Drobečková navigace

Úvod > Historie > Představitelé obce

Představitelé obce

RYCHTÁŘI

1773 Václav Smeták čp. 7

STAROSTOVÉ

- 1866 Václav Král Běrunice  
1866 - 1869 Jiří Horák čp. 22 (5.11.1826 - 27.10.1898)
1869 - 1874 Václav Kvasnička čp. 20 (17.3.1828 - 5.8.1886)
1874 - 1876 Václav Vlk čp. 3 (27.1.1831 - 26.4.1885)
1876 - 1888 Jiří Horák čp. 22 (5.11.1826 - 27.10.1898)
1888 - 1891 Jan Prášil čp. 23 (27.7.1844 - 14.2.1899)
1891 - 1896 Václav Miláček čp. 19 (6.1.1847 - 24.10.1909)
1896 - 1901 Jan Zapotil čp. 16 (6.1.1852 - 16.4.1903)
1901 - 1903 Jan Kvasnička čp. 2 (15.2.1858 - 4.1.1923)
1904 - 1908 Václav Vlk čp. 3 (10.8.1869 - 11.9.1913)
1908 - 1919 Jan Kvasnička čp. 2 (15.2.1858 - 4.1.1923)
1919 - 1925 František Louda čp. 79 (20.7.1876 - 12.1.1958)
1925 - 1938 Václav Horáček čp. 50 (26.1.1887 - 8.5.1971)
1938 - 1945 František Barták čp. 69 (25.3.1898 -18.4.1963)

 Kvasnička Jan  Horáček Václav  

PŘEDSEDOVÉ MÍSTNÍHO NÁRODNÍHO VÝBORU

1945 - 1946 Josef Kábrt čp. 101 (21.8.1905 - 10.4.1961)
1946 - 1948 Emil Volejník čp. 65 (4.7.1907 - 30.1.1990)
1948 - 1954 Josef Kříž čp. 112 (24.4.1914 - 17.2.1989)
1954 - 1957 Bohumil Šafránek čp. 82 (6.10.1927 - 1.7.2000)
1957 - 1960 Lubomír Hejduk čp. 28 (25.10.1923 - 9.6.2010)
1960 - 1971 Václav Posejpal čp. 18 (23.10.1925 -11.3.2003)
1971 - 1983 Arnošt Nedoma čp. 80 (2.11.1924 - 30.3.1983)
1983 - 1990 Stanislav Albrecht čp. 75 (27.5.1931 - 22.2.2003)

Kábrt Josef  Volejník Emil  Kříž Josef  

Šafránek Bohumil  Hejduk Lubomír  Posejpal Václav

Nedoma Arnošt  Albrecht Stanislav

STAROSTOVÉ

1990 - 1994 Miroslav Hanka čp. 1 3.7.1936
1994 - 2010 Zdeněk Janouch čp. 18 26.2.1948
2010 - Jaroslav Okrouhlý čp. 94 19.7.1961

 Hanka Miroslav  Janouch Zdeněk  Okrouhlý Jaroslav

 

Menu

18. 10. Lukáš

Zítra: Michaela

Úřední hodiny:

pondělí 18.00 - 20.00 hod
středa 08.00 - 11.00 hod

CzechPoint:

www.czechpoint.cz

portal.gov.cz

www.kr-stredocesky.cz

logo.pngSvazek obcí Ny-Ko

http://ny-ko.cz

 

 

 

Návštěvnost stránek

098171