Drobečková navigace

Úvod > SK Dlouhopolsko

Sportovní klub Dlouhopolsko

 

 střelci roku 2019

góly  
10 Akchurin Omar
5 Shaklein Anton
5 Hingar Petr
3 Švoma Vlastimil
3 Veselý Petr
3 Musil Filip
3 Hájek Martin
2 Pecen Jiří
1 Ondráček Tomáš
1 Dunka Jan
1 Musil Jan
1 Vocásek Dominik
1 Lamka Jan
1 Siegl Jan
1 Kročák Jiří
1 Horký Josef
1 Kříž Pavel

 

Turnaj k 80. výročí založení TJ Union Hradčany - 10.8.2019

Hradčany - Dlouhopolsko = 1:1 - penalty 2:4

Ohaře - Dlouhopolsko = 2:0

Hradčany - Ohaře = 2:0

Pořadí v turnaji:

  1. Hradčany
  2. Ohaře
  3. Dlouhopolsko

nejlepší hráč = Jiří Fiala (Hradčany)

nejlepší brankář = Václav Morávek (Ohaře)

nejlepší střelec = Martin Zvěřina (Hradčany)

 

47. ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka - 27.7.2019

Dlouhopolsko - Hradčany = 4:1

Převýšov - Dymokury B = 2:0

Dlouhopolsko - Převýšov = 1:0

Převýšov - Hradčany = 3:1

Dlouhopolsko - Dymokury B = 1:0

Hradčany - Dymokury B = 1:1

Pořadí v turnaji:

  1. Dlouhopolsko
  2. Převýšov
  3. Hradčany
  4. Dymokury B

nejlepší střelec = Václav Dvořák (Převýšov)

nejlepší brankář = Roman Schwarz (Dymokury B)

nejlepší hráč = Dominik Vocásek (Dlouhopolsko)

 

6. ročník turnaje v malé kopané - Dlouhopolský turnájek - 13.7.2019

pořadí po zápasech ve skupině

1 Čežul Lužec nad Cidlinou 26:3 15
2 Joga Chlumec nad Cidlinou 26:4 15
3 Svědci lihovovi Sloveč 18:2 15
4 FC Breakers Nymburk 8:12   6
5 FC Real Nový Bydžov 8:23   6
6 SK Dlouhopolsko 3:17   4
7 Vořezpruti Poděbrady 5:23   1

semifinále:

Čežul Lužec nad Cidlinou - FC Breakers Nymburk = 6:0 

Joga Chlumec nad Cidlinou - Svědci lihovovi Sloveč = 3:2

o 3. místo:

Svědci lihovovi Sloveč - FC Breakers Nymburk = 5:1

finále:

Čežul Lužec nad Cidlinou - Joga Chlumec nad Cidlinou = 2:1

 

nejlepší střelec = Jan Dunka (Čežul Lužec nad Cidlinou)

nejlepší hráč = Martin Tůma (Svědci lihovovi Sloveč)

nejlepší brankář = Ladislav Kukal (Joga Chlumec nad Cidlinou)

 

střelci roku 2018

góly  
18 Akchurin Omar
12 Franěk Jaroslav
7 Shaklein Anton
6 Vocásek Dominik
6 Veselý Petr
6 Skopal Ruslan
4 Kročák Jiří
3 Musil Filip
2 Kvěch Jan
2 Pecen Jiří
1 Podhorský František
1 Lamka Jan
1 Musil Jan
1 Hájek Martin

 

46. ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka - 28.7.2018

Lužec nad Cidlinou - Převýšov B = 3:3 (2:1) - penalty 4:3

Dlouhopolsko - Lužec nad Cidlinou = 5:1 (2:0)

Dlouhopolsko - Převýšov B = 7:0 (2:0)

 

nejlepší střelec - Dominik Vocásek (Dlouhopolsko)

nejlepší hráč - Martin Demjanovič (Převýšov B)

nejlepší brankář - Jaroslav Haken (Lužec nad Cidlinou)

 

5. ročník turnaje v malé kopané - Dlouhopolský turnájek - 14.7.2018

skupina A - výsledky:

Bolestínci - Joga = 0:4 

Breakers - Lužec = 1:5

Kadimůrov - Bolestínci = 3:2 

Breakers - Joga = 0:5

Kadimůrov - Lužec = 1:2

Bolestínci - Breakers = 2:0

Kadimůrov - Joga = 0:0

Bolestínci - Lužec = 1:0

Kadimůrov - Breakers = 6:1

Joga - Lužec = 3:0

konečné pořadí ve skupině A:

  1. Joga Chlumec nad Cidlinou
  2. 2. AC Kadimůrov Praha
  3. Bolestínci Starý Bydžov
  4. Lužec nad Cidlinou
  5. Breakers Nymburk 

skupina B - výsledky:

Dlouhopolsko - Srdcaři = 0:0

Jelita - Skoroměstec = 0:1

Dlouhopolsko - Skoroměstec = 0:5

Jelita - Srdcaři = 2:1

Dlouhopolsko - Jelita = 0:2

Skoroměstec - Srdcaři = 2:0

konečné pořadí ve skupině B:

  1. Skoroměstec Městec Králové
  2. Jelita Hradec Králové
  3. Srdcaři Poděbrady
  4. Dlouhopolsko

čtvrtfinále:

Joga Chlumec nad Cidlinou - Dlouhopolsko = 8:0

Bolestínci Starý Bydžov - Jelita Hradec Králové = 1:0

Lužec nad Cidlinou - Skoroměstec Městec Králové = 3:0

AC Kadimůrov Praha - Srdcaři Poděbrady = 1:2

semifinále:

Joga Chlumec nad Cidlinou - Bolestínci Starý Bydžov = 2:0

Lužec nad Cidlinou - Srdcaři Poděbrady = 3:1

o 3. místo - Srdcaři Poděbrady - Bolestínci Starý Bydžov = 2:1

finále - Joga Chlumec nad Cidlinou - Lužec nad Cidlinou = 6:1

 

nejlepší střelec = Jakub Hartman (Joga Chlumec nad Cidlinou)

nejlepší brankář = Ladislav Kukal (Joga Chlumec nad Cidlinou)

nejlepší hráč = Pavel Mejstřík (Lužec nad Cidlinou)

 

střelci roku 2017

14 Skopal Ruslan
8 Shaklein Anton
7 Hájek Martin
6 Košátko Ladislav
4 Dudek Josef
4 Švoma Vlastimil
3 Kvěch Jan
3 Hingar Petr
3 Kříž Pavel
2 Pecen Jiří
2 Seifert Lukáš
1 Siegl Jan
1 Akchurin Omar
1 Jindra Daniel
1 Kříž Jan
1 Javorský Petr
1 Kročák Jiří
1 Kříž Jakub
1 Kříž Martin

 

45. ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka - 22.7.2017

Pořadí v turnaji :

  1. Sloveč
  2. Dlouhopolsko
  3. Převýšov B
  4. Lužec nad Cidlinou/dorost Lovčice

nejlepší střelec - Patrik Kaliáš ( Převýšov B )

nejlepší hráč - Josef Dudek ( Dlouhopolsko )

nejlepší brankář - František Hansl

 

4. ročník turnaje v malé kopané - Dlouhopolský turnájek - 8.7.2017

Pořadí v turnaji :

  1. Pouliční sběr
  2. Lužec
  3. Lulánci
  4. Joga tým
  5. Kněžičky

Nejlepší střelec - Martin Holec ( Lužec )

Nejlepší hráč - Jakub Hartman ( Joga tým )

Nejlepší brankář - Jiří Appl ( Pouliční sběr )

 

střelci roku 2016

 7 Kročák Jiří 
 6 Vocásek Dominik 
 5 Sisák Jakub 
 4 Kříž Jakub 
 3 Švoma Vlastimil 
 3 Štus Lubomír 
 3 Hájek Martin 
 2 Pecen Tomáš 
 2 Šeruda Ondřej 
 2 Kříž Pavel 
 2 Košátko Ladislav 
 1 Podhorský František 
 1 Teslík Tomáš 
 1 Robovský Luboš 
 1 Švoma Jiří 
 1 Hingar Petr 

 

16. ročník Memoriálu Davida Vojtíška - Hradčany 13.8.2016

Hradčany - Dlouhopolsko = 1:2 (1:2)

Jestřabí Lhota B - Velký Osek B = 4:1 (2:1)

Jestřabí Lhota B - Dlouhopolsko = 1:0 (1:0)

Velký Osek B - Dlouhopolsko = 6:2 (2:1)

Hradčany - Jestřabí Lhota B = 0:8 (0.5)

Hradčany - Velký Osek B = 1:5 (0:3)

Pořadí v turnaji :

1 Jestřabí Lhota B 3 3 0 0 13:1 9
2 Velký Osek B 3 2 0 1 12:7 6
3 Dlouhopolsko 3 1 0 2   4:8 3
4 Hradčany 3 0 0 3  2:15 0

nejlepší brankář - Jan Budai ( Dlouhopolsko )

nejlepší střelec - Jan Kureš mladší ( Jestřabí Lhota B ) = 4x

nejlepší hráč - Pavel Kalinec ( Velký Osek B )

 

44. ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka - 16.7.2016

Dlouhopolsko - Hradčany = 0:1 ( 0:1 )

Sloveč - Převýšov B = 5:1 ( 3:0 )

Hradčany - Převýšov B = 3:2 ( 2:2)

Dlouhopolsko - Sloveč = 0:2 ( 0:1 )

Hradčany - Sloveč = 1:5 ( 0:2 )

Dlouhopolsko - Převýšov B = 3:0 ( 0:0 )

Pořadí v turnaji :

1 Sloveč 3 3 0 0 12:2 9
2 Hradčany 3 2 0 1   5:7 6
3 Dlouhopolsko 3 1 0 2   3:3 3
4 Převýšov B 3 0 0 3  3:11  0

nejlepší brankář : Josef Ritschel ( Hradčany )

nejlepší střelec : Jaroslav Mašinda ( Sloveč ) = 4x

nejlepší hráč : Aleš Langr ( Sloveč )

 

3. ročník turnaje v malé kopané - Dlouhopolský turnájek - 9.7.2016

skupina A :

Golman na plech Smidary, Kněžičky, Lužec nad Cidlinou, Dlouhopolsko I, Lulánci

Smidary - Kněžičky = 0:0

Lužec - Dlouhopolsko = 0:3

Lulánci - Smidary = 3:1

Lužec - Kněžičky = 2:1

Lulánci - Dlouhopolsko = 1:0

Smidary - Lužec = 3:2

Lulánci - Kněžičky = 0:0

Smidary - Dlouhopolsko = 2:1

Lulánci - Lužec = 0:1

Kněžičky - Dlouhopolsko = 2:1

skupina B :

Pod vlivem Městec Králové, Horácio 109 Dlouhopolsko, AC Kadimůrov Praha, Joga team Chlumec nad Cidlinou, Bramboračka Dlouhopolsko

Pod vlivem - Horácio = 0:1

Kadimůrov - Joga = 0:3

Bramboračka - Pod vlivem = 2:0

Kadimůrov - Horácio = 3:0

Bramboračka - Joga = 1:5

Pod vlivem - Kadimůrov = 0:7

Bramboračka - Horácio = 3:2

Pod vlivem - Joga = 0:5

Bramboračka - Kadimůrov = 0:4

Horácio - Joga = 0:5

čtvrtfinále :

Lulánci - Horácio 109 Dlouhopolsko = 0:0 - penalty 5:4

Lužec nad Cidlinou - AC Kadimůrov Praha = 0:1

Joga team Chlumec nad Cidlinou - Kněžičky = 4:1

Bramboračka Dlouhopolsko - Golman na plech Smidary = 2:0

semifinále :

Lulánci - AC Kadimůrov Praha = 2:0

Joga team Clumec nad Cidlinou - Bramboračka Dlouhopolsko = 3:0

o 3. místo

AC Kadimůrov Praha - Bramboračka Dlouhopolsko = 4:2

finále

Lulánci - Joga team Chlumec nad Cidlinou = 1:1 - penalty 5:4

nejlepší střelec = Jakub Hartman ( Joga team Chlumec nad Cidlinou )

nejlepší hráč = Roman Pipek ( Lulánci )

nejlepší brankář = Ladislav Kukal ( Joga team Chlumec nad Cidlinou )

Chleby - Dlouhopolsko.jpg

Chleby - Dlouhopolsko = 4.6.2016

střelci roku 2015

góly  
11 Sisák Jakub
  8 Robovský Luboš
  7 Košátko Ladislav
  7 Kříž Jakub
  4 Švoma Jiří
  4 Kročák Jiří
  4 Hájek Martin
  3 Flídr Michal
  3 Jindra Daniel
  3 Kříž Pavel
  2 Novák Ladislav
  2 Šeruda Ondřej
  2  Hingar Petr
  2 Pecen Jiří
  2  Kříž Jan
  1 Pavlištík Tomáš
  1 Budai Jakub
  1 Sekera Jakub
  1 Štus Lubomír
  1 Pecen Tomáš
  1 Vaníček Michal
  1 Seifert Lukáš
  1 Kříž Martin
  1 Budai Jan

Dlouhopolsko - Košík 29.8.2015

 

15. ročník Memoriálu Davida Vojtíška - Hradčany 15.8.2015

Výsledky :

Hradčany - Dlouhopolsko = 1:2 ( 1:0 )

Jestřabí Lhota B - Velký Osek B = 7:0 ( 6:0 )

Hradčany - Jestřabí Lhota B = 0:4 ( 0:1 )

Dlouhopolsko - Velký Osek B = 2:0 ( 0:0 )

Jestřabí Lhota B - Dlouhopolsko = 7:0 ( 5:0)

Hradčany - Velký Osek B = 1:4 ( 1:1)

Pořadí v turnaji :

1. Jestřabí Lhota B 3 3 0 0 18:0 9
2. Dlouhopolsko 3 2 0 1   4:8 6
3. Velký Osek B 3 1 0 2   4:10 3
4. Hradčany 3 0 0 3   2:10 0

nejlepší hráč - Miloslav Klička ( Jestřabí Lhota )

nejlepší brankář - Josef Ritschel ( Hradčany )

nejlepší střelec - Martin Mikeš = 4 x ( Jestřabí Lhota B )

43. ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka – 18.7.2015

43. ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka – 18.7.2015

Výsledky:

Dlouhopolsko – Hradčany = 2:1 ( 1:0 )

Sloveč – Převýšov = 1:1 ( 1:1 ) - penalty 4:1

Dlouhopolsko – Převýšov = 0:6 ( 0:3 )

Sloveč – Hradčany = 2:0 ( 1:0)

Dlouhopolsko – Sloveč = 3:3 ( 0:3 ) - penalty 2:4

Převýšov – Hradčany = 8:1 ( 4:1 )

Pořadí v turnaji:

1. Sloveč      3    0    0   6:4    9
2. Převýšov      2    0    1 15:2    6
3. Dlouhopolsko      1    0    2   5:10    3  
4. Hradčany      0    0    3   2:12    0

nejlepší brankář – Valenta Miroslav ( Sloveč )

nejlepší střelec – Lochman Stanislav ( Převýšov ) = 4x

nejlepší hráč – Steklý Milan ( Převýšov )

SK Dlouhopolsko - 2. ročník turnaje v malé kopané - 2.místo - 11.7.2015

SK Dlouhopolsko - 2.ročník turnaje v malé kopané - 11.7.2015

2. ročník turnaje v malé kopané - Dlouhopolsko - 11.7.2015

skupina A :

AC Kadimůrov Praha, Horacio 109 Dlouhopolsko, Lužec nad Cidlinou, Brambory Dlouhopolsko, Fenerbachce Vagón Kolín

Kadimůrov - Horacio 109 = 2:1

Lužec - Brambory = 2:0

Vagón - Kadimůrov = 0:2

Lužec - Horacio 109 = 3:1

Vagón - Brambory = 2:1

Kadimůrov - Lužec = 2:1

Vagón - Horacio 109 = 1:2

Kadimůrov - Brambory = 1:1

Vagón - Lužec = 3:2

Horacio 109 - Brambory = 0:1

skupina B :

Mafie Kněžičky, Atletiko Smidary, SK Dlouhopolsko, FC Bombardo Žiželice nad Cidlinou

Kněžičky - Atletiko = 0:5

Dlouhopolsko - Bombardo = 3:0

Kněžičky - Bombardo = 0:1

Dlouhopolsko - Atletiko = 5:1

Kněžičky - Dlouhopolsko = 1:5

Bombardo - Atletiko = 0:0

Čtvrtfinále :

Kadimůrov - Kněžičky = 1:0

Lužec - Atletiko = 1:1 - penalty 2:0

Dlouhopolsko - Brambory = 1:1 - penalty 4:1

Vagón - Bombardo  = 2:0

Semifinále :

Kadimůrov - Lužec = 1:0

Dlouhopolsko - Vagón = 0:0 - penalty 3:2

o 3. místo :

Lužec nad Cidlinou - Fenerbachce Vagón Kolín = 2:0

finále :

AC Kadimůrov Praha - SK Dlouhopolsko = 3:1

nejlepší střelec : Dominik Vocásek ( SK Dlouhopolsko )

nejlepší hráč : Pavel Mejstřík ( Lužec nad Cidlinou )

nejlepší brankář : Tomáš Plevka ( AC Kadimůrov Praha )

Stará garda Dlouhopolsko - SK Dlouhopolsko 8.11.2014

Stará garda Dlouhopolsko - SK Dlouhopolsko 8.11.2014

 

Dlouhopolsko - Dymokury B 30.8.2014

 

 střelci roku 2014

 góly  
 12  Robovský Luboš
4  Franěk Jaroslav
4  Kročák Jiří
4  Shaklein Anton
4  Hingar Petr
4  Kříž Jakub
3  Vocásek Dominik
3  Podhorský František
2  Kříž Pavel
1  Janíček Michal
1  Šeruda Ondřej
1  Švoma Vlastimil
1  Pecen Tomáš
1  Kříž Jan
1  Novák Ladislav
1  Hájek Martin

 

14. ročník Memoriálu Davida Vojtíška Hradčany - 9.8.2014

Výsledky:

Hradčany – Velký Osek = 1:2

Hradčany – Dlouhopolsko = 7:1

Velký Osek – Dlouhopolsko = 1:0

Konečné pořadí:

 1.  Velký Osek  2  2  0  0  3:1  6
 2.  Hradčany  2  1  0  1  8:3  3
 3.  Dlouhopolsko  2  0  0  2  1:8  0

nejlepší hráč – Patrik Mazač (Hradčany)

nejlepší brankář – Pavel Kalinec (Velký Osek)

nejlepší střelec – Martin Kopal (Hradčany) – 4 x

 

Memoriál Jiřího Kořínka a Miroslava Melichárka – Češov 2.8.2014

Výsledky:

Češov - Dlouhopolsko = 6:0

Sloveč - Dubá = 3:2

Dubá - Dlouhopolsko = 2:1

Češov - Sloveč = 2:1

Sloveč - Dlouhopolsko = 5:1

Češov - Dubá = 3:2

Pořadí v turnaji:

 1.  Češov 3  3  0  0  11:3  9
 2.  Sloveč 3  2  0  1     9:5  6
 3.  Dubá 3  1  0  2     6:7  3
 4.  Dlouhopolsko 3  0  0  3     2:13  0

nejlepší střelec - Jan Čonka ( Češov ) - 5 x

nejlepší hráč - Václav Kučera ( Sloveč )

nejlepší brankář - Lukáš Šíma ( Dubá )

borec nakonec - František Franěk ( Dubá )

 

Turnaj v malé kopané Židovice - 26. 7. 2014

Výsledky:

Dlouhopolsko - Kopidlno dorost = 1:1

Dlouhopolsko - Městec Králové = 2:1

Dlouhopolsko - Cholenice =  1:0

Dlouhopolsko - Údrnice = 1:1

Dlouhopolsko - Židovice = 1:1

Pořadí v turnaji:

   1.    Kopidlno dorost
 2.  Dlouhopolsko
 3.  Cholenice
 4.  Údrnice
 5.  Židovice
 6.  Městec Králové

 

42.ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka – 19.7.2014

Výsledky:

Dlouhopolsko – Hradčany = 2:4 ( 1:1 )

Sloveč – Převýšov = 4:0 ( 1:0 )

Sloveč – Hradčany = 9:0 ( 5:0 )

Dlouhopolsko – Převýšov = 4:4 ( 2:2 ) – penalty 2:4

Dlouhopolsko – Sloveč = 2:9 ( 2:7 )

Převýšov – Hradčany = 7:0 ( 3:0 )

Pořadí v turnaji:

1.  Sloveč      3      0    0  22:2    9
 2.  Převýšov      1    1    1  11:8    4
 3.  Hradčany      1    0    2     4:18    3   
 4.  Dlouhopolsko      0    1    2     8:17    1

nejlepší brankář – Fiala Tomáš ( Sloveč )

nejlepší střelec – Langr Aleš ( Sloveč ) = 6x

nejlepší hráč – Pilař Pavel mladší ( Převýšov )

 

1.ročník turnaje v malé kopané – Dlouhopolsko – 12.7.2014

skupina A :

FK Hadice Vrbová Lhota, AC Kadimůrov Praha, Chalani Lovčice, Zběr Převýšov – Žiželice, Atletiko Smidary

Kadimůrov – Zběr = 3:2

Chalani – Smidary = 1:2

Hadice – Kadimůrov = 0:0

Chalani – Zběr = 0:2

Hadice – Smidary = 0:1

Kadimůrov – Chalani = 1:0

Hadice – Zběr = 2:1

Kadimůrov – Smidary = 0:2

Hadice – Chalani = 1:0

Zběr – Smidary = 1:0

skupina B :

Lokomotiva Budševes, SK Dlouhopolsko, Utopenci Cholenice, Horacio 109 Dlouhopolsko, FC Nukleon Praha, Notorixxx Chlumec nad Cidlinou

Buďševes – Notorixxx = 2 :4

Dlouhopolsko – Nukleon = 3:0

Utopenci – Horácio 109 = 0:1

Buďševes – Nukleon = 3:0

Utopenci – Notorixxx = 0:2

Dlouhopolsko – Horácio 109 = 4:0

Buďševes – Utopenci = 3:0

Dlouhopolsko – Notorixxx = 3:2

Nukleon – Horacio 109 = 2:0

Dlouhopolsko – Utopenci = 3:0

Buďševes – Horácio 109 = 1:1

Nukleon – Notorixxx = 1:1

Buďševes – Dlouhopolsko = 0:0

Horácio 109 – Notorixxx = 1:1

Utopenci – Nukleon = 0:2

 

Čtvrtfinále :

Smidary – Nukleon = 0:0 – penalty 4:2

Kadimůrov – Notorixxx = 0:1

Dlouhopolsko – Zběr = 4:0

Buďševes – Hadice = 1:0

 

Semifinále :

Smidary – Notorixx = 5:0

Dlouhopolsko – Buďševes = 1:1 – penalty 5:6

 

o 3.místo :

SK Dlouhopolsko – Notorixxx  Chlumec nad Cidlinou = 0:0 – penalty 4:5

 

Finále :

Lokomotiva Buďševes – Atletiko Smidary = 1:0

 

nejlepší střelec : Hartman ( Notorixxx Chlumec nad Cidlinou )

nejlepší hráč : Sanko ( Atletiko Smidary )

nejlepší brankář : Nýč ( Lokomotiva Buďševes )

 

Turnaj v malé kopané - Žiželice nad Cidlinou 21.6.2014

Dlouhopolsko - Městec Králové B = 3:0

v dalších zápasech Dlouhopolsko vyhrálo 3:2 a remizovalo 1:1

o 3. místo : Žiželice nad Cidlinou - Dlouhopolsko = 7:2

finále:          Býteš - Městec Králové B = 7:1

Pořadí v turnaji:

 1.   Býteš
 2.  Městec Králové B
 3.  Žiželice nad Cidlinou
 4.  Dlouhopolsko

  

střelci roku 2013

góly

 

21

Robovský Luboš

7

Švoma Vlastimil

6

Pecen Tomáš

4

Bartošek Michal

4

Kříž Jakub

3

Kročák Jiří

3

Hingar Petr

2

Kříž Pavel

1

Komárek Ladislav

1

Franěk Jaroslav

1

Švoma Jiří

1

Novák Ladislav

1

Hájek Martin

 Memoriál Davida Vojtíška ( Hradčany 10.8.2013 )

Memoriál Davida Vojtíška - Hradčany 10. 8. 2013 : Hradčany - Dlouhopolsko

 

13. ročník Memoriálu Davida Vojtíška - Hradčany 10. 8. 2013

Výsledky:

Hradčany - Dlouhopolsko = 0:2 (0:0)

Žehuň - Libice nad Cidlinou B = 1:1 (1:1)

Velký Osek B - Dlouhopolsko = 0:6 (0:0)

Hradčany - Žehuň = 2:0 (1:0)

Velký Osek B - Libice nad Cidlinou B = 2:1 (1:0)

Žehuň - Dlouhopolsko = 1:2 (1:0)

Hradčany - Libice nad Cidlinou B = 3:3 (2:1)

Velký Osek B - Žehuň = 2:0 (2:0)

Libice nad Cidlinou B - Dlouhopolsko = 1:3 (1:2)

Hradčany - Velký Osek B = 1:4 (0:3)

Pořadí v turnaji:

1.

Dlouhopolsko

4

0

0

13:2

12

2.

Velký Osek B

3

0

1

8:8

9

3.

Hradčany

1

1

2

6:9

4

4.

Libice nad Cidlinou B

0

2

2

6:9

2

5.

Žehuň

0

1

3

2:7

1

nejlepší hráč : Martin Koška ml. (Velký Osek B)

nejlepší střelec :  Luboš Robovský (Dlouhopolsko) - 4x

nejlepší brankář : Jan Velechovský (Libice nad Cidlinou B)

 Memoriál Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka 20.7.2013 : Dlouhopolsko - Vrbice

Memoriál Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka 20.7.2013 : Dlouhopolsko - Vrbice

 

41.ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka - 20.7.2013

Výsledky :

Dlouhopolsko - Převýšov B = 2:3 ( 0:1 )

Lovčice B – Vrbice = 3:0 (0:0)

o 3.místo : Dlouhopolsko – Vrbice = 0:0 = penalty 4:2

finále : Převýšov B – Lovčice B = 2:2 ( 0:0 )

nejlepší hráč : Lukáš Hladík (Lovčice B)

nejlepší střelec :  Jaroslav Matouš (Převýšov B)

nejlepší brankář : Bohumír Dubský ( Dlouhopolsko )

 

střelci roku 2012

góly  
12 Vaníček Michal
8 Robovský Luboš
7 Pecen Tomáš
7 Kříž Jakub
4 Franěk Jaroslav
2 Švoma Jiří
2 Budai Jakub
2 Hingar Petr
2 Kříž Pavel
2 Kříž Martin
1 Švoma Vlastimil

 

40.ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka - 21.7.2012

Výsledky :

Dlouhopolsko - Převýšov B = 3:2 ( 0:2 )

Sloveč - Stará garda Chlumec nad Cidlinou = 2:2  (1:1 ) - penalty 3:2

o 3.místo : Stará garda Chlumec nad Cidlinou - Převýšov B = 7:1 ( 3:0 )

finále : Dlouhopolsko - Sloveč = 3:1 ( 0:0 )

nejlepší hráč : Vlastimil Krejčí ( Stará garda Chlumec nad Cidlinou )

nejlepší střelec : Jakub Lysa ( Stará garda Chlumec nad Cidlinou ) = 5x

nejlepší brankář : Jan Budai ( Dlouhopolsko )

 

Dlouhopolsko - Libice nad Cidlinou B 10.9.2011

Dlouhopolsko - Libice nad Cidlinou B 10.9.2011

 

Dlouhopolsko - Odřepsy 26.3.2011

Dlouhopolsko - Odřepsy 26.3.2011

 

střelci roku 2011

góly  
9 Vaníček Michal
9 Hingar Petr
7 Franěk Jaroslav
6 Budai Jakub
5 Pecen Tomáš
4 Kříž Jakub
3 Švoma Jiří
3 Siegl Jan
1 Kříž Jan
1 Komárek Tomáš

 

39.ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka - 16.7.2011

Výsledky :

Dlouhopolsko - Převýšov B = 1:2 ( 1:2 )

Lovčice B - Sloveč = 3:3 ( 1:0 ) - penalty 2:1

o 3.místo : Dlouhopolsko - Sloveč = 0:4 ( 0:3 )

finále : Převýšov B - Lovčice B = 3:2 ( 3:2 )

nejlepší hráč - Pavel Pilař ( Lovčice B )

nejlepší brankář - Jiří Apl ( Lovčice B)

nejlepší střelec - Jiří Apl ( Lovčice B)

 

  Běrunice B - Dlouhopolsko 11.9.2010

 Běrunice B - Dlouhopolsko  11.9.2010

 

střelci roku 2010

góly  
8 Franěk Jaroslav
8 Hingar Petr
7 Robovský Luboš
3 Švoma Jiří
3 Pecen Tomáš
3 Weidenhoffer David
2 Budai Jakub
2 Siegl Jan
2 Štus Lubomír
2 Kříž Jakub
1 Kratochvíl Jakub
1 Filippi Jakub
1 Kříž Jan
1 Komárek Ladislav
1 Budai Jan
1 vlastní

 

Dlouhopolsko - Libice nad Cidlinou B 31.10.2009  

Dlouhopolsko - Libice nad Cidlinou B 31.10.2009

 

 

 

 

28. 1. Otýlie

Zítra: Zdislava

Úřední hodiny:

pondělí 18.00 - 20.00 hod
středa 08.00 - 11.00 hod

CzechPoint:

www.czechpoint.cz

portal.gov.cz

www.kr-stredocesky.cz

logo.pngSvazek obcí Ny-Ko

http://ny-ko.cz

 

 

 

Návštěvnost stránek

130067