13:30 Dlouhopolsko - Mcely  0 : 0


16. ročník Memoriálu Davida Vojtíška - Hradčany 13.8.2016

Datum konání: 13. 8. 2016

Hradčany - Dlouhopolsko = 1:2 (1:2)

Jestřabí Lhota B - Velký Osek B = 4:1 (2:1)

Jestřabí Lhota B - Dlouhopolsko = 1:0 (1:0)

Velký Osek B - Dlouhopolsko = 6:2 (2:1)

Hradčany - Jestřabí Lhota B = 0:8 (0.5)

Hradčany - Velký Osek B = 1:5 (0:3)

Pořadí v turnaji :

1 Jestřabí Lhota B 3 3 0 0 13:1 9
2 Velký Osek B 3 2 0 1 12:7 6
3 Dlouhopolsko 3 1 0 2   4:8 3
4 Hradčany 3 0 0 3  2:15 0

nejlepší brankář - Jan Budai ( Dlouhopolsko )

nejlepší střelec - Jan Kureš mladší ( Jestřabí Lhota B ) = 4x

nejlepší hráč - Pavel Kalinec ( Velký Osek B )



44. ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka - 16.7.2016

Datum konání: 16. 7. 2016

Dlouhopolsko - Hradčany = 0:1 ( 0:1 )

Sloveč - Převýšov B = 5:1 ( 3:0 )

Hradčany - Převýšov B = 3:2 ( 2:2)

Dlouhopolsko - Sloveč = 0:2 ( 0:1 )

Hradčany - Sloveč = 1:5 ( 0:2 )

Dlouhopolsko - Převýšov B = 3:0 ( 0:0 )

Pořadí v turnaji :

1 Sloveč 3 3 0 0 12:2 9
2 Hradčany 3 2 0 1   5:7 6
3 Dlouhopolsko 3 1 0 2   3:3 3
4 Převýšov B 3 0 0 3  3:11  0

nejlepší brankář : Josef Ritschel ( Hradčany )

nejlepší střelec : Jaroslav Mašinda ( Sloveč ) = 4x

nejlepší hráč : Aleš Langr ( Sloveč )



3. ročník turnaje v malé kopané - Dlouhopolský turnájek - 9.7.2016

Datum konání: 9. 7. 2016

skupina A :

Golman na plech Smidary, Kněžičky, Lužec nad Cidlinou, Dlouhopolsko I, Lulánci

Smidary - Kněžičky = 0:0

Lužec - Dlouhopolsko = 0:3

Lulánci - Smidary = 3:1

Lužec - Kněžičky = 2:1

Lulánci - Dlouhopolsko = 1:0

Smidary - Lužec = 3:2

Lulánci - Kněžičky = 0:0

Smidary - Dlouhopolsko = 2:1

Lulánci - Lužec = 0:1

Kněžičky - Dlouhopolsko = 2:1

skupina B :

Pod vlivem Městec Králové, Horácio 109 Dlouhopolsko, AC Kadimůrov Praha, Joga team Chlumec nad Cidlinou, Bramboračka Dlouhopolsko

Pod vlivem - Horácio = 0:1

Kadimůrov - Joga = 0:3

Bramboračka - Pod vlivem = 2:0

Kadimůrov - Horácio = 3:0

Bramboračka - Joga = 1:5

Pod vlivem - Kadimůrov = 0:7

Bramboračka - Horácio = 3:2

Pod vlivem - Joga = 0:5

Bramboračka - Kadimůrov = 0:4

Horácio - Joga = 0:5

čtvrtfinále :

Lulánci - Horácio 109 Dlouhopolsko = 0:0 - penalty 5:4

Lužec nad Cidlinou - AC Kadimůrov Praha = 0:1

Joga team Chlumec nad Cidlinou - Kněžičky = 4:1

Bramboračka Dlouhopolsko - Golman na plech Smidary = 2:0

semifinále :

Lulánci - AC Kadimůrov Praha = 2:0

Joga team Clumec nad Cidlinou - Bramboračka Dlouhopolsko = 3:0

o 3. místo

AC Kadimůrov Praha - Bramboračka Dlouhopolsko = 4:2

finále

Lulánci - Joga team Chlumec nad Cidlinou = 1:1 - penalty 5:4

nejlepší střelec = Jakub Hartman ( Joga team Chlumec nad Cidlinou )

nejlepší hráč = Roman Pipek ( Lulánci )

nejlepší brankář = Ladislav Kukal ( Joga team Chlumec nad Cidlinou )



Ročník 2014/2015

Datum konání: 31. 12. 2015

dospělí IV. třída - skupina C - sezóna 2014/2015

1 Sány 18      16     2       0    71 : 22    50  
2 Odřepsy 18 16 1   1 91 : 11 49
3 Vrbice 18   8 3   7 38 : 35 27
4 Libice nad Cidlinou B 18   7 1 10 52 : 72 22
5 Dymokury B 18   7 1 10 31 : 60 22
6 Dlouhopolsko 18   5 4   9 41 : 49 19
7 Běrunice B 18   5 4   9 36 : 50 19
8 Záhornice 18   6 1 11 32 : 56 19
9 Hradčany 18   4 4 10 36 : 53 16
10 Opolany 18   4 3 11 20 :40 15

 

střelci sezóny 2014/2015

góly    
16 Robovský Luboš
4 Kříž Jakub
3 Shaklein Anton
3 Franěk Jaroslav
3 Hingar Petr
2 Jindra Daniel
2 Kročák Jiří
2 Kříž Pavel
1 Švoma Vlastimil
1 Pecen Tomáš
1 Šeruda Ondřej
1 Kříž Jan
1 Novák Ladislav
1 Budai Jan

 

dospělí IV.třída - skupina C - jaro 2015

sobota 28.3. 14.00 Všechlapy - Dlouhopolsko ( přípravné )  1 : 2
sobota 4.4. 16.30 Dlouhopolsko - Hradčany     3 : 3   
sobota 11.4. 16.30 Dlouhopolsko - Běrunice B  3 : 0
sobota 18.4. 17.00 Dlouhopolsko - Opolany  2 : 0
neděle 26.4. 17.00 Odřepsy - Dlouhopolsko  2 : 0
sobota 2.5. 17.00 Dlouhopolsko - Sány  2 : 5
neděle 10.5. 17.00 Vrbice - Dlouhopolsko  3 : 1
sobota 16.5. 17.00 Dlouhopolsko - Libice nad Cidlinou B  6 : 3
sobota 23.5. 17.00 Dlouhopolsko - Záhornice  9 : 0
neděle 31.5. 17.00 Dymokury B - Dlouhopolsko  6 : 1

 

střelci podzimu 2014

góly      
8 Robovský Luboš
1

Švoma Vlastimil

1 Šeruda Ondřej
1 Franěk Jaroslav
1 Shaklein Anton
1 Jindra Daniel
1 Hingar Petr

tabulka dospělí IV. třída - skupina C - po podzimu 2014

1 Sány 9 8 1 0 39 : 13 25
2 Odřepsy 9 8 0 1 44 :   8 24
3 Vrbice 9 5 2 2 20 : 14 17
4 Libice nad Cidlinou B 9 4 1 4 26 : 27 13
5 Běrunice B 9 3 3 3 21 : 17 12
6 Opolany 9 2 3 4 13 : 19   9
7 Záhornice 9 2 1 6 16 : 28   7
8 Dymokury B 9 2 1 6 12 : 35   7
9 Dlouhopolsko 9 1 3 5 14 : 27   6
10 Hradčany 9 1 3 5 15 : 32   6

dospělí IV.třída - skupina C - podzim 2014

sobota 30.8. 17,00 Dlouhopolsko - Dymokury B     5:1   
sobota 6.9. 17,00 Hradčany - Dlouhopolsko

  3:1

neděle 14.9. 10,15 Běrunice B - Dlouhopolsko   1:1
neděle 21.9. 16,30 Opolany - Dlouhopolsko   2:2
sobota 27.9. 16,30 Dlouhopolsko - Odřepsy   0:2
sobota 4.10. 16,00 Sány - Dlouhopolsko   5:1
sobota 11.10. 16,00 Dlouhopolsko - Vrbice   0:2
sobota 18.10. 15,30 Libice nad Cidlinou B - Dlouhopolsko   9:2
sobota 25.10. 14,30 Záhornice - Dlouhopolsko  2:2


15. ročník Memoriálu Davida Vojtíška - Hradčany 15.8.2015

Datum konání: 15. 8. 2015

Výsledky :

Hradčany - Dlouhopolsko = 1:2 ( 1:0 )

Jestřabí Lhota B - Velký Osek B = 7:0 ( 6:0 )

Hradčany - Jestřabí Lhota B = 0:4 ( 0:1 )

Dlouhopolsko - Velký Osek B = 2:0 ( 0:0 )

Jestřabí Lhota B - Dlouhopolsko = 7:0 ( 5:0)

Hradčany - Velký Osek B = 1:4 ( 1:1)

Pořadí v turnaji :

1. Jestřabí Lhota B 3 3 0 0 18:0 9
2. Dlouhopolsko 3 2 0 1   4:8 6
3. Velký Osek B 3 1 0 2   4:10 3
4. Hradčany 3 0 0 3   2:10 0

nejlepší hráč - Miloslav Klička ( Jestřabí Lhota )

nejlepší brankář - Josef Ritschel ( Hradčany )

nejlepší střelec - Martin Mikeš = 4 x ( Jestřabí Lhota B )



43. ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka – 18.7.2015

Datum konání: 18. 7. 2015

Výsledky:

Dlouhopolsko – Hradčany = 2:1 ( 1:0 )

Sloveč – Převýšov = 1:1 ( 1:1 ) - penalty 4:1

Dlouhopolsko – Převýšov = 0:6 ( 0:3 )

Sloveč – Hradčany = 2:0 ( 1:0)

Dlouhopolsko – Sloveč = 3:3 ( 0:3 ) - penalty 2:4

Převýšov – Hradčany = 8:1 ( 4:1 )

Pořadí v turnaji:

1. Sloveč      3    0    0   6:4    9
2. Převýšov      2    0    1 15:2    6
3. Dlouhopolsko      1    0    2   5:10    3  
4. Hradčany      0    0    3   2:12    0

nejlepší brankář – Valenta Miroslav ( Sloveč )

nejlepší střelec – Lochman Stanislav ( Převýšov ) = 4x

nejlepší hráč – Steklý Milan ( Převýšov )

SK Dlouhopolsko - 2. ročník turnaje v malé kopané - 2.místo - 11.7.2015



SK Dlouhopolsko - 2.ročník turnaje v malé kopané - 11.7.2015

Datum konání: 11. 7. 2015

skupina A :

AC Kadimůrov Praha, Horacio 109 Dlouhopolsko, Lužec nad Cidlinou, Brambory Dlouhopolsko, Fenerbachce Vagón Kolín

Kadimůrov - Horacio 109 = 2:1

Lužec - Brambory = 2:0

Vagón - Kadimůrov = 0:2

Lužec - Horacio 109 = 3:1

Vagón - Brambory = 2:1

Kadimůrov - Lužec = 2:1

Vagón - Horacio 109 = 1:2

Kadimůrov - Brambory = 1:1

Vagón - Lužec = 3:2

Horacio 109 - Brambory = 0:1

skupina B :

Mafie Kněžičky, Atletiko Smidary, SK Dlouhopolsko, FC Bombardo Žiželice nad Cidlinou

Kněžičky - Atletiko = 0:5

Dlouhopolsko - Bombardo = 3:0

Kněžičky - Bombardo = 0:1

Dlouhopolsko - Atletiko = 5:1

Kněžičky - Dlouhopolsko = 1:5

Bombardo - Atletiko = 0:0

Čtvrtfinále :

Kadimůrov - Kněžičky = 1:0

Lužec - Atletiko = 1:1 - penalty 2:0

Dlouhopolsko - Brambory = 1:1 - penalty 4:1

Vagón - Bombardo  = 2:0

Semifinále :

Kadimůrov - Lužec = 1:0

Dlouhopolsko - Vagón = 0:0 - penalty 3:2

o 3. místo :

Lužec nad Cidlinou - Fenerbachce Vagón Kolín = 2:0

finále :

AC Kadimůrov Praha - SK Dlouhopolsko = 3:1

nejlepší střelec : Dominik Vocásek ( SK Dlouhopolsko )

nejlepší hráč : Pavel Mejstřík ( Lužec nad Cidlinou )

nejlepší brankář : Tomáš Plevka ( AC Kadimůrov Praha )



Ročník 2013/2014

Datum konání: 31. 12. 2014

dospělí IV.třída - skupina C - sezóna 2013/2014

1 Pátek B 22 18 2   2 77 : 24 56
2 Sány 22 18   4 92 : 31 54
3 Vrbice 22 12 3   7 63 : 44 39
4 Hradčany 22 11 3   8 62 : 57 36
5 Dlouhopolsko 22 10 2 10 48 : 59 32
6 Libice nad Cidlinou B 22   9 3 10 49 : 58 30
7 Záhornice 22   8  5   9 44 : 57 29
8 Opolany 22   8 4 10 46 : 50 28
9 Běrunice B 22   8  4 10 41 : 53  28
10 Žehuň 22   8   2 12 36 : 38 26
11 Dymokury B 22   5 1 16 35 : 69 16
12 Odřepsy 22   1 3 18 36 : 89   6

 

střelci sezóny 2013/2014

góly  
7 Kročák Jiří
6 Robovský Luboš
5 Švoma Vlastimil
5 Hingar Petr
5 Kříž Jakub
4 Kříž Pavel
3 Podhorský František
2 Franěk Jaroslav
2 Shaklein Anton
2 Pecen Tomáš
2 Hájek Martin
1 Bartošek Michal
1 Komárek Ladislav
1 Novák Ladislav
1 Kříž Jan
1 vlastní ( Běrunice  )               

 

dospělí IV. třída - skupina C - jaro 2014

 29.3.   

 sobota    

 16,00  

 Dlouhopolsko   - Převýšov B (přátelsky)   

  0:1

 5.4.

 sobota

 16,30

 Libice nad   Cidlinou B - Dlouhopolsko

 3:0

 12.4.

 sobota

 16,30

 Dlouhopolsko   - Běrunice B

 3:0

 20.4.

 neděle

 17,00

 Opolany -   Dlouhopolsko

 1:1

 26.4.

 sobota

 17,00

 Dlouhopolsko   - Sány

3:6

 4.5.

 neděle

 17,00

 Pátek B -   Dlouhopolsko

 5:0

 10.5.

 sobota

 17,00

 Dlouhopolsko   - Hradčany

 5:3

 17.5.

 sobota

 17,00

 Žehuň -   Dlouhopolsko

 4:1

 24.5.

 sobota

 17,00

 Dlouhopolsko   - Odřepsy

4:1

 31.5.

 sobota

 17,00

 Záhornice   - Dlouhopolsko

 1:2

 7.6.

 sobota

 17,00

 Dlouhopolsko   - Vrbice

0:4

 14.6.

 sobota

 17,00

 Dlouhopolsko   - Dymokury B

            4:0            

 

střelci podzimu 2013

góly

 

6

Robovský Luboš

5

Švoma Vlastimil

3

Kročák Jiří

2

Hingar Petr

2

Kříž Pavel

2

Kříž Jakub

1

Komárek Ladislav

1

Bartošek Michal

1

Pecen Tomáš

1

Hájek Martin

1

vlastní ( Běrunice )

 tabulka - IV.třída, skupina C - po podzimu 2013

1 Pátek B 11 8 1 2 31 : 13 25
2 Sány 11 8 0 3 41 : 13 24
3 Hradčany 11 6 1 4 30 : 20 19
4 Záhornice 11 3 3 24 : 27 18
5 Žehuň 11 5 1 5 19 : 14 16
6 Dlouhopolsko 11 5 1 5 25 : 31 16
7 Vrbice 11 3 4 31 : 24 15
8 Běrunice B 11 4 3 4 22 : 21 15
9 Opolany 11 4 2 5 20 : 27 14
10 Libice nad Cidlinou B 11 3 2 6 16 : 30 11
11 Dymokury B 11 3 1 7 20 : 34 10
12 Odřepsy 11 1 2 8 17 : 42   5

 

dospělí IV.třída - skupina C - podzim 2013

sobota

24.8.

17:00

Vrbice - Dlouhopolsko

 3:0

neděle

1.9

17:00

Dymokury B - Dlouhopolsko

 3:2

sobota

7.9.

17:00

Dlouhopolsko - Libice nad Cidlinou B

 4:2

neděle

15.9.

10:15

Běrunice B - Dlouhopolsko

 3:3

sobota

21.9.

16.30

Dlouhopolsko - Opolany

 1:4

sobota

28.9.

16.30

Sány - Dlouhopolsko

 7:1

sobota

5.10.

16.00

Dlouhopolsko - Pátek B

 0:2

sobota

12.10.

16.00

Hradčany - Dlouhopolsko

 2:4

sobota

19.10.

15.30

Dlouhopolsko - Žehuň

 2:1

neděle

27.10

14.30

Odřepsy - Dlouhopolsko

 3:4

sobota

2.11.

14.00

Dlouhopolsko - Záhornice

 4:1



14. ročník Memoriálu Davida Vojtíška Hradčany - 9. 8. 2014

Datum konání: 9. 8. 2014

Výsledky:

Hradčany – Velký Osek = 1:2

Hradčany – Dlouhopolsko = 7:1

Velký Osek – Dlouhopolsko = 1:0

Konečné pořadí:

 1.  Velký Osek  2  2  0  0  3:1  6
 2.  Hradčany  2  1  0  1  8:3  3
 3.  Dlouhopolsko  2  0  0  2  1:8  0

nejlepší hráč – Patrik Mazač (Hradčany)

nejlepší brankář – Pavel Kalinec (Velký Osek)

nejlepší střelec – Martin Kopal (Hradčany) – 4x