Drobečková navigace

Úvod > SK Dlouhopolsko > Ročník 2016/2017

Ročník 2016/2017

dospělí - IV. třída, skupina B - konečná tabulka sezóny 2016/2017

1 Polaban Nymburk B 24 20 4 0 165:23 64
2 Hrubý Jeseník B 24 19 0 5 73:32 57
3 Žitovlice/Pojedy 24 14 4 6 78:48 46
4 Chleby 24 14 3 7 68:39 45
5 Sány/Opolany B 24 12 4 8 57:49 40
6 Vrbice 24 12 3 9 54:45 39
7 Vestec 24 12 1 11 64:80 37
8 Křečkov B 24 10 4 10 74:62 34
9 Běrunice B 24 8 2 14 55:86 26
10 Dlouhopolsko 24 7 3 14 30:61 24
11 Košík 24 5 2 17 41:83 17
12 Netřebice 24 5 0 19 32:98 15
13 Záhornice 24 2 2 20 27:112 8

střelci sezóny 2016/2017

góly  
7 Shaklein Anton
5 Kročák Jiří
3 Košátko Ladislav
3 Hájek Martin
2 Skopal Ruslan
2 Švoma Vlastimil
2 Kříž Pavel
2 Pecen Jiří
1 Podhorský František
1 Siegl Jan
1 Kříž Jakub
1 Kříž Martin

dospělí - IV. třída, skupina B - jaro 2017

 sobota 4.3.  15,00  Dlouhopolsko - Převýšov B (přípravné) 1:0
 sobota 18.3. 15,00 Lužec nad Cidlinou - Dlouhopolsko (přípravné) 3:3 
 sobota 25.3.   15,00 Dlouhopolsko - Křečkov B   4:3
 neděle 2.4.  16,30 Vestec - Dlouhopolsko   4:1
 sobota 8.4.  16,30  Dlouhopolsko - Sány/Opolany B  2:1
 sobota 15.4.   17,00 Košík - Dlouhopolsko   2:2
 sobota 22.4.   17,00 Dlouhopolsko - Žitovlice/Pojedy   1:3
 sobota 29.4.   17,00 Dlouhopolsko - Polaban Nymburk B    0:7
 neděle 7.5.   17,00 Vrbice - Dlouhopolsko   3:1
sobota  13.5.   17,00 Dlouhopolsko - Chleby  3:2 
sobota  20.5.   17,00 Záhornice - Dlouhopolsko   1:1
 sobota 27.5.  17,00  Dlouhopolsko - Hrubý Jeseník B   0:2
 neděle 4.6.  10,15  Běrunice B - Dlouhopolsko   2:0
 sobota 10.6.  17,00  Dlouhopolsko - Netřebice  3:1 

dospělí - IV.třída skupina B - tabulka po podzimu 2016

1 Polaban Nymburk B 12 11 1  0 81:12 34
2 Hrubý Jeseník B 12 10 0 2 48:16 30
3 Žitovlice/Pojedy  12 6 2 4 39:30 20
4 Sány/Opolany B 12 6 2 4 29:26 20
5 Křečkov B 12 5 3 4 34:29 18
6 Vestec 12 6 0 6 35:43 18
7 Chleby 12 5 2 5 34:24 17
8 Vrbice 12 5 2 5 27:31 17
9 Běrunice B 12 5 0 7 31:42 15
10 Netřebice 12 4 0 8 23:40 12
11 Dlouhopolsko 12 3 1 8 12:30 10
12 Košík 12 3 1 8 20:44 10
13 Záhornice 12 2 0 10 16:62 6

 dospělí - IV. třída skupina B - podzim 2016

Ne

28.8.

10:15

Křečkov B - Dlouhopolsko

0:0

So

 3.9.

17:00

Dlouhopolsko - Vestec

 2:5

Ne

11.9.

17:00

Sány/Opolany B - Dlouhopolsko

1:0

So

  17.9.

17:00

Dlouhopolsko - Košík

 0:1

So

  24.9.

16:30

Žitovlice/Pojedy - Dlouhopolsko

 1:2

Ne

  2.10.

16:30

Polaban Nymburk B - Dlouhopolsko

    8:1  

So

  8.10.

16:00

Dlouhopolsko - Vrbice

  2:1 

So

15.10.

16:00

Chleby - Dlouhopolsko

  4:0 

So

22.10.

15:30

Dlouhopolsko - Záhornice

 3:0 

Ne

30.10.

14:30

Hrubý Jeseník B - Dlouhopolsko

 5:1

So

5.11.

14:00

Dlouhopolsko – Běrunice B

 0:1

So

12.11.

14:00

Netřebice - Dlouhopolsko

 3:1

 

Menu

18. 10. Lukáš

Zítra: Michaela

Úřední hodiny:

pondělí 18.00 - 20.00 hod
středa 08.00 - 11.00 hod

CzechPoint:

www.czechpoint.cz

portal.gov.cz

www.kr-stredocesky.cz

logo.pngSvazek obcí Ny-Ko

http://ny-ko.cz

 

 

 

Návštěvnost stránek

098171