Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > SK Dlouhopolsko

SK Dlouhopolsko


Ročník 2018/2019

Datum konání: 31. 12. 2019

dospělí IV. třída, skupina B - konečná tabulka sezóny 2018/2019

1 Žitovlice 22 17 2 3 91:31 53
2 Košík 22 15 3 4 60:25 48
3 Vrbice 22 15 2 5 52:21 47
4 Chleby 22 13 7 2 54:30 46
5 Dlouhopolsko 22 12 4 6 51:41 40
6 Křečkov B 22 10 3 9 57:32 33
7 Sány/Opolany B 22 7 2 13 36:66 23
8 Netřebice 22 6 2 14 32:69 20
9 Záhornice 22 4 7 11 43:77 19
10 Lipník 22 5 3 14 36:61 18
11 Dymokury B 22 4 6 12 21:52 18
12 Hrubý Jeseník B 22 3 1 18 38:66 10

střelci sezóny 2018/2019

góly  
17 Akchurin Omar
7 Shaklein Anton
7 Veselý Petr
5 Kročák Jiří
3 Franěk Jaroslav
3 Hájek Martin
2 Skopal Ruslan
2 Hingar Petr
2 Musil Filip
1 Švoma Vlastimil
1 Kvěch Jan
1 Pecen Jiří

dospělí IV. třída, skupina B - jaro 2019

sobota 16.3. 15:00  Hradčany - Dlouhopolsko (přátelsky)   2:5
sobota 23.3. 15:00 Dlouhopolsko - Chleby  1:1
neděle 31.3. 15:00 Vrbice - Dlouhopolsko  0:0
sobota 6.4. 16:30 Dlouhopolsko - Lipník  1:1
neděle 14.4. 16:30 Dymokury B - Dlouhopolsko  0:3
sobota 20.4. 17:00 Dlouhopolsko - Netřebice  3:1
neděle 28.4. 17:00 Sány/Opolany B - Dlouhopolsko  2:5
sobota 11.5. 17:00 Záhornice - Dlouhopolsko  4:2
sobota 18.5. 17:00 Dlouhopolsko - Křečkov B  1:0
sobota 25.5. 17:00 Žitovlice - Dlouhopolsko  11:1
sobota 1.6. 17:00 Dlouhopolsko - Košík  0:0
sobota 15.6. 17:00 Hrubý Jeseník B - Dlouhopolsko  2:3

dospělí IV. třída, skupina B - tabulka po podzimu 2018

1 Žitovlice 11 10 0 1 51 : 17 30
2 Vrbice 11 8 1 2 29 : 11 25
3 Chleby 11 7 3 1 27 : 13 24
4 Košík 11 7 2 2 28 : 13 23
5 Dlouhopolsko 11 7 0 4 31 : 19 21
6 Křečkov B 11 5 1 5 30 : 17 16
7 Dymokury B 11 4 2 5 12 : 25 14
8 Záhornice 11 3 3 5 21 : 36 12
9 Netřebice 11 3 1 7 18 : 33 10
10 Sány/Opolany B 11 3 1 7 15 : 31 10
11 Hrubý Jeseník B 11 1 0 10 16 : 37   3
12 Lipník 11 1 0 10 15 : 41  3

dospělí IV. třída, skupina B - podzim 2018

sobota 25.8. 17:00 Chleby - Dlouhopolsko  3:2
sobota 1.9. 17:00 Dlouhopolsko - Vrbice  2:1
sobota 8.9. 10:30 Lipník - Dlouhopolsko  3:4
sobota 15.9. 16:30 Dlouhopolsko - Dymokury B  2:0
sobota 22.9. 16:30 Netřebice - Dlouhopolsko  2:4
sobota 29.9. 16:00 Dlouhopolsko - Sány/Opolany B  0:1
sobota 13.10. 15:30 Dlouhopolsko - Záhornice  5:1
neděle 21.10. 10:15 Křečkov B - Dlouhopolsko  1:2
sobota 27.10. 14:30 Dlouhopolsko - Žitovlice  3:4
sobota 3.11. 14:00 Košík - Dlouhopolsko  3:2
sobota 17.11. 13:30 Dlouhopolsko - Hrubý Jeseník B  5:0


Ročník 2017/2018

Datum konání: 31. 12. 2018

dospělí - IV. třída, skupina B - konečná tabulka sezóny 2017/2018

1 Mcely 26 20 1 5 80:28 61
2 Vestec 26 16 3 7 77:47 51
3 Žitovlice/Pojedy 26 14 3 9 79:54 45
4 Košík 26 14 3 9 52:39 45
5 Dlouhopolsko 26 13 5 8 56:53 44
6 Rožďalovice B 26 13 2 11 63:48 41
7 Dymokury B 26 12 4 10 50:37 40
8 Chleby 26 12 2 12 53:47 38
9 Vrbice 26 9 5 12 44:45 32
10 Sány/Opolany B 26 10 2 14 50:53 32
11 Netřebice 26 9 3 14 38:72 30
12 Hrubý Jeseník B 26 5 9 12 42:69 24
13 Křečkov B 26 6 3 17 42:75 21
14 Záhornice 26 4 5 17 43:102 17

střelci sezóny 2017/2018

 góly  
 16 Skopal Ruslan 
 10 Franěk Jaroslav 
 7 Akchurin Omar 
  5  Shaklein Anton
 3 Kvěch Jan 
 3 Hájek Martin 
 2 Hingar Petr 
 2 Kříž Pavel 
 2 Pecen Jiří 
 1 Švoma Vlastimil 
 1 Kříž Jan
 1 Javorský Petr 
 1 Kříž Jakub 
 1 Seifert Lukáš 

dospělí - IV. třída, skupina B - jaro 2018

neděle 25.3. 15,00 Vrbice - Dlouhopolsko  1:3
sobota 31.3. 16,30 Dlouhopolsko - Hrubý Jeseník B  1:1
neděle 8.4. 16,30 Rožďalovice B - Dlouhopolsko  0:1
sobota 14.4. 16,30 Mcely - Dlouhopolsko  9:0
sobota 21.4. 17,00 Dlouhopolsko - Křečkov B  2:0
neděle 29.4. 17,00 Dymokury B - Dlouhopolsko  5.1
sobota 5.5. 17,00 Dlouhopolsko - Netřebice  0:2
neděle 13.5. 17,00 Sány/Opolany B - Dlouhopolsko  1:4
sobota 19.5. 17,00 Dlouhopolsko - Chleby  3:2
sobota 26.5. 17,00 Záhornice - Dlouhopolsko  3:2
sobota 2.6. 17,00 Dlouhopolsko - Žitovlice/Pojedy  5:1
sobota 9.6. 17,00 Vestec _ Dlouhopolsko  4:0
sobota 16.6. 17,00 Dlouhopolsko - Košík  2:2

dospělí - IV. třída, skupina B - tabulka po podzimu 2017

1 Mcely 13 11 0 2 37:14 33
2 Dlouhopolsko 13 7 3 3 32:22 24
3 Vrbice 13 7 3 3 26:17 24
4 Vestec 13 7 2 4 37:26 23
5 Žitovlice/Pojedy 13 7 2 4 39:29 23
6 Dymokury B 13 7 2 4 23:16 23
7 Sány/Opolany B 13 7 0 6 31:22 21
8 Rožďalovice B 13 7 0 6 29:30 21
9 Chleby 13 6 2 5 29:22 20
10 Košík 13 5 1 7 28:27 16
11 Hrubý Jeseník B 13 2 4 7 21:33 10
12 Křečkov B 13 3 1 9 23:41 10
13 Netřebice 13 2 1 10 14:38 7
14 Záhornice 13 1 3 9 24:56 6

dospělí - IV. třída, skupina B - podzim 2017

sobota 19.8. 17:00 Košík - Dlouhopolsko 1:2 
sobota 26.8. 17:00 Dlouhopolsko - Vrbice  2:1
neděle 3.9. 17:00 Hrubý Jeseník B - Dlouhopolsko  1:5
sobota 9.9. 17:00 Dlouhopolsko - Rožďalovice B  1:3
sobota 16.9. 17:00 Dlouhopolsko - Mcely  1:3
neděle 24.9. 10:15 Křečkov B - Dlouhopolsko  3:4
sobota 30.9. 16:00 Dlouhopolsko - Dymokury B  0:2
sobota 7.10. 16:00 Netřebice - Dlouhopolsko  2:2
sobota 14.10. 15:30 Dlouhopolsko - Sány/Opolany B  2:1
sobota 21.10. 15:30 Chleby - Dlouhopolsko  0:1
sobota 28.10. 14:30 Dlouhopolsko - Záhornice  8:1
sobota 4.11. 14:00 Žitovlice/Pojedy - Dlouhopolsko  2:2
sobota 11.11. 14:00 Dlouhopolsko - Vestec  2:2


Střelci roku 2018

Datum konání: 22. 12. 2018

góly  
18 Akchurin Omar
12 Franěk Jaroslav
7 Shaklein Anton
6 Vocásek Dominik
6 Veselý Petr
6 Skopal Ruslan
4 Kročák Jiří
3 Musil Filip
2 Kvěch Jan
2 Pecen Jiří
1 Podhorský František
1 Lamka Jan
1 Musil Jan
1 Hájek Martin


46. ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka - 28.7.2018

Datum konání: 18. 7. 2018

Lužec nad Cidlinou - Převýšov B = 3:3 (2:1) - penalty 4:3

Dlouhopolsko - Lužec nad Cidlinou = 5:1 (2:0)

Dlouhopolsko - Převýšov B = 7:0 (2:0)

 

nejlepší střelec - Dominik Vocásek (Dlouhopolsko)

nejlepší hráč - Martin Demjanovič (Převýšov B)

nejlepší brankář - Jaroslav Haken (Lužec nad Cidlinou)



5. ročník turnaje v malé kopané - Dlouhopolský turnájek - 14.7.2018

Datum konání: 14. 7. 2018

skupina A - výsledky:

Bolestínci - Joga = 0:4 

Breakers - Lužec = 1:5

Kadimůrov - Bolestínci = 3:2 

Breakers - Joga = 0:5

Kadimůrov - Lužec = 1:2

Bolestínci - Breakers = 2:0

Kadimůrov - Joga = 0:0

Bolestínci - Lužec = 1:0

Kadimůrov - Breakers = 6:1

Joga - Lužec = 3:0

konečné pořadí ve skupině A:

  1. Joga Chlumec nad Cidlinou
  2. 2. AC Kadimůrov Praha
  3. Bolestínci Starý Bydžov
  4. Lužec nad Cidlinou
  5. Breakers Nymburk 

skupina B - výsledky:

Dlouhopolsko - Srdcaři = 0:0

Jelita - Skoroměstec = 0:1

Dlouhopolsko - Skoroměstec = 0:5

Jelita - Srdcaři = 2:1

Dlouhopolsko - Jelita = 0:2

Skoroměstec - Srdcaři = 2:0

konečné pořadí ve skupině B:

  1. Skoroměstec Městec Králové
  2. Jelita Hradec Králové
  3. Srdcaři Poděbrady
  4. Dlouhopolsko

čtvrtfinále:

Joga Chlumec nad Cidlinou - Dlouhopolsko = 8:0

Bolestínci Starý Bydžov - Jelita Hradec Králové = 1:0

Lužec nad Cidlinou - Skoroměstec Městec Králové = 3:0

AC Kadimůrov Praha - Srdcaři Poděbrady = 1:2

semifinále:

Joga Chlumec nad Cidlinou - Bolestínci Starý Bydžov = 2:0

Lužec nad Cidlinou - Srdcaři Poděbrady = 3:1

o 3. místo - Srdcaři Poděbrady - Bolestínci Starý Bydžov = 2:1

finále - Joga Chlumec nad Cidlinou - Lužec nad Cidlinou = 6:1

 

nejlepší střelec = Jakub Hartman (Joga Chlumec nad Cidlinou)

nejlepší brankář = Ladislav Kukal (Joga Chlumec nad Cidlinou)

nejlepší hráč = Pavel Mejstřík (Lužec nad Cidlinou)