Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > SK Dlouhopolsko

SK Dlouhopolsko


Ročník 2014/2015

Datum konání: 31. 12. 2015

dospělí IV. třída - skupina C - sezóna 2014/2015

1 Sány 18      16     2       0    71 : 22    50  
2 Odřepsy 18 16 1   1 91 : 11 49
3 Vrbice 18   8 3   7 38 : 35 27
4 Libice nad Cidlinou B 18   7 1 10 52 : 72 22
5 Dymokury B 18   7 1 10 31 : 60 22
6 Dlouhopolsko 18   5 4   9 41 : 49 19
7 Běrunice B 18   5 4   9 36 : 50 19
8 Záhornice 18   6 1 11 32 : 56 19
9 Hradčany 18   4 4 10 36 : 53 16
10 Opolany 18   4 3 11 20 :40 15

 

střelci sezóny 2014/2015

góly    
16 Robovský Luboš
4 Kříž Jakub
3 Shaklein Anton
3 Franěk Jaroslav
3 Hingar Petr
2 Jindra Daniel
2 Kročák Jiří
2 Kříž Pavel
1 Švoma Vlastimil
1 Pecen Tomáš
1 Šeruda Ondřej
1 Kříž Jan
1 Novák Ladislav
1 Budai Jan

 

dospělí IV.třída - skupina C - jaro 2015

sobota 28.3. 14.00 Všechlapy - Dlouhopolsko ( přípravné )  1 : 2
sobota 4.4. 16.30 Dlouhopolsko - Hradčany     3 : 3   
sobota 11.4. 16.30 Dlouhopolsko - Běrunice B  3 : 0
sobota 18.4. 17.00 Dlouhopolsko - Opolany  2 : 0
neděle 26.4. 17.00 Odřepsy - Dlouhopolsko  2 : 0
sobota 2.5. 17.00 Dlouhopolsko - Sány  2 : 5
neděle 10.5. 17.00 Vrbice - Dlouhopolsko  3 : 1
sobota 16.5. 17.00 Dlouhopolsko - Libice nad Cidlinou B  6 : 3
sobota 23.5. 17.00 Dlouhopolsko - Záhornice  9 : 0
neděle 31.5. 17.00 Dymokury B - Dlouhopolsko  6 : 1

 

střelci podzimu 2014

góly      
8 Robovský Luboš
1

Švoma Vlastimil

1 Šeruda Ondřej
1 Franěk Jaroslav
1 Shaklein Anton
1 Jindra Daniel
1 Hingar Petr

tabulka dospělí IV. třída - skupina C - po podzimu 2014

1 Sány 9 8 1 0 39 : 13 25
2 Odřepsy 9 8 0 1 44 :   8 24
3 Vrbice 9 5 2 2 20 : 14 17
4 Libice nad Cidlinou B 9 4 1 4 26 : 27 13
5 Běrunice B 9 3 3 3 21 : 17 12
6 Opolany 9 2 3 4 13 : 19   9
7 Záhornice 9 2 1 6 16 : 28   7
8 Dymokury B 9 2 1 6 12 : 35   7
9 Dlouhopolsko 9 1 3 5 14 : 27   6
10 Hradčany 9 1 3 5 15 : 32   6

dospělí IV.třída - skupina C - podzim 2014

sobota 30.8. 17,00 Dlouhopolsko - Dymokury B     5:1   
sobota 6.9. 17,00 Hradčany - Dlouhopolsko

  3:1

neděle 14.9. 10,15 Běrunice B - Dlouhopolsko   1:1
neděle 21.9. 16,30 Opolany - Dlouhopolsko   2:2
sobota 27.9. 16,30 Dlouhopolsko - Odřepsy   0:2
sobota 4.10. 16,00 Sány - Dlouhopolsko   5:1
sobota 11.10. 16,00 Dlouhopolsko - Vrbice   0:2
sobota 18.10. 15,30 Libice nad Cidlinou B - Dlouhopolsko   9:2
sobota 25.10. 14,30 Záhornice - Dlouhopolsko  2:2


Střelci roku 2015

Datum konání: 31. 12. 2015

góly  
11 Sisák Jakub
  8 Robovský Luboš
  7 Košátko Ladislav
  7 Kříž Jakub
  4 Švoma Jiří
  4 Kročák Jiří
  4 Hájek Martin
  3 Flídr Michal
  3 Jindra Daniel
  3 Kříž Pavel
  2 Novák Ladislav
  2 Šeruda Ondřej
  2  Hingar Petr
  2 Pecen Jiří
  2  Kříž Jan
  1 Pavlištík Tomáš
  1 Budai Jakub
  1 Sekera Jakub
  1 Štus Lubomír
  1 Pecen Tomáš
  1 Vaníček Michal
  1 Seifert Lukáš
  1 Kříž Martin
  1 Budai Jan


Dlouhopolsko - Košík 29.8.2015

Datum konání: 30. 8. 2015



15. ročník Memoriálu Davida Vojtíška - Hradčany 15.8.2015

Datum konání: 15. 8. 2015

Výsledky :

Hradčany - Dlouhopolsko = 1:2 ( 1:0 )

Jestřabí Lhota B - Velký Osek B = 7:0 ( 6:0 )

Hradčany - Jestřabí Lhota B = 0:4 ( 0:1 )

Dlouhopolsko - Velký Osek B = 2:0 ( 0:0 )

Jestřabí Lhota B - Dlouhopolsko = 7:0 ( 5:0)

Hradčany - Velký Osek B = 1:4 ( 1:1)

Pořadí v turnaji :

1. Jestřabí Lhota B 3 3 0 0 18:0 9
2. Dlouhopolsko 3 2 0 1   4:8 6
3. Velký Osek B 3 1 0 2   4:10 3
4. Hradčany 3 0 0 3   2:10 0

nejlepší hráč - Miloslav Klička ( Jestřabí Lhota )

nejlepší brankář - Josef Ritschel ( Hradčany )

nejlepší střelec - Martin Mikeš = 4 x ( Jestřabí Lhota B )



43. ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka – 18.7.2015

Datum konání: 18. 7. 2015

Výsledky:

Dlouhopolsko – Hradčany = 2:1 ( 1:0 )

Sloveč – Převýšov = 1:1 ( 1:1 ) - penalty 4:1

Dlouhopolsko – Převýšov = 0:6 ( 0:3 )

Sloveč – Hradčany = 2:0 ( 1:0)

Dlouhopolsko – Sloveč = 3:3 ( 0:3 ) - penalty 2:4

Převýšov – Hradčany = 8:1 ( 4:1 )

Pořadí v turnaji:

1. Sloveč      3    0    0   6:4    9
2. Převýšov      2    0    1 15:2    6
3. Dlouhopolsko      1    0    2   5:10    3  
4. Hradčany      0    0    3   2:12    0

nejlepší brankář – Valenta Miroslav ( Sloveč )

nejlepší střelec – Lochman Stanislav ( Převýšov ) = 4x

nejlepší hráč – Steklý Milan ( Převýšov )

SK Dlouhopolsko - 2. ročník turnaje v malé kopané - 2.místo - 11.7.2015



SK Dlouhopolsko - 2.ročník turnaje v malé kopané - 11.7.2015

Datum konání: 11. 7. 2015

skupina A :

AC Kadimůrov Praha, Horacio 109 Dlouhopolsko, Lužec nad Cidlinou, Brambory Dlouhopolsko, Fenerbachce Vagón Kolín

Kadimůrov - Horacio 109 = 2:1

Lužec - Brambory = 2:0

Vagón - Kadimůrov = 0:2

Lužec - Horacio 109 = 3:1

Vagón - Brambory = 2:1

Kadimůrov - Lužec = 2:1

Vagón - Horacio 109 = 1:2

Kadimůrov - Brambory = 1:1

Vagón - Lužec = 3:2

Horacio 109 - Brambory = 0:1

skupina B :

Mafie Kněžičky, Atletiko Smidary, SK Dlouhopolsko, FC Bombardo Žiželice nad Cidlinou

Kněžičky - Atletiko = 0:5

Dlouhopolsko - Bombardo = 3:0

Kněžičky - Bombardo = 0:1

Dlouhopolsko - Atletiko = 5:1

Kněžičky - Dlouhopolsko = 1:5

Bombardo - Atletiko = 0:0

Čtvrtfinále :

Kadimůrov - Kněžičky = 1:0

Lužec - Atletiko = 1:1 - penalty 2:0

Dlouhopolsko - Brambory = 1:1 - penalty 4:1

Vagón - Bombardo  = 2:0

Semifinále :

Kadimůrov - Lužec = 1:0

Dlouhopolsko - Vagón = 0:0 - penalty 3:2

o 3. místo :

Lužec nad Cidlinou - Fenerbachce Vagón Kolín = 2:0

finále :

AC Kadimůrov Praha - SK Dlouhopolsko = 3:1

nejlepší střelec : Dominik Vocásek ( SK Dlouhopolsko )

nejlepší hráč : Pavel Mejstřík ( Lužec nad Cidlinou )

nejlepší brankář : Tomáš Plevka ( AC Kadimůrov Praha )



Ročník 2013/2014

Datum konání: 31. 12. 2014

dospělí IV.třída - skupina C - sezóna 2013/2014

1 Pátek B 22 18 2   2 77 : 24 56
2 Sány 22 18   4 92 : 31 54
3 Vrbice 22 12 3   7 63 : 44 39
4 Hradčany 22 11 3   8 62 : 57 36
5 Dlouhopolsko 22 10 2 10 48 : 59 32
6 Libice nad Cidlinou B 22   9 3 10 49 : 58 30
7 Záhornice 22   8  5   9 44 : 57 29
8 Opolany 22   8 4 10 46 : 50 28
9 Běrunice B 22   8  4 10 41 : 53  28
10 Žehuň 22   8   2 12 36 : 38 26
11 Dymokury B 22   5 1 16 35 : 69 16
12 Odřepsy 22   1 3 18 36 : 89   6

 

střelci sezóny 2013/2014

góly  
7 Kročák Jiří
6 Robovský Luboš
5 Švoma Vlastimil
5 Hingar Petr
5 Kříž Jakub
4 Kříž Pavel
3 Podhorský František
2 Franěk Jaroslav
2 Shaklein Anton
2 Pecen Tomáš
2 Hájek Martin
1 Bartošek Michal
1 Komárek Ladislav
1 Novák Ladislav
1 Kříž Jan
1 vlastní ( Běrunice  )               

 

dospělí IV. třída - skupina C - jaro 2014

 29.3.   

 sobota    

 16,00  

 Dlouhopolsko   - Převýšov B (přátelsky)   

  0:1

 5.4.

 sobota

 16,30

 Libice nad   Cidlinou B - Dlouhopolsko

 3:0

 12.4.

 sobota

 16,30

 Dlouhopolsko   - Běrunice B

 3:0

 20.4.

 neděle

 17,00

 Opolany -   Dlouhopolsko

 1:1

 26.4.

 sobota

 17,00

 Dlouhopolsko   - Sány

3:6

 4.5.

 neděle

 17,00

 Pátek B -   Dlouhopolsko

 5:0

 10.5.

 sobota

 17,00

 Dlouhopolsko   - Hradčany

 5:3

 17.5.

 sobota

 17,00

 Žehuň -   Dlouhopolsko

 4:1

 24.5.

 sobota

 17,00

 Dlouhopolsko   - Odřepsy

4:1

 31.5.

 sobota

 17,00

 Záhornice   - Dlouhopolsko

 1:2

 7.6.

 sobota

 17,00

 Dlouhopolsko   - Vrbice

0:4

 14.6.

 sobota

 17,00

 Dlouhopolsko   - Dymokury B

            4:0            

 

střelci podzimu 2013

góly

 

6

Robovský Luboš

5

Švoma Vlastimil

3

Kročák Jiří

2

Hingar Petr

2

Kříž Pavel

2

Kříž Jakub

1

Komárek Ladislav

1

Bartošek Michal

1

Pecen Tomáš

1

Hájek Martin

1

vlastní ( Běrunice )

 tabulka - IV.třída, skupina C - po podzimu 2013

1 Pátek B 11 8 1 2 31 : 13 25
2 Sány 11 8 0 3 41 : 13 24
3 Hradčany 11 6 1 4 30 : 20 19
4 Záhornice 11 3 3 24 : 27 18
5 Žehuň 11 5 1 5 19 : 14 16
6 Dlouhopolsko 11 5 1 5 25 : 31 16
7 Vrbice 11 3 4 31 : 24 15
8 Běrunice B 11 4 3 4 22 : 21 15
9 Opolany 11 4 2 5 20 : 27 14
10 Libice nad Cidlinou B 11 3 2 6 16 : 30 11
11 Dymokury B 11 3 1 7 20 : 34 10
12 Odřepsy 11 1 2 8 17 : 42   5

 

dospělí IV.třída - skupina C - podzim 2013

sobota

24.8.

17:00

Vrbice - Dlouhopolsko

 3:0

neděle

1.9

17:00

Dymokury B - Dlouhopolsko

 3:2

sobota

7.9.

17:00

Dlouhopolsko - Libice nad Cidlinou B

 4:2

neděle

15.9.

10:15

Běrunice B - Dlouhopolsko

 3:3

sobota

21.9.

16.30

Dlouhopolsko - Opolany

 1:4

sobota

28.9.

16.30

Sány - Dlouhopolsko

 7:1

sobota

5.10.

16.00

Dlouhopolsko - Pátek B

 0:2

sobota

12.10.

16.00

Hradčany - Dlouhopolsko

 2:4

sobota

19.10.

15.30

Dlouhopolsko - Žehuň

 2:1

neděle

27.10

14.30

Odřepsy - Dlouhopolsko

 3:4

sobota

2.11.

14.00

Dlouhopolsko - Záhornice

 4:1



Střelci roku 2014

Datum konání: 31. 12. 2014

góly  
12  Robovský Luboš
4  Franěk Jaroslav
4  Kročák Jiří
4  Shaklein Anton
4  Hingar Petr
4  Kříž Jakub
3  Vocásek Dominik
3  Podhorský František
2  Kříž Pavel
1  Janíček Michal
1  Šeruda Ondřej
1  Švoma Vlastimil
1  Pecen Tomáš
1  Kříž Jan
1  Novák Ladislav
1  Hájek Martin


Stará garda Dlouhopolsko - SK Dlouhopolsko 8.11.2014

Datum konání: 8. 11. 2014

Stará garda Dlouhopolsko - SK Dlouhopolsko 8.11.2014



Dlouhopolsko - Dymokury B 30.8.2014

Datum konání: 30. 8. 2014