Drobečková navigace

Úvod > Volby

Volby do Zastupitelstva Středočeského kraje : 7.10. - 8.10.2016

Voličů - 198 Hlasovalo - 114 Platných hlasů - 110
Počet hlasů Strana
23 Česká strana sociálně demokratická
18 ANO 2011
18 Starostové a Nezávislí
16 Občanská demokratická strana
11 Koalice Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) a Strana Práv Občanů
9 TOP 09
4 Komunistická strana Čech a Moravy
3 Ne ilegální imigraci - peníze raději pro naše lidi
2 Úsvit s Blokem proti islamizaci
2 Koalice Republikánů Miroslava Sládka, Patriotů České republiky a HOZK
2 Česká pirátská strana
1 Koruna Česká (monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska)
1 Svobodní a soukromníci

Volby do Senátu Parlamentu ČR, obvod Jičín - I. kolo -                         7.10. - 8.10.2016

Voličů - 198 Hlasovalo - 114 Platných hlasů - 97
Počet hlasů  
40 Tomáš Czernin ( TOP 09 a Starostové )
19 Jan Malý ( ANO 2011 )
10 Josef Táborský ( Česká strana sociálně demokratická )
  8 Věra Beranová ( Komunistická strana Čech a Moravy )
  8 Jiří Fiala ( Strana zdravého rozumu - ne ilegální imigraci - peníze raději pro naše lidi )
  7  Vladimír Dryml ( Úsvit - Národní koalice )
  5 Ivan Doležal ( Občanská demokratická strana )

II. kolo - 14.10. - 15.10.2016

 Voličů - 198 Hlasovalo - 56  Platných hlasů - 56 
 Počet hlasů Kandidát 
 43 Tomáš Czernin ( TOP 09 a Starostové ) 
 13 Jan Malý ( ANO 2011 ) 

Volby do Zastupitelstva Obce Dlouhopolsko : 10.10. - 11.10.2014

Voličů 199 Hlasovalo 132 Platných hlasů 129
Počet hlasů Kandidát
108 Průšová Pavla čp. 2
108 Znamínko Jaroslav čp. 19
104 Novák Ladislav čp. 66
93 Okrouhlý Jaroslav čp. 94
92 Míčová Hana čp. 79
89 Knytl Bohumil čp. 128
84 Hájek Martin čp. 4
59 Ćerný Jaroslav čp. 5

 

 Volby do Evropského parlamentu : 23.5. - 24.5.2014

Voličů - 201   Hlasovalo - 48  

Platných hlasů - 48  

Počet hlasů Strana
12 TOP 09 a Starostové
10 Česká strana sociálně demokratická
9 Občanská demokratická strana
8 ANO 2011
3 Česká pirátská strana
2 Strana zdravého rozumu - NECHCEME EURO - za Evropu svobodných států
1

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

1 Komunistická strana Čech a Moravy
1 Strana zelených
1 Strana svobodných občanů

 

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR : 25.10. - 26.10.2013

Voličů - 199   Hlasovalo - 134   Platných hlasů - 133  
Počet hlasů Strana
33 Česká strana sociálně demokratická
18 TOP 09
17 ANO 2011
17 Komunistická strana Čech a Moravy
11 Občanská demokratická strana
11 Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
5 Strana zelených
4 Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
3 Česká pirátská strana
3 Strana svobodných občanů
3 Strana Práv Občanů Zemanovci
2 Hlavu vzhůru - volební blok
2 Dělnická strana sociální spravedlnosti
1 politické hnutí Změna
1 Aktiv nezávislých občanů
1 Suverenita - Strana zdravého rozumu

 

Volba prezidenta České republiky : I.kolo - 11.1. - 12.1.2013

Voličů - 193   Hlasovalo - 134   Platných hlasů - 134  
Počet hlasů  
51 Miloš Zeman
29

Karel Schwarzenberg

22 Jiří Dientsbier
21 Jan Fischer
4 Přemysl Sobotka
4 Vladimír Franz
2 Taťana Fischerová
1 Jana Bobošíková

Volba prezidenta České republiky : II.kolo - 25.1. - 26.1.2013

Voličů - 190   Hlasovalo - 132   Platných hlasů - 132  
Počet hlasů  
81 Miloš Zeman
51 Karel Schwarzenberg

 

Volby do Zastupitelstva Středočeského kraje : 12.10. - 13.10.2012

Voličů - 192   Hlasovalo - 105   Platných hlasů - 104  
Počet hlasů Strana
38 Česká strana sociálně demokratická
17 TOP 09 a Starostové pro Středočeský kraj
16 Komunistická strana Čech a Moravy
8 Občanská demokratická strana
7 Hnutí za podporu dobrovolných hasičů a dalších dobrovolníků
3 Strana zelených
3 Koalice KDU-ČSL, SNK ED a nezávislí kandidáti
3 Dělnická strana sociální spravedlnosti
1 Sdružení nestraníků
1 Strana soukromníků České republiky
1 SUVERENITA - blok Jany Bobošíkové, Strana zdravého rozumu
1 Věci veřejné
1 Středočeši2012.cz
1 Strana svobodných občanů
1 Komunistická strana Československa
1 Strana Práv Občanů ZEMANOVCI - Češi
1 Česká pirátská strana

 

Volby do Senátu Parlamentu České republiky, obvod Jičín -                        1. kolo 15.10. - 16.10.2010

Voličů - 184   Hlasovalo - 109   Platných hlasů - 101  

Počet hlasů

Kandidát

27

Josef Táborský ( Česká strana sociálně demokratická )

23

Tomáš Czernin ( TOP 09 )

19

Jiří Liška (Občanská demokratická strana )

14

Jiří Kuhn ( Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová )

8

Miroslav Voda ( Suverenita - blok Jany Bobošíkové, strana zdravého rozumu )

6

Otakar Ruml ( Komunistická stran Čech a Moravy )

4

Jiří Hvězda ( Věci veřejné )

Volby do Senátu Parlamentu České republiky, obvod Jičín -                        2. kolo 22.10. - 23.10.2010

Voličů - 184    Hlasovalo - 48  Platných hlasů - 48  

Počet hlasů

Kandidát

27

Josef Táborský ( Česká strana sociálně demokratická )

21

Jiří Liška ( Občanská demokratická strana )

 

Volby do Zastupitelstva Obce Dlouhopolsko : 15.10. - 16.10.2010

Voličů - 184   Hlasovalo - 131   Platných hlasů - 130  

Počet hlasů

Kandidát

85

Znamínko Jaroslav čp. 19

71

Okrouhlý Jaroslav čp. 94

70

Knytl Bohumil čp. 128

68

Hájek Jiří čp. 4

66

Míčová Hana čp. 79

60

Kříž Josef čp. 132

60

Průšová Pavla čp. 2

58

Vondruška Ladislav čp. 54

47

Krejčí Richard čp. 136

37

Hájek Martin čp. 4

35

Tlučhořová Miroslava čp. 103

35

Vocásek Jindřich čp. 5

34

Hrdina Václav čp. 30

21

Posejpalová Jaroslava čp. 53

19

Hrdina Jaroslav čp. 114

17

Príbela Pavel čp. 97

16

Jeništa Bedřich čp. 52

14

Posejpal Ladislav čp. 53

12

Knytl Josef čp. 106

11

Bosáková Jana čp. 61

 

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR : 28.5. - 29.5.2010

Voličů - 186   Hlasovalo - 134   Platných hlasů - 134  

Počet hlasů

Strana

44

Česká strana sociálně demokratická

19

Občanská demokratická strana

19

Věci veřejné

13

TOP 09

8

Strana práv občanů ZEMANOVCI

7

Suverenita - blok Jany Bobošíkové, strana zdravého rozumu

6

Komunistická strana Čech a Moravy

4

Strana zelených

2

Dělnická strana sociální spravedlnosti

1

Volte Pravý blok www.cibulka.net

1

Strana svobodných občanů

 

Volby do Evropského parlamentu : 5.6. - 6.6.2009

Voličů - 191   Hlasovalo - 53   Platných hlasů - 53  

Počet hlasů

Strana

16

Česká strana sociálně demokratická

16

Občanská demokratická strana

7

Komunistická strana Čech a Moravy

5

Suverenita

2

Nezávislí

2

Sdružení pro republiku - Republikánská strana Československa

2

Starostové a nezávislí - Vaše alternativa

1

Evropská demokratická strana

1

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

1

SDŽ - Strana důstojného života

 

Volby do Zastupitelstva Středočeského kraje : 17.10. - 18.10.2008

Voličů - 192   Hlasovalo - 105   Platných hlasů - 103  

Počet hlasů

Strana

53

Česká strana sociálně demokratická

31

Občanská demokratická strana

5

Komunistická strana Čech a Moravy

4

Nezávislí starostové pro kraj

3

Strana zelených

2

Nejen hasiči a živnostníci pro kraj

2

Dělnická strana - za zrušení poplatků ve zdravotnictví

1

Středočeši

1

Strana zdravého rozumu

1

Koalice pro středočeský kraj

 

Volby do Zastupitelstva Obce Dlouhopolsko : 20.10. - 21.10.2006

Voličů - 193   Hlasovalo - 145   Platných hlasů - 137  

Počet hlasů

Kandidát

99

Jaroslav Okrouhlý čp. 94

97

Zdeněk Janouch čp. 18

97

Jiří Hájek čp. 4

91

Hana Míčová čp. 79

71

Oto Šidlík čp. 70

70

Josef Vávra čp. 74

66

Václav Hrdina čp. 30

66

Jindřich Vocásek čp. 5

62

Ladislav Novák čp. 66

43

Zdeněk Novák čp. 46

27

Libor Kolich čp. 50

26

Jaroslav Hrdina čp. 114

20

Josef Knytl čp. 106

19

Oldřich Leidl čp. 80

13

Jaroslava Leidlová čp. 80

 

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR : 2.6. - 3.6.2006

Voličů - 197   Hlasovalo - 145   Platných hlasů - 145  

Počet hlasů

Strana

59

Občanská demokratická strana

48

Česká strana sociálně demokratická

15

Komunistická strana Čech a Moravy

11

Strana zelených

5

KDU-ČSL

3

SNK Evropští demokraté

2

Strana rovnost šancí

1

Balbínova poetická strana

1

Pravý blok

 

Volby do Senátu Parlamentu České republiky, obvod Jíčín - 1.kolo                                             5.11. - 6.11.2004

Voličů - 195   Hlasovalo - 61    Platných hlasů - 52  

Počet hlasů

Kandidát

24

Jiří Liška ( Občanská demokratická strana )

12

Miloš Petera ( Česká strana sociálně demokratická )

9

Vladimír Jeník ( Komunistická strana Čech a Moravy )

6

Iva Dousková ( Nezávislí )

1

Jiří Vitvar ( KDU-ČSL)

 Volby do Senátu Parlamentu České republiky, obvod Jíčín - 2.kolo                                             12.11. - 13.11.2004

Voličů - 195    Hlasovalo - 41    Platných hlasů - 41  

Počet hlasů

Kandidát

23

Jiří Liška ( Občanská demokratická strana )

18

Vladimír Jeník ( Komunistická strana Čech a Moravy )

 

Volby do Zastupitelstva Středočeského kraje : 5.11. - 6.11.2004

Voličů - 195    Hlasovalo - 70   Platných hlasů - 64  
Počet hlasů Strana

27

Občanská demokratická strana

18

Česká strana sociálně demokratická

10

Komunistická strana Čech a Moravy

4

SNK sdružení nezávislých a Evropští demokraté

3

Republikáni Miroslava Sládka

2

Nezávislí

 

Volby do Evropského parlamentu : 11.6. - 12.6.2004

Voličů - 196   Hlasovalo - 66   Platných hlasů - 66  

Počet hlasů

Strana

23

Občanská demokratická strana

13

Komunistická strana Čech a Moravy

9

Nezávislí

5

Česká strana sociálně demokratická

4

SNK sdružení nezávislých a Evropští demokraté

3

Strana zelených

2

Pravý blok

2

Republikáni Miroslava Sládka

1

Konzervativní strana

1

KDU - ČSL

1

Strana zdravého rozumu

1

Unie liberálních demokratů

1

Nezávislá iniciativa ( NEI )

 

Referendum o přistoupení ČR k Evropské unii : 13.6. - 14.6.2003

Voličů - 193 Hlasovalo - 126 Platných hlasů - 126

ANO - 84 hlasů

NE - 42 hlasů

 

Volby do Zastupitelstva Obce Dlouhopolsko : 1.11. - 2.11.2002

Voličů - 196 Hlasovalo - 126 Platných hlasů - 94

Počet hlasů

Kandidát

72

Zdeněk Janouch čp. 18

70

Ladislav Novák čp. 61

68

Jaroslav Okrouhlý čp. 94

68

Josef Vávra čp. 74

60

Jindřich Vocásek čp. 5

58

Zdeněk Novák čp. 46

52

Jaroslav Hrdina čp. 114

 

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR : 14.6. - 15.6.2002 

Voličů - 194 Hlasovalo - 150 Platných hlasů - 150

Počet hlasů

Strana

58

Česká strana sociálně demokratická

37

Občanská demokratická strana

26

Komunistická strana Čech a Moravy

12

Koalice KDU - ČSL, US - DEU

4

Republikáni Miroslava Sládka

3

Balbínova poetická strana

3

Sdružení nezávislých

2

Strana zelených

1

Občanská demokratická aliance

1

Strana zdravého rozumu

1

Strana venkova - spojené občanské síly

1

Republikáni

1

Strana za životní jistoty

 

Volby do Zastupitelstva Středočeského kraje : 12.11.2000

Voličů - 200 Hlasovalo - 74 Platných hlasů - 73

Počet hlasů

Strana

18

Česká strana sociálně demokratická

15

Občanská demokratická strana

15

Čtyřkoalice

15

Komunistická strana Čech a Moravy

4

Republikáni Miroslava Sládka

4

Pravý blok - Klub angažovaných nestraníků

1

Strana venkova

1

Strana zelených

 

Volby do zastupitelstva Obce Dlouhopolsko : 13.11. - 14.11.1998

Voličů - 196 Hlasovalo - 164 Platných hlasů - 156

Počet hlasů

Kandidát

149

Zdeněk Janouch čp. 18

119

Ladislav Novák čp. 66

111

Hana Míčová čp. 79

111

Jindřich Vocásek čp. 5

100

Josef Vávra čp. 74

96

Zdeněk Novák čp. 46

85

Jaroslav Hrdina čp. 114

73

Josef Kříž čp. 132

45

Vlasta Weidenhofferová čp. 15

40

Václav Košátko čp. 17

39

Robert Hýbler čp. 100

 

Volby do Senátu Parlamentu ČR, obvod Jíčín - 1.kolo                       13.11. - 14.11.1998

Voličů - 196    Hlasovalo - 137   Platných hlasů - 100  

Počet hlasů

Kandidát

30

Jiří Liška ( Občanská demokratická strana )

27

František Čech ( Česká strana sociálně demokratická )

20

Jan Novák ( Komunistická strana Čech a Moravy )

13

Čestmír Jung ( Koalice KDU - ČSL + US + ODA + DEU )

10

Jiří Drobeček ( Česká strana národně sociální )

Volby do Senátu Parlamentu ČR, obvod Jíčín - 2.kolo                    20.11. - 21.11.1998

Voličů - 195 Hlasovalo - 50 Platných hlasů - 50

Počet hlasů

Kandidát

36

František Čech ( Česká strana sociálně demokratická )

14

Jiří Liška ( Občanská demokratická strana )

 

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR : 19.6.- 20.6.1998

Voličů - 198     Hlasovalo - 182   Platných hlasů - 182  

Počet hlasů

Strana

76

Česká strana sociálně demokratická

50

Občanská demokratická strana

16

Komunistická strana Čech a Moravy

15

Unie svobody

7

Sdružení pro republiku - Republikánská strana Československa

5

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

4

Nezávislí

3

Demokratická unie

3

Důchodci za životní jistoty

2

Občanská koalice - Politický klub

1

Strana zelených

 

Volby do Senátu Parlamentu České republiky, obvod Jíčín - 1. kolo 15.11. - 16.11.1996

Voličů - 191    Hlasovalo - 66    Platných hlasů - 65  

Počet hlasů

Kandidát

28

Jiří Liška ( Občanská demokratická strana )

12

Josef Horáček ( Česká strana sociálně demokratická )

12

Karel Šibrava ( Komunistická strana Čech a Moravy )

11

Luděk Puš ( KDU - ČSL )

2

Radko Pavlovec ( Demokratická unie )

Volby do Senátu Parlamentu České republiky, obvod Jíčín - 2. kolo 22.11. - 23.11.1996

Voličů - 192 Hlasovalo - 72 Platných hlasů - 70

Počet hlasů

Kandidát

35

Josef Horáček ( Česká strana sociálně demokratická )

35

Jiří Liška ( Občanská strana sociálně demokratická )

 

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR : 31.5. - 1.6.1996

Voličů - 195 Hlasovalo - 173 Platných hlasů - 170

Počet hlasů

Strana

60

Občanská demokratická strana

40

Česká strana sociálně demokratická

22

Komunistická strana Čech a Moravy

14

Českomoravská unie středu

13

Sdružení pro republiku - Republikánská strana Československa

6

Občanská demokratická aliance

4

Důchodci za životní jistoty

3

Nezávislí

2

Svobodní demokraté - Liberální strana národně sociální

2

Demokratická unie

2

Kresťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

 

Volby do Zastupitelstva Obce Dlouhopolsko : 18.11. - 19.11.1994

Voličů - 199 Hlasovalo - 177 Platných hlasů - 171

Počet hlasů

Kandidát

129

Zdeněk Janouch čp. 18

123

Jaroslav Okrouhlý čp. 94

111

Jindřich Vocásek čp. 6

94

Ladislav Novák čp. 66

90

Oto Šidlík čp. 70

80

Jaroslav Hrdina čp. 114

73

Josef Kříž čp. 132

72

Zdeněk Novák čp. 46

55

Josef Vávra čp. 74

53

Václav Košátko čp. 32

52

Josef Knytl čp. 106

49

Zdeněk Maršík čp. 85

47

Josef Barták čp .88

 

Volby do Federálního shromáždění 5.6. - 6.6. 1992

Voličů - 203 Hlasovalo - 197 Platných hlasů - 194
Strana

Sněmovna lidu 

Sněmovna národů 

Česká národní rada

Občanská demokratická aliance

15

Československá strana sociálně demokratická

11 

15 

6

Hnutí důchodců za životní jistoty

4

Strana práce a jistoty

   
Demokraté 92 za společný stát

3

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

6

Strana Československých podnikatelů, živnostníků a rolníků

2

Hnutí za sociální spravedlnost

   
Liberálně demokratická unie

40 

42 

63

Sdružení pro republiku - Republikánská strana Československa

19

13

12

Koalice Levý blok - KSČM, DU ČSFR

28

22

23

Klub angažovaných nestraníků

2

2

2

Strana přátel piva

1

4

3

Nezávislá iniciativa    

1

Občanská demokratická strana

54

69

46

Občanské hnutí

20

5

8

 

Volby do Zastupitelstva Obce Dlouhopolsko : 24.11.1990

Voličů - 202 Hlasovalo - 193 Platných hlasů - 175

Počet hlasů

Kandidát

142

Miroslav Hanka čp. 1

130

Jaroslav Okrouhlý čp. 94

121

Jindřich Vocásek čp. 6

114

Josef Kříž čp. 14

85

Zdeněk Janouch čp. 18

80

Ladislav Novák čp. 66

78

Václav Hrdina čp. 30

73

Zdeněk Novák čp. 46

71

Josef Danda čp. 67

64

Jitka Znamínková čp. 95

60

Hana Míčová čp. 79

57

Zdeněk Maršík čp. 85

 

Volby do Federálního shromáždění 8.6. - 9.6.1990

Voličů - 213 Hlasovalo - 213  Platných hlasů - 211
Strana

Sněmovna lidu

Sněmovna národů

Česká národní rada

Československá strana socialistická

2

1

1

Svobodný blok

1

2

2

Občanské fórum

121

124

119

Sdružení pro republiku - Republikánská strana Československa

1

1

2

Volební seskupení zájmových svazů

2

4

3

Komunistická strana Československa

30

32

31

Spojenectví zemědělců a venkova

35

23

29

Československé demokratické fórum

1

1

2

Strana zelených

2

2

2

Československá strana sociálně demokratická

6

9

9

Křesťanská a demokratická unie

10

12

11

 

 

 

Menu

18. 10. Lukáš

Zítra: Michaela

Úřední hodiny:

pondělí 18.00 - 20.00 hod
středa 08.00 - 11.00 hod

CzechPoint:

www.czechpoint.cz

portal.gov.cz

www.kr-stredocesky.cz

logo.pngSvazek obcí Ny-Ko

http://ny-ko.cz

 

 

 

Návštěvnost stránek

098171