Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > SK Dlouhopolsko

SK Dlouhopolsko


Ročník 2015/2016

Datum konání: 31. 12. 2016

dospělí - IV. třída skupina B - sezóna 2015/2016

 1

 Mcely 24   17   3 89:41  55 
 2  Křinec 24  16   5  82:34  51 
 3  Žitovlice 24  16   6  87:47  50 
 4  Vrbice 24  14   6  53:33  46 
 5  Dlouhopolsko 24  12   9  52:36  39 
 6  Běrunice B 24  11 10  71:50  36 
 7  Hrubý Jeseník B 24  10   8  71:55  36 
 8  Straky B 24  12 0 12  67:65  36 
 9  Chleby 24  10   9  63:56  35 
 10  Košík 24    7 14  48:79  24 
 11  Vestec 24    6 2 16  40:87  20 
 12  Netřebice 24    4 19  33:83 

13 

 13  Záhornice 24    3 21  27:117    9 

dospělí - IV. třída skupina B - jaro 2016

 sobota 5.3.  15:00  Lužec nad Cidlinou - Dlouhopolsko (přípravné)  1:1 
 neděle 13.3.  14:00  Sluštice - Dlouhopolsko (přípravné) 3:3 
 sobota  19.3.  14:00  Dlouhopolsko - Převýšov B (přípravné)  0:0 
 sobota 26.3.  15:00 Dlouhopolsko - Křinec   0:2 
 sobota 2.4.  16:30  Košík - Dlouhopolsko    0:0
 sobota 9.4.  16:30  Dlouhopolsko - Žitovlice 

5:3

 sobota 16.4.  17:00  Dlouhopolsko - Hrubý Jeseník B   3:1 
 neděle 24.4.  17:00  Vrbice - Dlouhopolsko 2:1
 sobota 30.4.  17:00  Dlouhopolsko - Záhornice   4:0
 neděle 8.5.  10:15  Běrunice B - Dlouhopolsko   3:0 
 sobota 14.5.  17:00  Dlouhopolsko - Vestec   2:0 
 neděle 22.5.  17:00  Straky B - Dlouhopolsko  2:0 
 sobota 28.5.  17:00  Dlouhopolsko - Netřebice  4:0 
 sobota 4.6.  17:00  Chleby - Dlouhopolsko  4:2 
 sobota 18.6.  17:00  Mcely - Dlouhopolsko   1:0 

tabulka dospělí IV. třída - skupina B - po podzimu 2015

1 Mcely 13 9 1 49 : 23 30
2 Rožďalovice B 13 0 4 56 : 22 27
3 Dlouhopolsko 13 8 2 3 35 : 19 26
4 Žitovlice 13 8 1 4 53 : 27 25
5 Vrbice 13 8 1 4 22 : 18 25
6 Straky B 13 8 0 5 33 : 33 24
7 Běrunice B 13 7 0 6 36 : 30 21
8 Křinec 13 6 2 5 39 : 30 20
9 Košík 13 6 2 5 34 : 36 20
10 Hrubý Jeseník B 13 5 2 6 41 : 36 17
11 Chleby 13 1 7 28 : 38 16
12 Záhornice 13 3 0 10 18 : 41   9
13 Vestec 13 2 0 11 15 : 65   6
14 Netřebice 13 0 0 13 12 : 53   0

dospělí - IV. třída skupina B - podzim 2015

neděle 23.8. 17:00 Křinec - Dlouhopolsko        2 : 1     
sobota 29.8. 17:00 Dlouhopolsko - Košík  4 : 1
sobota 5.9. 17:00 Žitovlice - Dlouhopolsko  1 : 1
neděle 13.9. 17:00 Hrubý Jeseník B - Dlouhopolsko  5 : 2
sobota 19.9. 16:30 Dlouhopolsko - Vrbice  0 : 1
sobota 26.9. 16:30 Záhornice - Dlouhopolsko  1 : 3
sobota 3.10. 16:00 Dlouhopolsko - Běrunice B  3 : 2
neděle 11.10. 16:00 Vestec - Dlouhopolsko  2 : 4
sobota 17.10. 15:30 Dlouhopolsko - Straky B  6 : 2
sobota 24.10. 14:30 Netřebice - Dlouhopolsko  0 : 3
sobota 31.10. 14:00 Dlouhopolsko - Chleby  4 : 1
neděle 8.11. 14:00 Rožďalovice B - Dlouhopolsko  1 : 4
sobota 14.11. 13:30 Dlouhopolsko - Mcely  0 : 0


Ročník 2014/2015

Datum konání: 31. 12. 2015

dospělí IV. třída - skupina C - sezóna 2014/2015

1 Sány 18      16     2       0    71 : 22    50  
2 Odřepsy 18 16 1   1 91 : 11 49
3 Vrbice 18   8 3   7 38 : 35 27
4 Libice nad Cidlinou B 18   7 1 10 52 : 72 22
5 Dymokury B 18   7 1 10 31 : 60 22
6 Dlouhopolsko 18   5 4   9 41 : 49 19
7 Běrunice B 18   5 4   9 36 : 50 19
8 Záhornice 18   6 1 11 32 : 56 19
9 Hradčany 18   4 4 10 36 : 53 16
10 Opolany 18   4 3 11 20 :40 15

 

střelci sezóny 2014/2015

góly    
16 Robovský Luboš
4 Kříž Jakub
3 Shaklein Anton
3 Franěk Jaroslav
3 Hingar Petr
2 Jindra Daniel
2 Kročák Jiří
2 Kříž Pavel
1 Švoma Vlastimil
1 Pecen Tomáš
1 Šeruda Ondřej
1 Kříž Jan
1 Novák Ladislav
1 Budai Jan

 

dospělí IV.třída - skupina C - jaro 2015

sobota 28.3. 14.00 Všechlapy - Dlouhopolsko ( přípravné )  1 : 2
sobota 4.4. 16.30 Dlouhopolsko - Hradčany     3 : 3   
sobota 11.4. 16.30 Dlouhopolsko - Běrunice B  3 : 0
sobota 18.4. 17.00 Dlouhopolsko - Opolany  2 : 0
neděle 26.4. 17.00 Odřepsy - Dlouhopolsko  2 : 0
sobota 2.5. 17.00 Dlouhopolsko - Sány  2 : 5
neděle 10.5. 17.00 Vrbice - Dlouhopolsko  3 : 1
sobota 16.5. 17.00 Dlouhopolsko - Libice nad Cidlinou B  6 : 3
sobota 23.5. 17.00 Dlouhopolsko - Záhornice  9 : 0
neděle 31.5. 17.00 Dymokury B - Dlouhopolsko  6 : 1

 

střelci podzimu 2014

góly      
8 Robovský Luboš
1

Švoma Vlastimil

1 Šeruda Ondřej
1 Franěk Jaroslav
1 Shaklein Anton
1 Jindra Daniel
1 Hingar Petr

tabulka dospělí IV. třída - skupina C - po podzimu 2014

1 Sány 9 8 1 0 39 : 13 25
2 Odřepsy 9 8 0 1 44 :   8 24
3 Vrbice 9 5 2 2 20 : 14 17
4 Libice nad Cidlinou B 9 4 1 4 26 : 27 13
5 Běrunice B 9 3 3 3 21 : 17 12
6 Opolany 9 2 3 4 13 : 19   9
7 Záhornice 9 2 1 6 16 : 28   7
8 Dymokury B 9 2 1 6 12 : 35   7
9 Dlouhopolsko 9 1 3 5 14 : 27   6
10 Hradčany 9 1 3 5 15 : 32   6

dospělí IV.třída - skupina C - podzim 2014

sobota 30.8. 17,00 Dlouhopolsko - Dymokury B     5:1   
sobota 6.9. 17,00 Hradčany - Dlouhopolsko

  3:1

neděle 14.9. 10,15 Běrunice B - Dlouhopolsko   1:1
neděle 21.9. 16,30 Opolany - Dlouhopolsko   2:2
sobota 27.9. 16,30 Dlouhopolsko - Odřepsy   0:2
sobota 4.10. 16,00 Sány - Dlouhopolsko   5:1
sobota 11.10. 16,00 Dlouhopolsko - Vrbice   0:2
sobota 18.10. 15,30 Libice nad Cidlinou B - Dlouhopolsko   9:2
sobota 25.10. 14,30 Záhornice - Dlouhopolsko  2:2


Střelci roku 2015

Datum konání: 31. 12. 2015

góly  
11 Sisák Jakub
  8 Robovský Luboš
  7 Košátko Ladislav
  7 Kříž Jakub
  4 Švoma Jiří
  4 Kročák Jiří
  4 Hájek Martin
  3 Flídr Michal
  3 Jindra Daniel
  3 Kříž Pavel
  2 Novák Ladislav
  2 Šeruda Ondřej
  2  Hingar Petr
  2 Pecen Jiří
  2  Kříž Jan
  1 Pavlištík Tomáš
  1 Budai Jakub
  1 Sekera Jakub
  1 Štus Lubomír
  1 Pecen Tomáš
  1 Vaníček Michal
  1 Seifert Lukáš
  1 Kříž Martin
  1 Budai Jan


Dlouhopolsko - Košík 29.8.2015

Datum konání: 30. 8. 2015



15. ročník Memoriálu Davida Vojtíška - Hradčany 15.8.2015

Datum konání: 15. 8. 2015

Výsledky :

Hradčany - Dlouhopolsko = 1:2 ( 1:0 )

Jestřabí Lhota B - Velký Osek B = 7:0 ( 6:0 )

Hradčany - Jestřabí Lhota B = 0:4 ( 0:1 )

Dlouhopolsko - Velký Osek B = 2:0 ( 0:0 )

Jestřabí Lhota B - Dlouhopolsko = 7:0 ( 5:0)

Hradčany - Velký Osek B = 1:4 ( 1:1)

Pořadí v turnaji :

1. Jestřabí Lhota B 3 3 0 0 18:0 9
2. Dlouhopolsko 3 2 0 1   4:8 6
3. Velký Osek B 3 1 0 2   4:10 3
4. Hradčany 3 0 0 3   2:10 0

nejlepší hráč - Miloslav Klička ( Jestřabí Lhota )

nejlepší brankář - Josef Ritschel ( Hradčany )

nejlepší střelec - Martin Mikeš = 4 x ( Jestřabí Lhota B )



43. ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka – 18.7.2015

Datum konání: 18. 7. 2015

Výsledky:

Dlouhopolsko – Hradčany = 2:1 ( 1:0 )

Sloveč – Převýšov = 1:1 ( 1:1 ) - penalty 4:1

Dlouhopolsko – Převýšov = 0:6 ( 0:3 )

Sloveč – Hradčany = 2:0 ( 1:0)

Dlouhopolsko – Sloveč = 3:3 ( 0:3 ) - penalty 2:4

Převýšov – Hradčany = 8:1 ( 4:1 )

Pořadí v turnaji:

1. Sloveč      3    0    0   6:4    9
2. Převýšov      2    0    1 15:2    6
3. Dlouhopolsko      1    0    2   5:10    3  
4. Hradčany      0    0    3   2:12    0

nejlepší brankář – Valenta Miroslav ( Sloveč )

nejlepší střelec – Lochman Stanislav ( Převýšov ) = 4x

nejlepší hráč – Steklý Milan ( Převýšov )

SK Dlouhopolsko - 2. ročník turnaje v malé kopané - 2.místo - 11.7.2015



SK Dlouhopolsko - 2.ročník turnaje v malé kopané - 11.7.2015

Datum konání: 11. 7. 2015

skupina A :

AC Kadimůrov Praha, Horacio 109 Dlouhopolsko, Lužec nad Cidlinou, Brambory Dlouhopolsko, Fenerbachce Vagón Kolín

Kadimůrov - Horacio 109 = 2:1

Lužec - Brambory = 2:0

Vagón - Kadimůrov = 0:2

Lužec - Horacio 109 = 3:1

Vagón - Brambory = 2:1

Kadimůrov - Lužec = 2:1

Vagón - Horacio 109 = 1:2

Kadimůrov - Brambory = 1:1

Vagón - Lužec = 3:2

Horacio 109 - Brambory = 0:1

skupina B :

Mafie Kněžičky, Atletiko Smidary, SK Dlouhopolsko, FC Bombardo Žiželice nad Cidlinou

Kněžičky - Atletiko = 0:5

Dlouhopolsko - Bombardo = 3:0

Kněžičky - Bombardo = 0:1

Dlouhopolsko - Atletiko = 5:1

Kněžičky - Dlouhopolsko = 1:5

Bombardo - Atletiko = 0:0

Čtvrtfinále :

Kadimůrov - Kněžičky = 1:0

Lužec - Atletiko = 1:1 - penalty 2:0

Dlouhopolsko - Brambory = 1:1 - penalty 4:1

Vagón - Bombardo  = 2:0

Semifinále :

Kadimůrov - Lužec = 1:0

Dlouhopolsko - Vagón = 0:0 - penalty 3:2

o 3. místo :

Lužec nad Cidlinou - Fenerbachce Vagón Kolín = 2:0

finále :

AC Kadimůrov Praha - SK Dlouhopolsko = 3:1

nejlepší střelec : Dominik Vocásek ( SK Dlouhopolsko )

nejlepší hráč : Pavel Mejstřík ( Lužec nad Cidlinou )

nejlepší brankář : Tomáš Plevka ( AC Kadimůrov Praha )