Drobečková navigace

Úvod > SK Dlouhopolsko > Ročník 2013/2014

Ročník 2013/2014

dospělí IV.třída - skupina C - sezóna 2013/2014

1 Pátek B 22 18 2   2 77 : 24 56
2 Sány 22 18   4 92 : 31 54
3 Vrbice 22 12 3   7 63 : 44 39
4 Hradčany 22 11 3   8 62 : 57 36
5 Dlouhopolsko 22 10 2 10 48 : 59 32
6 Libice nad Cidlinou B 22   9 3 10 49 : 58 30
7 Záhornice 22   8  5   9 44 : 57 29
8 Opolany 22   8 4 10 46 : 50 28
9 Běrunice B 22   8  4 10 41 : 53  28
10 Žehuň 22   8   2 12 36 : 38 26
11 Dymokury B 22   5 1 16 35 : 69 16
12 Odřepsy 22   1 3 18 36 : 89   6

 

střelci sezóny 2013/2014

góly  
7 Kročák Jiří
6 Robovský Luboš
5 Švoma Vlastimil
5 Hingar Petr
5 Kříž Jakub
4 Kříž Pavel
3 Podhorský František
2 Franěk Jaroslav
2 Shaklein Anton
2 Pecen Tomáš
2 Hájek Martin
1 Bartošek Michal
1 Komárek Ladislav
1 Novák Ladislav
1 Kříž Jan
1 vlastní ( Běrunice  )               

 

dospělí IV. třída - skupina C - jaro 2014

 29.3.   

 sobota    

 16,00  

 Dlouhopolsko   - Převýšov B (přátelsky)   

  0:1

 5.4.

 sobota

 16,30

 Libice nad   Cidlinou B - Dlouhopolsko

 3:0

 12.4.

 sobota

 16,30

 Dlouhopolsko   - Běrunice B

 3:0

 20.4.

 neděle

 17,00

 Opolany -   Dlouhopolsko

 1:1

 26.4.

 sobota

 17,00

 Dlouhopolsko   - Sány

3:6

 4.5.

 neděle

 17,00

 Pátek B -   Dlouhopolsko

 5:0

 10.5.

 sobota

 17,00

 Dlouhopolsko   - Hradčany

 5:3

 17.5.

 sobota

 17,00

 Žehuň -   Dlouhopolsko

 4:1

 24.5.

 sobota

 17,00

 Dlouhopolsko   - Odřepsy

4:1

 31.5.

 sobota

 17,00

 Záhornice   - Dlouhopolsko

 1:2

 7.6.

 sobota

 17,00

 Dlouhopolsko   - Vrbice

0:4

 14.6.

 sobota

 17,00

 Dlouhopolsko   - Dymokury B

            4:0            

 

střelci podzimu 2013

góly

 

6

Robovský Luboš

5

Švoma Vlastimil

3

Kročák Jiří

2

Hingar Petr

2

Kříž Pavel

2

Kříž Jakub

1

Komárek Ladislav

1

Bartošek Michal

1

Pecen Tomáš

1

Hájek Martin

1

vlastní ( Běrunice )

 tabulka - IV.třída, skupina C - po podzimu 2013

1 Pátek B 11 8 1 2 31 : 13 25
2 Sány 11 8 0 3 41 : 13 24
3 Hradčany 11 6 1 4 30 : 20 19
4 Záhornice 11 3 3 24 : 27 18
5 Žehuň 11 5 1 5 19 : 14 16
6 Dlouhopolsko 11 5 1 5 25 : 31 16
7 Vrbice 11 3 4 31 : 24 15
8 Běrunice B 11 4 3 4 22 : 21 15
9 Opolany 11 4 2 5 20 : 27 14
10 Libice nad Cidlinou B 11 3 2 6 16 : 30 11
11 Dymokury B 11 3 1 7 20 : 34 10
12 Odřepsy 11 1 2 8 17 : 42   5

 

dospělí IV.třída - skupina C - podzim 2013

sobota

24.8.

17:00

Vrbice - Dlouhopolsko

 3:0

neděle

1.9

17:00

Dymokury B - Dlouhopolsko

 3:2

sobota

7.9.

17:00

Dlouhopolsko - Libice nad Cidlinou B

 4:2

neděle

15.9.

10:15

Běrunice B - Dlouhopolsko

 3:3

sobota

21.9.

16.30

Dlouhopolsko - Opolany

 1:4

sobota

28.9.

16.30

Sány - Dlouhopolsko

 7:1

sobota

5.10.

16.00

Dlouhopolsko - Pátek B

 0:2

sobota

12.10.

16.00

Hradčany - Dlouhopolsko

 2:4

sobota

19.10.

15.30

Dlouhopolsko - Žehuň

 2:1

neděle

27.10

14.30

Odřepsy - Dlouhopolsko

 3:4

sobota

2.11.

14.00

Dlouhopolsko - Záhornice

 4:1

Menu

26. 6. Adriana

Zítra: Ladislav

Úřední hodiny:

pondělí 18.00 - 20.00 hod
středa 08.00 - 11.00 hod

CzechPoint:

www.czechpoint.cz

portal.gov.cz

www.kr-stredocesky.cz

logo.pngSvazek obcí Ny-Ko

http://ny-ko.cz

 

 

 

Návštěvnost stránek

089698