Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > SK Dlouhopolsko

SK Dlouhopolsko


Ročník 2017/2018

Datum konání: 31. 12. 2018

dospělí - IV. třída, skupina B - konečná tabulka sezóny 2017/2018

1 Mcely 26 20 1 5 80:28 61
2 Vestec 26 16 3 7 77:47 51
3 Žitovlice/Pojedy 26 14 3 9 79:54 45
4 Košík 26 14 3 9 52:39 45
5 Dlouhopolsko 26 13 5 8 56:53 44
6 Rožďalovice B 26 13 2 11 63:48 41
7 Dymokury B 26 12 4 10 50:37 40
8 Chleby 26 12 2 12 53:47 38
9 Vrbice 26 9 5 12 44:45 32
10 Sány/Opolany B 26 10 2 14 50:53 32
11 Netřebice 26 9 3 14 38:72 30
12 Hrubý Jeseník B 26 5 9 12 42:69 24
13 Křečkov B 26 6 3 17 42:75 21
14 Záhornice 26 4 5 17 43:102 17

střelci sezóny 2017/2018

 góly  
 16 Skopal Ruslan 
 10 Franěk Jaroslav 
 7 Akchurin Omar 
  5  Shaklein Anton
 3 Kvěch Jan 
 3 Hájek Martin 
 2 Hingar Petr 
 2 Kříž Pavel 
 2 Pecen Jiří 
 1 Švoma Vlastimil 
 1 Kříž Jan
 1 Javorský Petr 
 1 Kříž Jakub 
 1 Seifert Lukáš 

dospělí - IV. třída, skupina B - jaro 2018

neděle 25.3. 15,00 Vrbice - Dlouhopolsko  1:3
sobota 31.3. 16,30 Dlouhopolsko - Hrubý Jeseník B  1:1
neděle 8.4. 16,30 Rožďalovice B - Dlouhopolsko  0:1
sobota 14.4. 16,30 Mcely - Dlouhopolsko  9:0
sobota 21.4. 17,00 Dlouhopolsko - Křečkov B  2:0
neděle 29.4. 17,00 Dymokury B - Dlouhopolsko  5.1
sobota 5.5. 17,00 Dlouhopolsko - Netřebice  0:2
neděle 13.5. 17,00 Sány/Opolany B - Dlouhopolsko  1:4
sobota 19.5. 17,00 Dlouhopolsko - Chleby  3:2
sobota 26.5. 17,00 Záhornice - Dlouhopolsko  3:2
sobota 2.6. 17,00 Dlouhopolsko - Žitovlice/Pojedy  5:1
sobota 9.6. 17,00 Vestec _ Dlouhopolsko  4:0
sobota 16.6. 17,00 Dlouhopolsko - Košík  2:2

dospělí - IV. třída, skupina B - tabulka po podzimu 2017

1 Mcely 13 11 0 2 37:14 33
2 Dlouhopolsko 13 7 3 3 32:22 24
3 Vrbice 13 7 3 3 26:17 24
4 Vestec 13 7 2 4 37:26 23
5 Žitovlice/Pojedy 13 7 2 4 39:29 23
6 Dymokury B 13 7 2 4 23:16 23
7 Sány/Opolany B 13 7 0 6 31:22 21
8 Rožďalovice B 13 7 0 6 29:30 21
9 Chleby 13 6 2 5 29:22 20
10 Košík 13 5 1 7 28:27 16
11 Hrubý Jeseník B 13 2 4 7 21:33 10
12 Křečkov B 13 3 1 9 23:41 10
13 Netřebice 13 2 1 10 14:38 7
14 Záhornice 13 1 3 9 24:56 6

dospělí - IV. třída, skupina B - podzim 2017

sobota 19.8. 17:00 Košík - Dlouhopolsko 1:2 
sobota 26.8. 17:00 Dlouhopolsko - Vrbice  2:1
neděle 3.9. 17:00 Hrubý Jeseník B - Dlouhopolsko  1:5
sobota 9.9. 17:00 Dlouhopolsko - Rožďalovice B  1:3
sobota 16.9. 17:00 Dlouhopolsko - Mcely  1:3
neděle 24.9. 10:15 Křečkov B - Dlouhopolsko  3:4
sobota 30.9. 16:00 Dlouhopolsko - Dymokury B  0:2
sobota 7.10. 16:00 Netřebice - Dlouhopolsko  2:2
sobota 14.10. 15:30 Dlouhopolsko - Sány/Opolany B  2:1
sobota 21.10. 15:30 Chleby - Dlouhopolsko  0:1
sobota 28.10. 14:30 Dlouhopolsko - Záhornice  8:1
sobota 4.11. 14:00 Žitovlice/Pojedy - Dlouhopolsko  2:2
sobota 11.11. 14:00 Dlouhopolsko - Vestec  2:2


Ročník 2016/2017

Datum konání: 31. 12. 2017

dospělí - IV. třída, skupina B - konečná tabulka sezóny 2016/2017

1 Polaban Nymburk B 24 20 4 0 165:23 64
2 Hrubý Jeseník B 24 19 0 5 73:32 57
3 Žitovlice/Pojedy 24 14 4 6 78:48 46
4 Chleby 24 14 3 7 68:39 45
5 Sány/Opolany B 24 12 4 8 57:49 40
6 Vrbice 24 12 3 9 54:45 39
7 Vestec 24 12 1 11 64:80 37
8 Křečkov B 24 10 4 10 74:62 34
9 Běrunice B 24 8 2 14 55:86 26
10 Dlouhopolsko 24 7 3 14 30:61 24
11 Košík 24 5 2 17 41:83 17
12 Netřebice 24 5 0 19 32:98 15
13 Záhornice 24 2 2 20 27:112 8

střelci sezóny 2016/2017

góly  
7 Shaklein Anton
5 Kročák Jiří
3 Košátko Ladislav
3 Hájek Martin
2 Skopal Ruslan
2 Švoma Vlastimil
2 Kříž Pavel
2 Pecen Jiří
1 Podhorský František
1 Siegl Jan
1 Kříž Jakub
1 Kříž Martin

dospělí - IV. třída, skupina B - jaro 2017

 sobota 4.3.  15,00  Dlouhopolsko - Převýšov B (přípravné) 1:0
 sobota 18.3. 15,00 Lužec nad Cidlinou - Dlouhopolsko (přípravné) 3:3 
 sobota 25.3.   15,00 Dlouhopolsko - Křečkov B   4:3
 neděle 2.4.  16,30 Vestec - Dlouhopolsko   4:1
 sobota 8.4.  16,30  Dlouhopolsko - Sány/Opolany B  2:1
 sobota 15.4.   17,00 Košík - Dlouhopolsko   2:2
 sobota 22.4.   17,00 Dlouhopolsko - Žitovlice/Pojedy   1:3
 sobota 29.4.   17,00 Dlouhopolsko - Polaban Nymburk B    0:7
 neděle 7.5.   17,00 Vrbice - Dlouhopolsko   3:1
sobota  13.5.   17,00 Dlouhopolsko - Chleby  3:2 
sobota  20.5.   17,00 Záhornice - Dlouhopolsko   1:1
 sobota 27.5.  17,00  Dlouhopolsko - Hrubý Jeseník B   0:2
 neděle 4.6.  10,15  Běrunice B - Dlouhopolsko   2:0
 sobota 10.6.  17,00  Dlouhopolsko - Netřebice  3:1 

dospělí - IV.třída skupina B - tabulka po podzimu 2016

1 Polaban Nymburk B 12 11 1  0 81:12 34
2 Hrubý Jeseník B 12 10 0 2 48:16 30
3 Žitovlice/Pojedy  12 6 2 4 39:30 20
4 Sány/Opolany B 12 6 2 4 29:26 20
5 Křečkov B 12 5 3 4 34:29 18
6 Vestec 12 6 0 6 35:43 18
7 Chleby 12 5 2 5 34:24 17
8 Vrbice 12 5 2 5 27:31 17
9 Běrunice B 12 5 0 7 31:42 15
10 Netřebice 12 4 0 8 23:40 12
11 Dlouhopolsko 12 3 1 8 12:30 10
12 Košík 12 3 1 8 20:44 10
13 Záhornice 12 2 0 10 16:62 6

 dospělí - IV. třída skupina B - podzim 2016

Ne

28.8.

10:15

Křečkov B - Dlouhopolsko

0:0

So

 3.9.

17:00

Dlouhopolsko - Vestec

 2:5

Ne

11.9.

17:00

Sány/Opolany B - Dlouhopolsko

1:0

So

  17.9.

17:00

Dlouhopolsko - Košík

 0:1

So

  24.9.

16:30

Žitovlice/Pojedy - Dlouhopolsko

 1:2

Ne

  2.10.

16:30

Polaban Nymburk B - Dlouhopolsko

    8:1  

So

  8.10.

16:00

Dlouhopolsko - Vrbice

  2:1 

So

15.10.

16:00

Chleby - Dlouhopolsko

  4:0 

So

22.10.

15:30

Dlouhopolsko - Záhornice

 3:0 

Ne

30.10.

14:30

Hrubý Jeseník B - Dlouhopolsko

 5:1

So

5.11.

14:00

Dlouhopolsko – Běrunice B

 0:1

So

12.11.

14:00

Netřebice - Dlouhopolsko

 3:1



Střelci roku 2017

Datum konání: 31. 12. 2017

14 Skopal Ruslan
8 Shaklein Anton
7 Hájek Martin
6 Košátko Ladislav
4 Dudek Josef
4 Švoma Vlastimil
3 Kvěch Jan
3 Hingar Petr
3 Kříž Pavel
2 Pecen Jiří
2 Seifert Lukáš
1 Siegl Jan
1 Akchurin Omar
1 Jindra Daniel
1 Kříž Jan
1 Javorský Petr
1 Kročák Jiří
1 Kříž Jakub
1 Kříž Martin


45. ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka - 22.7.2017

Datum konání: 22. 7. 2017

Pořadí v turnaji :

  1. Sloveč
  2. Dlouhopolsko
  3. Převýšov B
  4. Lužec nad Cidlinou/dorost Lovčice

nejlepší střelec - Patrik Kaliáš ( Převýšov B )

nejlepší hráč - Josef Dudek ( Dlouhopolsko )

nejlepší brankář - František Hansl



4. ročník turnaje v malé kopané - Dlouhopolský turnájek - 8.7.2017

Datum konání: 8. 7. 2017

Pořadí v turnaji :

  1. Pouliční sběr
  2. Lužec
  3. Lulánci
  4. Joga tým
  5. Kněžičky

Nejlepší střelec - Martin Holec ( Lužec )

Nejlepší hráč - Jakub Hartman ( Joga tým )

Nejlepší brankář - Jiří Appl ( Pouliční sběr )