Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > SK Dlouhopolsko

SK Dlouhopolsko


Ročník 2019/2020

Datum konání: 31. 12. 2020

dospělí IV. třída, skupina A - tabulka po podzimu 2019

1 Bobnice/Dvory B 12 10 0 2 34:18 30
2 Litol 12 9 0 3 48:18 27
3 Slovan Poděbrady B 12 9 0 3 45:20 27
4 Poříčany B 12 8 1 3 60:32 25
5 Sokoleč B 12 8 1 3 43:29 25
6 Hořátev 12 4 4 4 29:23 16
7 Bříství 12 4 2 6 32:28 14
8 Hradišťko 12 4 2 6 22:29 14
9 Křečkov B 12 4 1 7 27:40 13
10 Kostelní Lhota B 12 3 1 8 25:54 10
11 Milčice 12 2 3 7 19:38 9
12 Sány/Opolany B 12 3 0 9 23:51 9
13 Dlouhopolsko 12 2 1 9 13:40 7

dospělí IV. třída, skupina A - podzim 2019

sobota 31.8. 17,00 Sány/Opolany B - Dlouhopolsko 4:0
neděle 8.9. 17,00 Bobnice/Dvory B - Dlouhopolsko 5:0
sobota 14.9. 16,30 Poříčany B - Dlouhopolsko 7:2
sobota 21.9. 16,30 Dlouhopolsko - Litol 0:2
neděle 29.9. 16,00 Kostelní Lhota B - Dlouhopolsko 2:3 
sobota 5.10. 16,00 Dlouhopolsko - Křečkov B  2:3
neděle 13.10. 15,30 Bříství - Dlouhopolsko 3:1 
sobota 19.10. 15,30 Dlouhopolsko - Sokoleč B 3:0 
pondělí 28.10. 14,30 Hořátev - Dlouhopolsko 6:0 
sobota 2.11. 14,00 Dlouhopolsko - Hradišťko 1:1 
neděle 10.11. 14,00 Milčice - Dlouhopolsko 5:0 
sobota 16.11. 13,30 Dlouhopolsko - Slovan Poděbrady B 1:2


Ročník 2018/2019

Datum konání: 31. 12. 2019

dospělí IV. třída, skupina B - konečná tabulka sezóny 2018/2019

1 Žitovlice 22 17 2 3 91:31 53
2 Košík 22 15 3 4 60:25 48
3 Vrbice 22 15 2 5 52:21 47
4 Chleby 22 13 7 2 54:30 46
5 Dlouhopolsko 22 12 4 6 51:41 40
6 Křečkov B 22 10 3 9 57:32 33
7 Sány/Opolany B 22 7 2 13 36:66 23
8 Netřebice 22 6 2 14 32:69 20
9 Záhornice 22 4 7 11 43:77 19
10 Lipník 22 5 3 14 36:61 18
11 Dymokury B 22 4 6 12 21:52 18
12 Hrubý Jeseník B 22 3 1 18 38:66 10

střelci sezóny 2018/2019

góly  
17 Akchurin Omar
7 Shaklein Anton
7 Veselý Petr
5 Kročák Jiří
3 Franěk Jaroslav
3 Hájek Martin
2 Skopal Ruslan
2 Hingar Petr
2 Musil Filip
1 Švoma Vlastimil
1 Kvěch Jan
1 Pecen Jiří

dospělí IV. třída, skupina B - jaro 2019

sobota 16.3. 15:00  Hradčany - Dlouhopolsko (přátelsky)   2:5
sobota 23.3. 15:00 Dlouhopolsko - Chleby  1:1
neděle 31.3. 15:00 Vrbice - Dlouhopolsko  0:0
sobota 6.4. 16:30 Dlouhopolsko - Lipník  1:1
neděle 14.4. 16:30 Dymokury B - Dlouhopolsko  0:3
sobota 20.4. 17:00 Dlouhopolsko - Netřebice  3:1
neděle 28.4. 17:00 Sány/Opolany B - Dlouhopolsko  2:5
sobota 11.5. 17:00 Záhornice - Dlouhopolsko  4:2
sobota 18.5. 17:00 Dlouhopolsko - Křečkov B  1:0
sobota 25.5. 17:00 Žitovlice - Dlouhopolsko  11:1
sobota 1.6. 17:00 Dlouhopolsko - Košík  0:0
sobota 15.6. 17:00 Hrubý Jeseník B - Dlouhopolsko  2:3

dospělí IV. třída, skupina B - tabulka po podzimu 2018

1 Žitovlice 11 10 0 1 51 : 17 30
2 Vrbice 11 8 1 2 29 : 11 25
3 Chleby 11 7 3 1 27 : 13 24
4 Košík 11 7 2 2 28 : 13 23
5 Dlouhopolsko 11 7 0 4 31 : 19 21
6 Křečkov B 11 5 1 5 30 : 17 16
7 Dymokury B 11 4 2 5 12 : 25 14
8 Záhornice 11 3 3 5 21 : 36 12
9 Netřebice 11 3 1 7 18 : 33 10
10 Sány/Opolany B 11 3 1 7 15 : 31 10
11 Hrubý Jeseník B 11 1 0 10 16 : 37   3
12 Lipník 11 1 0 10 15 : 41  3

dospělí IV. třída, skupina B - podzim 2018

sobota 25.8. 17:00 Chleby - Dlouhopolsko  3:2
sobota 1.9. 17:00 Dlouhopolsko - Vrbice  2:1
sobota 8.9. 10:30 Lipník - Dlouhopolsko  3:4
sobota 15.9. 16:30 Dlouhopolsko - Dymokury B  2:0
sobota 22.9. 16:30 Netřebice - Dlouhopolsko  2:4
sobota 29.9. 16:00 Dlouhopolsko - Sány/Opolany B  0:1
sobota 13.10. 15:30 Dlouhopolsko - Záhornice  5:1
neděle 21.10. 10:15 Křečkov B - Dlouhopolsko  1:2
sobota 27.10. 14:30 Dlouhopolsko - Žitovlice  3:4
sobota 3.11. 14:00 Košík - Dlouhopolsko  3:2
sobota 17.11. 13:30 Dlouhopolsko - Hrubý Jeseník B  5:0


Střelci roku 2019

Datum konání: 31. 12. 2019

góly  
10 Akchurin Omar
5 Shaklein Anton
5 Hingar Petr
3 Švoma Vlastimil
3 Veselý Petr
3 Musil Filip
3 Hájek Martin
2 Pecen Jiří
1 Ondráček Tomáš
1 Dunka Jan
1 Musil Jan
1 Vocásek Dominik
1 Lamka Jan
1 Siegl Jan
1 Kročák Jiří
1 Horký Josef
1 Kříž Pavel


Turnaj k 80. výročí založení TJ Union Hradčany - 10.8.2019

Datum konání: 10. 8. 2019

Hradčany - Dlouhopolsko = 1:1 - penalty 2:4

Ohaře - Dlouhopolsko = 2:0

Hradčany - Ohaře = 2:0

Pořadí v turnaji:

  1. Hradčany
  2. Ohaře
  3. Dlouhopolsko

nejlepší hráč = Jiří Fiala (Hradčany)

nejlepší brankář = Václav Morávek (Ohaře)

nejlepší střelec = Martin Zvěřina (Hradčany)



47. ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka - 27.7.2019

Datum konání: 27. 7. 2019

Dlouhopolsko - Hradčany = 4:1

Převýšov - Dymokury B = 2:0

Dlouhopolsko - Převýšov = 1:0

Převýšov - Hradčany = 3:1

Dlouhopolsko - Dymokury B = 1:0

Hradčany - Dymokury B = 1:1

Pořadí v turnaji:

  1. Dlouhopolsko
  2. Převýšov
  3. Hradčany
  4. Dymokury B

nejlepší střelec = Václav Dvořák (Převýšov)

nejlepší brankář = Roman Schwarz (Dymokury B)

nejlepší hráč = Dominik Vocásek (Dlouhopolsko)



6. ročník turnaje v malé kopané - Dlouhopolský turnájek - 13.7.2019

Datum konání: 13. 7. 2019

pořadí po zápasech ve skupině

1 Čežul Lužec nad Cidlinou 26:3 15
2 Joga Chlumec nad Cidlinou 26:4 15
3 Svědci lihovovi Sloveč 18:2 15
4 FC Breakers Nymburk 8:12   6
5 FC Real Nový Bydžov 8:23   6
6 SK Dlouhopolsko 3:17   4
7 Vořezpruti Poděbrady 5:23   1

semifinále:

Čežul Lužec nad Cidlinou - FC Breakers Nymburk = 6:0 

Joga Chlumec nad Cidlinou - Svědci lihovovi Sloveč = 3:2

o 3. místo:

Svědci lihovovi Sloveč - FC Breakers Nymburk = 5:1

finále:

Čežul Lužec nad Cidlinou - Joga Chlumec nad Cidlinou = 2:1

 

nejlepší střelec = Jan Dunka (Čežul Lužec nad Cidlinou)

nejlepší hráč = Martin Tůma (Svědci lihovovi Sloveč)

nejlepší brankář = Ladislav Kukal (Joga Chlumec nad Cidlinou)