Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > SK Dlouhopolsko

SK Dlouhopolsko


Memoriál Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka 20.7.2013 : Dlouhopolsko - Vrbice

Datum konání: 20. 7. 2013

Memoriál Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka 20.7.2013 : Dlouhopolsko - Vrbice



41.ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka - 20.7.2013

Datum konání: 20. 7. 2013

Výsledky :

Dlouhopolsko - Převýšov B = 2:3 ( 0:1 )

Lovčice B – Vrbice = 3:0 (0:0)

o 3.místo : Dlouhopolsko – Vrbice = 0:0 = penalty 4:2

finále : Převýšov B – Lovčice B = 2:2 ( 0:0 )

nejlepší hráč : Lukáš Hladík (Lovčice B)

nejlepší střelec :  Jaroslav Matouš (Převýšov B)

nejlepší brankář : Bohumír Dubský ( Dlouhopolsko )



Ročník 2011/2012

Datum konání: 31. 12. 2012

dospělí - IV.třída, skupina C - sezóna 2011/2012

1.

Sány

24

17

2

5

80:42

53

2.

Sloveč

24

14

4

6

63:41

46

3.

Dlouhopolsko

24

12

6

6

52:42

42

4.

Záhornice

24

12

2

10

70:60

38

5.

Hradčany

24

11

4

9

54:45

37

6.

Žehuň

24

10

7

7

49:39

37

7.

Opolany

24

9

5

10

44:44

32

8.

Pátek B

24

8

4

12

48:66

28

9.

Běrunice B

24

7

7

10

42:49

28

10.

Dymokury B

24

7

5

12

44:52

26

11.

Křečkov B

24

8

2

14

44:64

26

12.

Odřepsy

24

7

4

13

40:53

25

13.

Libice nad Cidlinou B

24

6

4

14

36:69

22

střelci sezóny 2011/2012

góly

 

15

Vaníček Michal

8

Pecen Tomáš

8

Kříž Jakub

5

Švoma Jiří

4

Franěk Jaroslav

3

Hingar Petr

2

Budai Jakub

2

Robovský Luboš

2

Kříž Pavel

1

Švoma Vlastimil

1

Kříž Jan

1

Kříž Martin

dospělí - IV.třída, skupina C - jaro 2012

přátelsky

neděle

18.3.

18,45

Převýšov B - Dlouhopolsko

7:1

 

sobota

24.3.

15,00

Záhornice - Dlouhopolsko

0:3

 

sobota

31.3.

16,30

Dlouhopolsko - Sloveč

1:4

 

neděle

8.4.

16,30

Libice nad Cidlinou B - Dlouhopolsko

0:2

 

sobota

14.4.

16,30

Dlouhopolsko - Dymokury B

2:1

       

volno

 
 

sobota

28.4.

17,00

Dlouhopolsko - Hradčany

1:1

 

neděle

6.5.

17,00

Pátek B - Dlouhopolsko

4:3

 

sobota

12.5.

17,00

Dlouhopolsko - Křečkov B

0:3

 

neděle

20.5.

10,15

Běrunice B - Dlouhopolsko

2:5

 

sobota

26.5.

17,00

Dlouhopolsko - Odřepsy

2:0

 

sobota

2.6.

17,00

Žehuň - Dlouhopolsko

2:2

 

sobota

9.6.

15,00

Dlouhopolsko - Sány

5:1

 

sobota

16.6.

14,00

Opolany - Dlouhopolsko

1:2

tabulka - IV.třída,skupina C - po podzimu 2011

1.

Sány

12

10

1

1

39:17

31

2.

Záhornice

12

6

2

4

34:26

20

3.

Dymokury B

12

6

2

4

29:21

20

4.

Sloveč

12

6

2

4

30:28

20

5.

Dlouhopolsko

12

5

4

3

24:23

19

6.

Hradčany

12

6

0

6

28:20

18

7.

Běrunice B

12

4

4

4

25:26

16

8.

Žehuň

12

4

3

5

19:20

15

9.

Pátek B

12

4

3

5

25:29

15

10.

Opolany

12

4

3

5

21:27

15

11.

Odřepsy

12

3

2

7

20:28

11

12.

Křečkov B

12

3

2

7

22:33

11

13.

Libice nad Cidlinou B

12

2

2

8

21:39

8

dospělí - IV.třída, skupina C - podzim 2011

sobota

27.8.

17,00

Dlouhopolsko - Záhornice

1:3

sobota

3.9.

17,00

Sloveč - Dlouhopolsko

3:3

sobota

10.9.

17,00

Dlouhopolsko - Libice nad Cidlinou B

6:0

neděle

18.9.

16,30

Dymokury B - Dlouhopolsko

1:3

sobota

24.9.

16,00

Dlouhopolsko - Bylany ( přátelsky )

2:1

sobota

1.10.

16,00

Hradčany - Dlouhopolsko

6:0

sobota

8.10.

16,00

Dlouhopolsko - Pátek B

3:3

neděle

16.10.

15,30

Křečkov B - Dlouhopolsko

1:1

sobota

22.10.

15,30

Dlouhopolsko - Běrunice B

2:1

neděle

30.10.

14,30

Odřepsy - Dlouhopolsko

1:2

sobota

5.11.

14,00

Dlouhopolsko - Žehuň

1:0

sobota

12.11.

14,00

Sány - Dlouhopolsko

3:1

sobota

19.11.

13,30

Dlouhopolsko - Opolany

1:1

střelci podzimu 2011

góly

 

8

Vaníček Michal

4

Švoma JIří

3

Hingar Petr

3

Franěk Jaroslav

2

Pecen Tomáš

2

Kříž Jakub

1

Budai Jakub

1

Kříž Jan



Střelci roku 2012

Datum konání: 31. 12. 2012

góly  
12 Vaníček Michal
8 Robovský Luboš
7 Pecen Tomáš
7 Kříž Jakub
4 Franěk Jaroslav
2 Švoma Jiří
2 Budai Jakub
2 Hingar Petr
2 Kříž Pavel
2 Kříž Martin
1 Švoma Vlastimil


40.ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka - 21.7.2012

Datum konání: 21. 7. 2012

Výsledky :

Dlouhopolsko - Převýšov B = 3:2 ( 0:2 )

Sloveč - Stará garda Chlumec nad Cidlinou = 2:2  (1:1 ) - penalty 3:2

o 3.místo : Stará garda Chlumec nad Cidlinou - Převýšov B = 7:1 ( 3:0 )

finále : Dlouhopolsko - Sloveč = 3:1 ( 0:0 )

nejlepší hráč : Vlastimil Krejčí ( Stará garda Chlumec nad Cidlinou )

nejlepší střelec : Jakub Lysa ( Stará garda Chlumec nad Cidlinou ) = 5x

nejlepší brankář : Jan Budai ( Dlouhopolsko )



Ročník 2010/2011

Datum konání: 31. 12. 2011

dospělí - IV.třída, skupina C - sezóna 2010/2011

1

Běrunice B

24

17

2

5

81:43

53

2

Libice nad Cidlinou B

24

16

1

7

67:45

49

3

Sloveč

24

14

2

8

57:46

44

4

Opolany

24

12

4

8

47:38

40

5

Pátek B

24

12

3

9

74:54

39

6

Sány

24

11

4

9

56:44

37

7

Záhornice

24

11

4

9

61:50

37

8

Žehuň

24

9

7

8

42:38

34

9

Křečkov B

24

9

3

12

48:62

30

10

Slovan Poděbrady B

24

9

1

14

33:49

28

11

Dlouhopolsko

24

8

2

14

46:53

26

12

Dymokury B

24

6

4

14

53:76

22

13

Odřepsy

24

2

3

19

19:86

9

střelci sezóny 2010/2011

góly

 

9

Franěk Jaroslav

8

Budai Jakub

8

Hingar Petr

5

Siegl Jan

5

Pecen Tomáš

3

Robovský Luboš

3

Švoma Jiří

3

Kříž Jakub

1

Komárek Tomáš

1

vlastní

jaro 2011 - dospělí - IV.třída, skupina C

přátelsky

Sobota

12.3.

14,30

Němčice - Dlouhopolsko

1:1

 

Sobota

26.3.

15,00

Dlouhopolsko - Odřepsy

3:1

 

Neděle

3.4.

14,00

Dymokury B - Dlouhopolsko

3:2

 

Sobota

9.4.

16,30

Dlouhopolsko - Libice nad Cidlinou B

5:1

 

Sobota

16.4.

17,00

Dlouhopolsko - Běrunice B

1:3

 

Sobota

23.4.

17,00

Dlouhopolsko - Sány

0:2

 

Sobota

30.4.

17,00

Sloveč - Dlouhopolsko

4:0

 

Sobota

7.5.

17,00

Dlouhopolsko - Opolany

2:3

 

Sobota

21.5.

10,00

Slovan Poděbrady B - Dlouhopolsko

1:0

 

Sobota

28.5.

17,00

Dlouhopolsko - Žehuň

1:4

 

Neděle

5.6.

17,00

Pátek B - Dlouhopolsko

8:2

 

Sobota

11.6.

17,00

Dlouhopolsko - Křečkov B

3:0

 

Sobota

18.6.

17,00

Záhornice - Dlouhopolsko

2:3

tabulka po podzimu 2010 - dospělí - IV.třída, skupina C

1.

Libice nad Cidlinou B

12

8

1

3

35:21

25

2.

Běrunice B

12

8

0

4

42:28

24

3.

Pátek B

12

7

2

3

40:24

23

4.

Záhornice

12

6

4

2

35:21

22

5.

Sloveč

12

6

2

4

24:19

20

6.

Křečkov B

12

6

1

5

27:32

19

7.

Žehuň

12

5

3

4

22:20

18

8.

Sány

12

4

3

5

22:27

15

9.

Dlouhopolsko

12

4

2

6

24:21

14

10.

Opolany

12

3

4

5

18:22

13

11.

Slovan Poděbrady B

12

4

0

8

16:26

12

12.

Dymokury B

12

3

1

8

21:36

10

13.

Odřepsy

12

1

3

8

14:43

6

výsledky podzimu 2010

Odřepsy - Dlouhopolsko

0:5

Dlouhopolsko - Dymokury B

5:0

Libice nad Cidlinou B - Dlouhopolsko

3:2

Běrunice B - Dlouhopolsko

4:2

Sány - Dlouhopolsko

1:1

Dlouhopolsko - Sloveč

1:2

Opolany - Dlouhopolsko

2:2

Dlouhopolsko - Slovan Poděbrady B

2:1

Žehuň - Dlouhopolsko

4:1

Dlouhopolsko- Pátek B

0:2

Křečkov B - Dlouhopolsko

1:0

Dlouhopolsko - Záhornice

3:1



Dlouhopolsko - Libice nad Cidlinou B 10.9.2011

Datum konání: 29. 9. 2011

Dlouhopolsko - Libice nad Cidlinou B 10.9.2011



39.ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka - 16.7.2011

Datum konání: 16. 7. 2011

Výsledky :

Dlouhopolsko - Převýšov B = 1:2 ( 1:2 )

Lovčice B - Sloveč = 3:3 ( 1:0 ) - penalty 2:1

o 3.místo : Dlouhopolsko - Sloveč = 0:4 ( 0:3 )

finále : Převýšov B - Lovčice B = 3:2 ( 3:2 )

nejlepší hráč - Pavel Pilař ( Lovčice B )

nejlepší brankář - Jiří Apl ( Lovčice B)

nejlepší střelec - Jiří Apl ( Lovčice B)



Dlouhopolsko - Odřepsy 26.3.2011

Datum konání: 26. 3. 2011

Dlouhopolsko - Odřepsy 26.3.2011



Střelci roku 2010

Datum konání: 31. 12. 2010

góly  
8 Franěk Jaroslav
8 Hingar Petr
7 Robovský Luboš
3 Švoma Jiří
3 Pecen Tomáš
3 Weidenhoffer David
2 Budai Jakub
2 Siegl Jan
2 Štus Lubomír
2 Kříž Jakub
1 Kratochvíl Jakub
1 Filippi Jakub
1 Kříž Jan
1 Komárek Ladislav
1 Budai Jan
1 vlastní