Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > SK Dlouhopolsko

SK Dlouhopolsko


Ročník 2013/2014

Datum konání: 31. 12. 2014

dospělí IV.třída - skupina C - sezóna 2013/2014

1 Pátek B 22 18 2   2 77 : 24 56
2 Sány 22 18   4 92 : 31 54
3 Vrbice 22 12 3   7 63 : 44 39
4 Hradčany 22 11 3   8 62 : 57 36
5 Dlouhopolsko 22 10 2 10 48 : 59 32
6 Libice nad Cidlinou B 22   9 3 10 49 : 58 30
7 Záhornice 22   8  5   9 44 : 57 29
8 Opolany 22   8 4 10 46 : 50 28
9 Běrunice B 22   8  4 10 41 : 53  28
10 Žehuň 22   8   2 12 36 : 38 26
11 Dymokury B 22   5 1 16 35 : 69 16
12 Odřepsy 22   1 3 18 36 : 89   6

 

střelci sezóny 2013/2014

góly  
7 Kročák Jiří
6 Robovský Luboš
5 Švoma Vlastimil
5 Hingar Petr
5 Kříž Jakub
4 Kříž Pavel
3 Podhorský František
2 Franěk Jaroslav
2 Shaklein Anton
2 Pecen Tomáš
2 Hájek Martin
1 Bartošek Michal
1 Komárek Ladislav
1 Novák Ladislav
1 Kříž Jan
1 vlastní ( Běrunice  )               

 

dospělí IV. třída - skupina C - jaro 2014

 29.3.   

 sobota    

 16,00  

 Dlouhopolsko   - Převýšov B (přátelsky)   

  0:1

 5.4.

 sobota

 16,30

 Libice nad   Cidlinou B - Dlouhopolsko

 3:0

 12.4.

 sobota

 16,30

 Dlouhopolsko   - Běrunice B

 3:0

 20.4.

 neděle

 17,00

 Opolany -   Dlouhopolsko

 1:1

 26.4.

 sobota

 17,00

 Dlouhopolsko   - Sány

3:6

 4.5.

 neděle

 17,00

 Pátek B -   Dlouhopolsko

 5:0

 10.5.

 sobota

 17,00

 Dlouhopolsko   - Hradčany

 5:3

 17.5.

 sobota

 17,00

 Žehuň -   Dlouhopolsko

 4:1

 24.5.

 sobota

 17,00

 Dlouhopolsko   - Odřepsy

4:1

 31.5.

 sobota

 17,00

 Záhornice   - Dlouhopolsko

 1:2

 7.6.

 sobota

 17,00

 Dlouhopolsko   - Vrbice

0:4

 14.6.

 sobota

 17,00

 Dlouhopolsko   - Dymokury B

            4:0            

 

střelci podzimu 2013

góly

 

6

Robovský Luboš

5

Švoma Vlastimil

3

Kročák Jiří

2

Hingar Petr

2

Kříž Pavel

2

Kříž Jakub

1

Komárek Ladislav

1

Bartošek Michal

1

Pecen Tomáš

1

Hájek Martin

1

vlastní ( Běrunice )

 tabulka - IV.třída, skupina C - po podzimu 2013

1 Pátek B 11 8 1 2 31 : 13 25
2 Sány 11 8 0 3 41 : 13 24
3 Hradčany 11 6 1 4 30 : 20 19
4 Záhornice 11 3 3 24 : 27 18
5 Žehuň 11 5 1 5 19 : 14 16
6 Dlouhopolsko 11 5 1 5 25 : 31 16
7 Vrbice 11 3 4 31 : 24 15
8 Běrunice B 11 4 3 4 22 : 21 15
9 Opolany 11 4 2 5 20 : 27 14
10 Libice nad Cidlinou B 11 3 2 6 16 : 30 11
11 Dymokury B 11 3 1 7 20 : 34 10
12 Odřepsy 11 1 2 8 17 : 42   5

 

dospělí IV.třída - skupina C - podzim 2013

sobota

24.8.

17:00

Vrbice - Dlouhopolsko

 3:0

neděle

1.9

17:00

Dymokury B - Dlouhopolsko

 3:2

sobota

7.9.

17:00

Dlouhopolsko - Libice nad Cidlinou B

 4:2

neděle

15.9.

10:15

Běrunice B - Dlouhopolsko

 3:3

sobota

21.9.

16.30

Dlouhopolsko - Opolany

 1:4

sobota

28.9.

16.30

Sány - Dlouhopolsko

 7:1

sobota

5.10.

16.00

Dlouhopolsko - Pátek B

 0:2

sobota

12.10.

16.00

Hradčany - Dlouhopolsko

 2:4

sobota

19.10.

15.30

Dlouhopolsko - Žehuň

 2:1

neděle

27.10

14.30

Odřepsy - Dlouhopolsko

 3:4

sobota

2.11.

14.00

Dlouhopolsko - Záhornice

 4:1



Ročník 2012/2013

Datum konání: 31. 12. 2013

tabulka - IV.třída - skupina C - sezóna 2012/2013

1.

Sloveč

22

20

1

1

84:22

61

2.

Vrbice

22

14

4

4

63:25

46

3.

Běrunice B

22

12

2

8

60:42

38

4.

Hradčany

22

11

5

6

53:44

38

5.

Opolany

22

10

3

9

35:38

33

6.

Žehuň

22

9

1

12

42:40

28

7.

Křečkov B

22

8

3

11

39:47

27

8.

Libice nad Cidlinou B

22

7

3

12

52:67

24

9.

Dymokury B

22

7

2

13

40:82

23

10.

Odřepsy

22

6

4

12

32:49

22

11.

Záhornice

22

6

3

13

38:59

21

12.

Dlouhopolsko

22

4

5

13

33:56

17

střelci sezóna 2012/2013

góly

 

13

Robovský Luboš

5

Vaníček Michal

3

Pecen Tomáš

2

Švoma Vlastimil

2

Franěk Jaroslav

2

Hingar Petr

1

Švoma Jiří

1

Kříž Jakub

1

Kříž Martin

 dospělí IV. třída - skupina C - jaro 2013

sobota

6.4.

16:30

Dlouhopolsko - Záhornice

0:0

neděle

14.4.

16:30

Opolany - Dlouhopolsko

2:0

sobota

20.4.

17:00

Dlouhopolsko - Libice nad Cidlinou B

4:2

sobota

27.4.

17:00

Sloveč - Dlouhopolsko

5:0

sobota

4.5.

17:00

Dlouhopolsko - Běrunice B

3:0

sobota

11.5.

17:00

Dlouhopolsko - Odřepsy

1:1

neděle

19.5.

17:00

Dymokury B - Dlouhopolsko

3:2

sobota

25.5.

17:00

Dlouhopolsko - Žehuň

0:2

sobota

1.6.

17:00

Hradčany - Dlouhopolsko

4:4

sobota

8.6.

17:00

Dlouhopolsko - Křečkov B

2:4

neděle

16.6.

17:00

Vrbice - Dlouhopolsko

4:0

 střelci podzimu 2012

góly

 

5

Vaníček Michal

3

Robovský Luboš

2

Hingar Petr

1

Pecen Tomáš

1

Kříž Jakub

1

Franěk Jaroslav

1

Kříž Martin

tabulka - IV.třída - skupina C - po podzimu 2012

1.

Sloveč

11

10

0

1

53:14

30

2.

Vrbice

11

8

1

2

31:10

25

3.

Běrunice B

11

7

1

3

31:16

22

4.

Hradčany

11

7

0

4

27:20

21

5.

Žehuň

11

5

1

5

21:21

16

6.

Opolany

11

5

1

5

18:19

16

7.

Dymokury B

11

5

0

6

22:45

15

8.

Odřepsy

11

4

0

7

16:24

12

9.

Záhornice

11

4

0

7

15:30

12

10.

Křečkov B

11

3

2

6

22:26

11

11.

Dlouhopolsko

11

2

2

7

17:29

8

12.

Libice nad Cidlinou B

11

1

2

8

19:38

5

dospělí IV.třída - skupina C - podzim 2012

neděle

26.8.

10:15

Křečkov B - Dlouhopolsko

3:3

sobota

1.9.

17:00

Dlouhopolsko - Vrbice

1:5

sobota

8.9.

17:00

Záhornice - Dlouhopolsko

2:0

sobota

15.9.

16:30

Dlouhopolsko - Opolany

2:3

sobota

22.9.

16:30

Libice nad Cidlinou B - Dlouhopolsko

2:2

sobota

29.9.

16:30

Dlouhopolsko - Sloveč

1:4

neděle

7.10.

10:15

Běrunice B - Dlouhopolsko

4:0

neděle

14.10.

16:00

Odřepsy - Dlouhopolsko

1:2

sobota

20.10.

15:30

Dlouhopolsko - Dymokury B

3:0

sobota

27.10.

14:30

Žehuň - Dlouhopolsko

2:1

sobota

3.11.

14:00

Dlouhopolsko - Hradčany

2:3



Střelci roku 2013

Datum konání: 31. 12. 2013

góly

 

21

Robovský Luboš

7

Švoma Vlastimil

6

Pecen Tomáš

4

Bartošek Michal

4

Kříž Jakub

3

Kročák Jiří

3

Hingar Petr

2

Kříž Pavel

1

Komárek Ladislav

1

Franěk Jaroslav

1

Švoma Jiří

1

Novák Ladislav

1

Hájek Martin



Memoriál Davida Vojtíška - Hradčany 10. 8. 2013: Hradčany - Dlouhopolsko

Datum konání: 10. 8. 2013

Memoriál Davida Vojtíška (Hradčany 10.8.2013)



13. ročník Memoriálu Davida Vojtíška - Hradčany 10. 8. 2013

Datum konání: 10. 8. 2013

Výsledky:

Hradčany - Dlouhopolsko = 0:2 (0:0)

Žehuň - Libice nad Cidlinou B = 1:1 (1:1)

elký Osek B - Dlouhopolsko = 0:6 (0:0)

Hradčany - Žehuň = 2:0 (1:0)

elký Osek B - Libice nad Cidlinou B = 2:1 (1:0)

Žehuň - Dlouhopolsko = 1:2 (1:0)

Hradčany - Libice nad Cidlinou B = 3:3 (2:1)

elký Osek B - Žehuň = 2:0 (2:0)

Libice nad Cidlinou B - Dlouhopolsko = 1:3 (1:2)

Hradčany - elký Osek B = 1:4 (0:3)

Pořadí turnaji:

1.

Dlouhopolsko

4

0

0

13:2

12

2.

Velký Osek B

3

0

1

8:8

9

3.

Hradčany

1

1

2

6:9

4

4.

Libice nad Cidlinou B

0

2

2

6:9

2

5.

Žehuň

0

1

3

2:7

1

nejlepší hráč : Martin Koška ml. (elký Osek B)

nejlepší střelec :  Luboš Roboský (Dlouhopolsko) - 4x

nejlepší brankář : Jan elechoský (Libice nad Cidlinou B)



Memoriál Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka 20.7.2013 : Dlouhopolsko - Vrbice

Datum konání: 20. 7. 2013

Memoriál Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka 20.7.2013 : Dlouhopolsko - Vrbice



41.ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka - 20.7.2013

Datum konání: 20. 7. 2013

Výsledky :

Dlouhopolsko - Převýšov B = 2:3 ( 0:1 )

Lovčice B – Vrbice = 3:0 (0:0)

o 3.místo : Dlouhopolsko – Vrbice = 0:0 = penalty 4:2

finále : Převýšov B – Lovčice B = 2:2 ( 0:0 )

nejlepší hráč : Lukáš Hladík (Lovčice B)

nejlepší střelec :  Jaroslav Matouš (Převýšov B)

nejlepší brankář : Bohumír Dubský ( Dlouhopolsko )