Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > SK Dlouhopolsko

SK Dlouhopolsko


14. ročník Memoriálu Davida Vojtíška Hradčany - 9. 8. 2014

Datum konání: 9. 8. 2014

Výsledky:

Hradčany – Velký Osek = 1:2

Hradčany – Dlouhopolsko = 7:1

Velký Osek – Dlouhopolsko = 1:0

Konečné pořadí:

 1.  Velký Osek  2  2  0  0  3:1  6
 2.  Hradčany  2  1  0  1  8:3  3
 3.  Dlouhopolsko  2  0  0  2  1:8  0

nejlepší hráč – Patrik Mazač (Hradčany)

nejlepší brankář – Pavel Kalinec (Velký Osek)

nejlepší střelec – Martin Kopal (Hradčany) – 4x



Memoriál Jiřího Kořínka a Miroslava Melichárka – Češov 2.8.2014

Datum konání: 2. 8. 2014

Výsledky:

Češov - Dlouhopolsko = 6:0

Sloveč - Dubá = 3:2

Dubá - Dlouhopolsko = 2:1

Češov - Sloveč = 2:1

Sloveč - Dlouhopolsko = 5:1

Češov - Dubá = 3:2

Pořadí v turnaji:

 1.  Češov 3  3  0  0  11:3  9
 2.  Sloveč 3  2  0  1     9:5  6
 3.  Dubá 3  1  0  2     6:7  3
 4.  Dlouhopolsko 3  0  0  3     2:13  0

nejlepší střelec - Jan Čonka ( Češov ) - 5 x

nejlepší hráč - Václav Kučera ( Sloveč )

nejlepší brankář - Lukáš Šíma ( Dubá )

borec nakonec - František Franěk ( Dubá )



Turnaj v malé kopané Židovice - 26. 7. 2014

Datum konání: 26. 7. 2014

Výsledky:

Dlouhopolsko - Kopidlno dorost = 1:1

Dlouhopolsko - Městec Králové = 2:1

Dlouhopolsko - Cholenice =  1:0

Dlouhopolsko - Údrnice = 1:1

Dlouhopolsko - Židovice = 1:1

Pořadí v turnaji:

   1.    Kopidlno dorost
 2.  Dlouhopolsko
 3.  Cholenice
 4.  Údrnice
 5.  Židovice
 6.  Městec Králové


42.ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka – 19.7.2014

Datum konání: 19. 7. 2014

Výsledky:

Dlouhopolsko – Hradčany = 2:4 ( 1:1 )

Sloveč – Převýšov = 4:0 ( 1:0 )

Sloveč – Hradčany = 9:0 ( 5:0 )

Dlouhopolsko – Převýšov = 4:4 ( 2:2 ) – penalty 2:4

Dlouhopolsko – Sloveč = 2:9 ( 2:7 )

Převýšov – Hradčany = 7:0 ( 3:0 )

Pořadí v turnaji:

1.  Sloveč      3      0    0  22:2    9
 2.  Převýšov      1    1    1  11:8    4
 3.  Hradčany      1    0    2     4:18    3   
 4.  Dlouhopolsko      0    1    2     8:17    1

nejlepší brankář – Fiala Tomáš ( Sloveč )

nejlepší střelec – Langr Aleš ( Sloveč ) = 6x

nejlepší hráč – Pilař Pavel mladší ( Převýšov )



1.ročník turnaje v malé kopané – Dlouhopolsko – 12.7.2014

Datum konání: 12. 7. 2014

skupina A :

FK Hadice Vrbová Lhota, AC Kadimůrov Praha, Chalani Lovčice, Zběr Převýšov – Žiželice, Atletiko Smidary

Kadimůrov – Zběr = 3:2

Chalani – Smidary = 1:2

Hadice – Kadimůrov = 0:0

Chalani – Zběr = 0:2

Hadice – Smidary = 0:1

Kadimůrov – Chalani = 1:0

Hadice – Zběr = 2:1

Kadimůrov – Smidary = 0:2

Hadice – Chalani = 1:0

Zběr – Smidary = 1:0

skupina B :

Lokomotiva Budševes, SK Dlouhopolsko, Utopenci Cholenice, Horacio 109 Dlouhopolsko, FC Nukleon Praha, Notorixxx Chlumec nad Cidlinou

Buďševes – Notorixxx = 2 :4

Dlouhopolsko – Nukleon = 3:0

Utopenci – Horácio 109 = 0:1

Buďševes – Nukleon = 3:0

Utopenci – Notorixxx = 0:2

Dlouhopolsko – Horácio 109 = 4:0

Buďševes – Utopenci = 3:0

Dlouhopolsko – Notorixxx = 3:2

Nukleon – Horacio 109 = 2:0

Dlouhopolsko – Utopenci = 3:0

Buďševes – Horácio 109 = 1:1

Nukleon – Notorixxx = 1:1

Buďševes – Dlouhopolsko = 0:0

Horácio 109 – Notorixxx = 1:1

Utopenci – Nukleon = 0:2

 

Čtvrtfinále :

Smidary – Nukleon = 0:0 – penalty 4:2

Kadimůrov – Notorixxx = 0:1

Dlouhopolsko – Zběr = 4:0

Buďševes – Hadice = 1:0

 

Semifinále :

Smidary – Notorixx = 5:0

Dlouhopolsko – Buďševes = 1:1 – penalty 5:6

 

o 3.místo :

SK Dlouhopolsko – Notorixxx  Chlumec nad Cidlinou = 0:0 – penalty 4:5

 

Finále :

Lokomotiva Buďševes – Atletiko Smidary = 1:0

 

nejlepší střelec : Hartman ( Notorixxx Chlumec nad Cidlinou )

nejlepší hráč : Sanko ( Atletiko Smidary )

nejlepší brankář : Nýč ( Lokomotiva Buďševes )



Turnaj v malé kopané - Žiželice nad Cidlinou 21.6.2014

Datum konání: 21. 6. 2014

Dlouhopolsko - Městec Králové B = 3:0

v dalších zápasech Dlouhopolsko vyhrálo 3:2 a remizovalo 1:1

o 3. místo: Žiželice nad Cidlinou - Dlouhopolsko = 7:2

finále: Býteš - Městec Králové B = 7:1

Pořadí v turnaji:

 1.   Býteš
 2.  Městec Králové B
 3.  Žiželice nad Cidlinou
 4.  Dlouhopolsko


Ročník 2012/2013

Datum konání: 31. 12. 2013

tabulka - IV.třída - skupina C - sezóna 2012/2013

1.

Sloveč

22

20

1

1

84:22

61

2.

Vrbice

22

14

4

4

63:25

46

3.

Běrunice B

22

12

2

8

60:42

38

4.

Hradčany

22

11

5

6

53:44

38

5.

Opolany

22

10

3

9

35:38

33

6.

Žehuň

22

9

1

12

42:40

28

7.

Křečkov B

22

8

3

11

39:47

27

8.

Libice nad Cidlinou B

22

7

3

12

52:67

24

9.

Dymokury B

22

7

2

13

40:82

23

10.

Odřepsy

22

6

4

12

32:49

22

11.

Záhornice

22

6

3

13

38:59

21

12.

Dlouhopolsko

22

4

5

13

33:56

17

střelci sezóna 2012/2013

góly

 

13

Robovský Luboš

5

Vaníček Michal

3

Pecen Tomáš

2

Švoma Vlastimil

2

Franěk Jaroslav

2

Hingar Petr

1

Švoma Jiří

1

Kříž Jakub

1

Kříž Martin

 dospělí IV. třída - skupina C - jaro 2013

sobota

6.4.

16:30

Dlouhopolsko - Záhornice

0:0

neděle

14.4.

16:30

Opolany - Dlouhopolsko

2:0

sobota

20.4.

17:00

Dlouhopolsko - Libice nad Cidlinou B

4:2

sobota

27.4.

17:00

Sloveč - Dlouhopolsko

5:0

sobota

4.5.

17:00

Dlouhopolsko - Běrunice B

3:0

sobota

11.5.

17:00

Dlouhopolsko - Odřepsy

1:1

neděle

19.5.

17:00

Dymokury B - Dlouhopolsko

3:2

sobota

25.5.

17:00

Dlouhopolsko - Žehuň

0:2

sobota

1.6.

17:00

Hradčany - Dlouhopolsko

4:4

sobota

8.6.

17:00

Dlouhopolsko - Křečkov B

2:4

neděle

16.6.

17:00

Vrbice - Dlouhopolsko

4:0

 střelci podzimu 2012

góly

 

5

Vaníček Michal

3

Robovský Luboš

2

Hingar Petr

1

Pecen Tomáš

1

Kříž Jakub

1

Franěk Jaroslav

1

Kříž Martin

tabulka - IV.třída - skupina C - po podzimu 2012

1.

Sloveč

11

10

0

1

53:14

30

2.

Vrbice

11

8

1

2

31:10

25

3.

Běrunice B

11

7

1

3

31:16

22

4.

Hradčany

11

7

0

4

27:20

21

5.

Žehuň

11

5

1

5

21:21

16

6.

Opolany

11

5

1

5

18:19

16

7.

Dymokury B

11

5

0

6

22:45

15

8.

Odřepsy

11

4

0

7

16:24

12

9.

Záhornice

11

4

0

7

15:30

12

10.

Křečkov B

11

3

2

6

22:26

11

11.

Dlouhopolsko

11

2

2

7

17:29

8

12.

Libice nad Cidlinou B

11

1

2

8

19:38

5

dospělí IV.třída - skupina C - podzim 2012

neděle

26.8.

10:15

Křečkov B - Dlouhopolsko

3:3

sobota

1.9.

17:00

Dlouhopolsko - Vrbice

1:5

sobota

8.9.

17:00

Záhornice - Dlouhopolsko

2:0

sobota

15.9.

16:30

Dlouhopolsko - Opolany

2:3

sobota

22.9.

16:30

Libice nad Cidlinou B - Dlouhopolsko

2:2

sobota

29.9.

16:30

Dlouhopolsko - Sloveč

1:4

neděle

7.10.

10:15

Běrunice B - Dlouhopolsko

4:0

neděle

14.10.

16:00

Odřepsy - Dlouhopolsko

1:2

sobota

20.10.

15:30

Dlouhopolsko - Dymokury B

3:0

sobota

27.10.

14:30

Žehuň - Dlouhopolsko

2:1

sobota

3.11.

14:00

Dlouhopolsko - Hradčany

2:3



Střelci roku 2013

Datum konání: 31. 12. 2013

góly

 

21

Robovský Luboš

7

Švoma Vlastimil

6

Pecen Tomáš

4

Bartošek Michal

4

Kříž Jakub

3

Kročák Jiří

3

Hingar Petr

2

Kříž Pavel

1

Komárek Ladislav

1

Franěk Jaroslav

1

Švoma Jiří

1

Novák Ladislav

1

Hájek Martin



Memoriál Davida Vojtíška - Hradčany 10. 8. 2013: Hradčany - Dlouhopolsko

Datum konání: 10. 8. 2013

Memoriál Davida Vojtíška (Hradčany 10.8.2013)



13. ročník Memoriálu Davida Vojtíška - Hradčany 10. 8. 2013

Datum konání: 10. 8. 2013

Výsledky:

Hradčany - Dlouhopolsko = 0:2 (0:0)

Žehuň - Libice nad Cidlinou B = 1:1 (1:1)

elký Osek B - Dlouhopolsko = 0:6 (0:0)

Hradčany - Žehuň = 2:0 (1:0)

elký Osek B - Libice nad Cidlinou B = 2:1 (1:0)

Žehuň - Dlouhopolsko = 1:2 (1:0)

Hradčany - Libice nad Cidlinou B = 3:3 (2:1)

elký Osek B - Žehuň = 2:0 (2:0)

Libice nad Cidlinou B - Dlouhopolsko = 1:3 (1:2)

Hradčany - elký Osek B = 1:4 (0:3)

Pořadí turnaji:

1.

Dlouhopolsko

4

0

0

13:2

12

2.

Velký Osek B

3

0

1

8:8

9

3.

Hradčany

1

1

2

6:9

4

4.

Libice nad Cidlinou B

0

2

2

6:9

2

5.

Žehuň

0

1

3

2:7

1

nejlepší hráč : Martin Koška ml. (elký Osek B)

nejlepší střelec :  Luboš Roboský (Dlouhopolsko) - 4x

nejlepší brankář : Jan elechoský (Libice nad Cidlinou B)