Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > SK Dlouhopolsko

SK Dlouhopolsko


Ročník 2016/2017

Datum konání: 31. 12. 2017

dospělí - IV. třída, skupina B - konečná tabulka sezóny 2016/2017

1 Polaban Nymburk B 24 20 4 0 165:23 64
2 Hrubý Jeseník B 24 19 0 5 73:32 57
3 Žitovlice/Pojedy 24 14 4 6 78:48 46
4 Chleby 24 14 3 7 68:39 45
5 Sány/Opolany B 24 12 4 8 57:49 40
6 Vrbice 24 12 3 9 54:45 39
7 Vestec 24 12 1 11 64:80 37
8 Křečkov B 24 10 4 10 74:62 34
9 Běrunice B 24 8 2 14 55:86 26
10 Dlouhopolsko 24 7 3 14 30:61 24
11 Košík 24 5 2 17 41:83 17
12 Netřebice 24 5 0 19 32:98 15
13 Záhornice 24 2 2 20 27:112 8

střelci sezóny 2016/2017

góly  
7 Shaklein Anton
5 Kročák Jiří
3 Košátko Ladislav
3 Hájek Martin
2 Skopal Ruslan
2 Švoma Vlastimil
2 Kříž Pavel
2 Pecen Jiří
1 Podhorský František
1 Siegl Jan
1 Kříž Jakub
1 Kříž Martin

dospělí - IV. třída, skupina B - jaro 2017

 sobota 4.3.  15,00  Dlouhopolsko - Převýšov B (přípravné) 1:0
 sobota 18.3. 15,00 Lužec nad Cidlinou - Dlouhopolsko (přípravné) 3:3 
 sobota 25.3.   15,00 Dlouhopolsko - Křečkov B   4:3
 neděle 2.4.  16,30 Vestec - Dlouhopolsko   4:1
 sobota 8.4.  16,30  Dlouhopolsko - Sány/Opolany B  2:1
 sobota 15.4.   17,00 Košík - Dlouhopolsko   2:2
 sobota 22.4.   17,00 Dlouhopolsko - Žitovlice/Pojedy   1:3
 sobota 29.4.   17,00 Dlouhopolsko - Polaban Nymburk B    0:7
 neděle 7.5.   17,00 Vrbice - Dlouhopolsko   3:1
sobota  13.5.   17,00 Dlouhopolsko - Chleby  3:2 
sobota  20.5.   17,00 Záhornice - Dlouhopolsko   1:1
 sobota 27.5.  17,00  Dlouhopolsko - Hrubý Jeseník B   0:2
 neděle 4.6.  10,15  Běrunice B - Dlouhopolsko   2:0
 sobota 10.6.  17,00  Dlouhopolsko - Netřebice  3:1 

dospělí - IV.třída skupina B - tabulka po podzimu 2016

1 Polaban Nymburk B 12 11 1  0 81:12 34
2 Hrubý Jeseník B 12 10 0 2 48:16 30
3 Žitovlice/Pojedy  12 6 2 4 39:30 20
4 Sány/Opolany B 12 6 2 4 29:26 20
5 Křečkov B 12 5 3 4 34:29 18
6 Vestec 12 6 0 6 35:43 18
7 Chleby 12 5 2 5 34:24 17
8 Vrbice 12 5 2 5 27:31 17
9 Běrunice B 12 5 0 7 31:42 15
10 Netřebice 12 4 0 8 23:40 12
11 Dlouhopolsko 12 3 1 8 12:30 10
12 Košík 12 3 1 8 20:44 10
13 Záhornice 12 2 0 10 16:62 6

 dospělí - IV. třída skupina B - podzim 2016

Ne

28.8.

10:15

Křečkov B - Dlouhopolsko

0:0

So

 3.9.

17:00

Dlouhopolsko - Vestec

 2:5

Ne

11.9.

17:00

Sány/Opolany B - Dlouhopolsko

1:0

So

  17.9.

17:00

Dlouhopolsko - Košík

 0:1

So

  24.9.

16:30

Žitovlice/Pojedy - Dlouhopolsko

 1:2

Ne

  2.10.

16:30

Polaban Nymburk B - Dlouhopolsko

    8:1  

So

  8.10.

16:00

Dlouhopolsko - Vrbice

  2:1 

So

15.10.

16:00

Chleby - Dlouhopolsko

  4:0 

So

22.10.

15:30

Dlouhopolsko - Záhornice

 3:0 

Ne

30.10.

14:30

Hrubý Jeseník B - Dlouhopolsko

 5:1

So

5.11.

14:00

Dlouhopolsko – Běrunice B

 0:1

So

12.11.

14:00

Netřebice - Dlouhopolsko

 3:1



Střelci roku 2017

Datum konání: 31. 12. 2017

14 Skopal Ruslan
8 Shaklein Anton
7 Hájek Martin
6 Košátko Ladislav
4 Dudek Josef
4 Švoma Vlastimil
3 Kvěch Jan
3 Hingar Petr
3 Kříž Pavel
2 Pecen Jiří
2 Seifert Lukáš
1 Siegl Jan
1 Akchurin Omar
1 Jindra Daniel
1 Kříž Jan
1 Javorský Petr
1 Kročák Jiří
1 Kříž Jakub
1 Kříž Martin


45. ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka - 22.7.2017

Datum konání: 22. 7. 2017

Pořadí v turnaji :

  1. Sloveč
  2. Dlouhopolsko
  3. Převýšov B
  4. Lužec nad Cidlinou/dorost Lovčice

nejlepší střelec - Patrik Kaliáš ( Převýšov B )

nejlepší hráč - Josef Dudek ( Dlouhopolsko )

nejlepší brankář - František Hansl



4. ročník turnaje v malé kopané - Dlouhopolský turnájek - 8.7.2017

Datum konání: 8. 7. 2017

Pořadí v turnaji :

  1. Pouliční sběr
  2. Lužec
  3. Lulánci
  4. Joga tým
  5. Kněžičky

Nejlepší střelec - Martin Holec ( Lužec )

Nejlepší hráč - Jakub Hartman ( Joga tým )

Nejlepší brankář - Jiří Appl ( Pouliční sběr )



Ročník 2015/2016

Datum konání: 31. 12. 2016

dospělí - IV. třída skupina B - sezóna 2015/2016

 1

 Mcely 24   17   3 89:41  55 
 2  Křinec 24  16   5  82:34  51 
 3  Žitovlice 24  16   6  87:47  50 
 4  Vrbice 24  14   6  53:33  46 
 5  Dlouhopolsko 24  12   9  52:36  39 
 6  Běrunice B 24  11 10  71:50  36 
 7  Hrubý Jeseník B 24  10   8  71:55  36 
 8  Straky B 24  12 0 12  67:65  36 
 9  Chleby 24  10   9  63:56  35 
 10  Košík 24    7 14  48:79  24 
 11  Vestec 24    6 2 16  40:87  20 
 12  Netřebice 24    4 19  33:83 

13 

 13  Záhornice 24    3 21  27:117    9 

dospělí - IV. třída skupina B - jaro 2016

 sobota 5.3.  15:00  Lužec nad Cidlinou - Dlouhopolsko (přípravné)  1:1 
 neděle 13.3.  14:00  Sluštice - Dlouhopolsko (přípravné) 3:3 
 sobota  19.3.  14:00  Dlouhopolsko - Převýšov B (přípravné)  0:0 
 sobota 26.3.  15:00 Dlouhopolsko - Křinec   0:2 
 sobota 2.4.  16:30  Košík - Dlouhopolsko    0:0
 sobota 9.4.  16:30  Dlouhopolsko - Žitovlice 

5:3

 sobota 16.4.  17:00  Dlouhopolsko - Hrubý Jeseník B   3:1 
 neděle 24.4.  17:00  Vrbice - Dlouhopolsko 2:1
 sobota 30.4.  17:00  Dlouhopolsko - Záhornice   4:0
 neděle 8.5.  10:15  Běrunice B - Dlouhopolsko   3:0 
 sobota 14.5.  17:00  Dlouhopolsko - Vestec   2:0 
 neděle 22.5.  17:00  Straky B - Dlouhopolsko  2:0 
 sobota 28.5.  17:00  Dlouhopolsko - Netřebice  4:0 
 sobota 4.6.  17:00  Chleby - Dlouhopolsko  4:2 
 sobota 18.6.  17:00  Mcely - Dlouhopolsko   1:0 

tabulka dospělí IV. třída - skupina B - po podzimu 2015

1 Mcely 13 9 1 49 : 23 30
2 Rožďalovice B 13 0 4 56 : 22 27
3 Dlouhopolsko 13 8 2 3 35 : 19 26
4 Žitovlice 13 8 1 4 53 : 27 25
5 Vrbice 13 8 1 4 22 : 18 25
6 Straky B 13 8 0 5 33 : 33 24
7 Běrunice B 13 7 0 6 36 : 30 21
8 Křinec 13 6 2 5 39 : 30 20
9 Košík 13 6 2 5 34 : 36 20
10 Hrubý Jeseník B 13 5 2 6 41 : 36 17
11 Chleby 13 1 7 28 : 38 16
12 Záhornice 13 3 0 10 18 : 41   9
13 Vestec 13 2 0 11 15 : 65   6
14 Netřebice 13 0 0 13 12 : 53   0

dospělí - IV. třída skupina B - podzim 2015

neděle 23.8. 17:00 Křinec - Dlouhopolsko        2 : 1     
sobota 29.8. 17:00 Dlouhopolsko - Košík  4 : 1
sobota 5.9. 17:00 Žitovlice - Dlouhopolsko  1 : 1
neděle 13.9. 17:00 Hrubý Jeseník B - Dlouhopolsko  5 : 2
sobota 19.9. 16:30 Dlouhopolsko - Vrbice  0 : 1
sobota 26.9. 16:30 Záhornice - Dlouhopolsko  1 : 3
sobota 3.10. 16:00 Dlouhopolsko - Běrunice B  3 : 2
neděle 11.10. 16:00 Vestec - Dlouhopolsko  2 : 4
sobota 17.10. 15:30 Dlouhopolsko - Straky B  6 : 2
sobota 24.10. 14:30 Netřebice - Dlouhopolsko  0 : 3
sobota 31.10. 14:00 Dlouhopolsko - Chleby  4 : 1
neděle 8.11. 14:00 Rožďalovice B - Dlouhopolsko  1 : 4
sobota 14.11. 13:30 Dlouhopolsko - Mcely  0 : 0


Střelci roku 2016

Datum konání: 31. 12. 2016

 7 Kročák Jiří 
 6 Vocásek Dominik 
 5 Sisák Jakub 
 4 Kříž Jakub 
 3 Švoma Vlastimil 
 3 Štus Lubomír 
 3 Hájek Martin 
 2 Pecen Tomáš 
 2 Šeruda Ondřej 
 2 Kříž Pavel 
 2 Košátko Ladislav 
 1 Podhorský František 
 1 Teslík Tomáš 
 1 Robovský Luboš 
 1 Švoma Jiří 
 1 Hingar Petr 


16. ročník Memoriálu Davida Vojtíška - Hradčany 13.8.2016

Datum konání: 13. 8. 2016

Hradčany - Dlouhopolsko = 1:2 (1:2)

Jestřabí Lhota B - Velký Osek B = 4:1 (2:1)

Jestřabí Lhota B - Dlouhopolsko = 1:0 (1:0)

Velký Osek B - Dlouhopolsko = 6:2 (2:1)

Hradčany - Jestřabí Lhota B = 0:8 (0.5)

Hradčany - Velký Osek B = 1:5 (0:3)

Pořadí v turnaji :

1 Jestřabí Lhota B 3 3 0 0 13:1 9
2 Velký Osek B 3 2 0 1 12:7 6
3 Dlouhopolsko 3 1 0 2   4:8 3
4 Hradčany 3 0 0 3  2:15 0

nejlepší brankář - Jan Budai ( Dlouhopolsko )

nejlepší střelec - Jan Kureš mladší ( Jestřabí Lhota B ) = 4x

nejlepší hráč - Pavel Kalinec ( Velký Osek B )



44. ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka - 16.7.2016

Datum konání: 16. 7. 2016

Dlouhopolsko - Hradčany = 0:1 ( 0:1 )

Sloveč - Převýšov B = 5:1 ( 3:0 )

Hradčany - Převýšov B = 3:2 ( 2:2)

Dlouhopolsko - Sloveč = 0:2 ( 0:1 )

Hradčany - Sloveč = 1:5 ( 0:2 )

Dlouhopolsko - Převýšov B = 3:0 ( 0:0 )

Pořadí v turnaji :

1 Sloveč 3 3 0 0 12:2 9
2 Hradčany 3 2 0 1   5:7 6
3 Dlouhopolsko 3 1 0 2   3:3 3
4 Převýšov B 3 0 0 3  3:11  0

nejlepší brankář : Josef Ritschel ( Hradčany )

nejlepší střelec : Jaroslav Mašinda ( Sloveč ) = 4x

nejlepší hráč : Aleš Langr ( Sloveč )



3. ročník turnaje v malé kopané - Dlouhopolský turnájek - 9.7.2016

Datum konání: 9. 7. 2016

skupina A :

Golman na plech Smidary, Kněžičky, Lužec nad Cidlinou, Dlouhopolsko I, Lulánci

Smidary - Kněžičky = 0:0

Lužec - Dlouhopolsko = 0:3

Lulánci - Smidary = 3:1

Lužec - Kněžičky = 2:1

Lulánci - Dlouhopolsko = 1:0

Smidary - Lužec = 3:2

Lulánci - Kněžičky = 0:0

Smidary - Dlouhopolsko = 2:1

Lulánci - Lužec = 0:1

Kněžičky - Dlouhopolsko = 2:1

skupina B :

Pod vlivem Městec Králové, Horácio 109 Dlouhopolsko, AC Kadimůrov Praha, Joga team Chlumec nad Cidlinou, Bramboračka Dlouhopolsko

Pod vlivem - Horácio = 0:1

Kadimůrov - Joga = 0:3

Bramboračka - Pod vlivem = 2:0

Kadimůrov - Horácio = 3:0

Bramboračka - Joga = 1:5

Pod vlivem - Kadimůrov = 0:7

Bramboračka - Horácio = 3:2

Pod vlivem - Joga = 0:5

Bramboračka - Kadimůrov = 0:4

Horácio - Joga = 0:5

čtvrtfinále :

Lulánci - Horácio 109 Dlouhopolsko = 0:0 - penalty 5:4

Lužec nad Cidlinou - AC Kadimůrov Praha = 0:1

Joga team Chlumec nad Cidlinou - Kněžičky = 4:1

Bramboračka Dlouhopolsko - Golman na plech Smidary = 2:0

semifinále :

Lulánci - AC Kadimůrov Praha = 2:0

Joga team Clumec nad Cidlinou - Bramboračka Dlouhopolsko = 3:0

o 3. místo

AC Kadimůrov Praha - Bramboračka Dlouhopolsko = 4:2

finále

Lulánci - Joga team Chlumec nad Cidlinou = 1:1 - penalty 5:4

nejlepší střelec = Jakub Hartman ( Joga team Chlumec nad Cidlinou )

nejlepší hráč = Roman Pipek ( Lulánci )

nejlepší brankář = Ladislav Kukal ( Joga team Chlumec nad Cidlinou )



Chleby - Dlouhopolsko = 4.6.2016

Datum konání: 4. 6. 2016

Chleby - Dlouhopolsko