Drobečková navigace

Úvod > SK Dlouhopolsko > Ročník 2015/2016

dospělí - IV. třída skupina B - sezóna 2015/2016

 1

 Mcely 24   17   3 89:41  55 
 2  Křinec 24  16   5  82:34  51 
 3  Žitovlice 24  16   6  87:47  50 
 4  Vrbice 24  14   6  53:33  46 
 5  Dlouhopolsko 24  12   9  52:36  39 
 6  Běrunice B 24  11 10  71:50  36 
 7  Hrubý Jeseník B 24  10   8  71:55  36 
 8  Straky B 24  12 0 12  67:65  36 
 9  Chleby 24  10   9  63:56  35 
 10  Košík 24    7 14  48:79  24 
 11  Vestec 24    6 2 16  40:87  20 
 12  Netřebice 24    4 19  33:83 

13 

 13  Záhornice 24    3 21  27:117    9 

dospělí - IV. třída skupina B - jaro 2016

 sobota 5.3.  15:00  Lužec nad Cidlinou - Dlouhopolsko  1:1 
 neděle 13.3.  14:00  Sluštice - Dlouhopolsko  3:3 
 sobota  19.3.  14:00  Dlouhopolsko - Převýšov B  0:0 
 sobota 26.3.  15:00 Dlouhopolsko - Křinec   0:2 
 sobota 2.4.  16:30  Košík - Dlouhopolsko    0:0
 sobota 9.4.  16:30  Dlouhopolsko - Žitovlice 

5:3

 sobota 16.4.  17:00  Dlouhopolsko - Hrubý Jeseník B   3:1 
 neděle 24.4.  17:00  Vrbice - Dlouhopolsko 2:1
 sobota 30.4.  17:00  Dlouhopolsko - Záhornice   4:0
 neděle 8.5.  10:15  Běrunice B - Dlouhopolsko   3:0 
 sobota 14.5.  17:00  Dlouhopolsko - Vestec   2:0 
 neděle 22.5.  17:00  Straky B - Dlouhopolsko  2:0 
 sobota 28.5.  17:00  Dlouhopolsko - Netřebice  4:0 
 sobota 4.6.  17:00  Chleby - Dlouhopolsko  4:2 
 sobota 18.6.  17:00  Mcely - Dlouhopolsko   1:0 

tabulka dospělí IV. třída - skupina B - po podzimu 2015

1 Mcely 13 9 1 49 : 23 30
2 Rožďalovice B 13 0 4 56 : 22 27
3 Dlouhopolsko 13 8 2 3 35 : 19 26
4 Žitovlice 13 8 1 4 53 : 27 25
5 Vrbice 13 8 1 4 22 : 18 25
6 Straky B 13 8 0 5 33 : 33 24
7 Běrunice B 13 7 0 6 36 : 30 21
8 Křinec 13 6 2 5 39 : 30 20
9 Košík 13 6 2 5 34 : 36 20
10 Hrubý Jeseník B 13 5 2 6 41 : 36 17
11 Chleby 13 1 7 28 : 38 16
12 Záhornice 13 3 0 10 18 : 41   9
13 Vestec 13 2 0 11 15 : 65   6
14 Netřebice 13 0 0 13 12 : 53   0

 dospělí - IV. třída skupina B - podzim 2015

neděle 23.8. 17:00 Křinec - Dlouhopolsko                            2 : 1     
sobota 29.8. 17:00 Dlouhopolsko - Košík  4 : 1
sobota 5.9. 17:00 Žitovlice - Dlouhopolsko  1 : 1
neděle 13.9. 17:00 Hrubý Jeseník B - Dlouhopolsko  5 : 2
sobota 19.9. 16:30 Dlouhopolsko - Vrbice  0 : 1
sobota 26.9. 16:30 Záhornice - Dlouhopolsko  1 : 3
sobota 3.10. 16:00 Dlouhopolsko - Běrunice B  3 : 2
neděle 11.10. 16:00 Vestec - Dlouhopolsko  2 : 4
sobota 17.10. 15:30 Dlouhopolsko - Straky B  6 : 2
sobota 24.10. 14:30 Netřebice - Dlouhopolsko  0 : 3
sobota 31.10. 14:00 Dlouhopolsko - Chleby  4 : 1
neděle 8.11. 14:00 Rožďalovice B - Dlouhopolsko  1 : 4
sobota 14.11. 13:30 Dlouhopolsko - Mcely  0 : 0

 

 

Menu

29. 4. Robert

Zítra: Blahoslav

Úřední hodiny:

pondělí 18.00 - 20.00 hod
středa 08.00 - 11.00 hod

CzechPoint:

www.czechpoint.cz

portal.gov.cz

www.kr-stredocesky.cz

logo.pngSvazek obcí Ny-Ko

http://ny-ko.cz

 

 

 

Návštěvnost stránek

086590