Drobečková navigace

Úvod > SK Dlouhopolsko

Sportovní klub Dlouhopolsko

 

 

Kříž Vladislav.jpg

Oznamujeme smutnou zprávu, že 12. srpna 2017 zemřel Vladislav Kříž ( * 1952 ), bývalý dlouhopolský fotbalista ( 1971 - 1974 ) a člen Sboru dobrovolných hasičů Dlouhopolsko

45. ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka - 22.7.2017

Pořadí v turnaji :

  1. Sloveč
  2. Dlouhopolsko
  3. Převýšov B
  4. Lužec nad Cidlinou/dorost Lovčice

nejlepší střelec - Patrik Kaliáš ( Převýšov B )

nejlepší hráč - Josef Dudek ( Dlouhopolsko )

nejlepší brankář - František Hansl

 

4. ročník turnaje v malé kopané - Dlouhopolský turnájek - 8.7.2017

Pořadí v turnaji :

  1. Pouliční sběr
  2. Lužec
  3. Lulánci
  4. Joga tým
  5. Kněžičky

Nejlepší střelec - Martin Holec ( Lužec )

Nejlepší hráč - Jakub Hartman ( Joga tým )

Nejlepší brankář - Jiří Appl ( Pouliční sběr )

 

střelci roku 2016

 7 Kročák Jiří 
 6 Vocásek Dominik 
 5 Sisák Jakub 
 4 Kříž Jakub 
 3 Švoma Vlastimil 
 3 Štus Lubomír 
 3 Hájek Martin 
 2 Pecen Tomáš 
 2 Šeruda Ondřej 
 2 Kříž Pavel 
 2 Košátko Ladislav 
 1 Podhorský František 
 1 Teslík Tomáš 
 1 Robovský Luboš 
 1 Švoma Jiří 
 1 Hingar Petr 

 

16. ročník Memoriálu Davida Vojtíška - Hradčany 13.8.2016

Hradčany - Dlouhopolsko = 1:2 (1:2)

Jestřabí Lhota B - Velký Osek B = 4:1 (2:1)

Jestřabí Lhota B - Dlouhopolsko = 1:0 (1:0)

Velký Osek B - Dlouhopolsko = 6:2 (2:1)

Hradčany - Jestřabí Lhota B = 0:8 (0.5)

Hradčany - Velký Osek B = 1:5 (0:3)

Pořadí v turnaji :

1 Jestřabí Lhota B 3 3 0 0 13:1 9
2 Velký Osek B 3 2 0 1 12:7 6
3 Dlouhopolsko 3 1 0 2   4:8 3
4 Hradčany 3 0 0 3  2:15 0

nejlepší brankář - Jan Budai ( Dlouhopolsko )

nejlepší střelec - Jan Kureš mladší ( Jestřabí Lhota B ) = 4x

nejlepší hráč - Pavel Kalinec ( Velký Osek B )

 

44. ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka - 16.7.2016

Dlouhopolsko - Hradčany = 0:1 ( 0:1 )

Sloveč - Převýšov B = 5:1 ( 3:0 )

Hradčany - Převýšov B = 3:2 ( 2:2)

Dlouhopolsko - Sloveč = 0:2 ( 0:1 )

Hradčany - Sloveč = 1:5 ( 0:2 )

Dlouhopolsko - Převýšov B = 3:0 ( 0:0 )

Pořadí v turnaji :

1 Sloveč 3 3 0 0 12:2 9
2 Hradčany 3 2 0 1   5:7 6
3 Dlouhopolsko 3 1 0 2   3:3 3
4 Převýšov B 3 0 0 3  3:11  0

nejlepší brankář : Josef Ritschel ( Hradčany )

nejlepší střelec : Jaroslav Mašinda ( Sloveč ) = 4x

nejlepší hráč : Aleš Langr ( Sloveč )

 

3. ročník turnaje v malé kopané - Dlouhopolský turnájek - 9.7.2016

skupina A :

Golman na plech Smidary, Kněžičky, Lužec nad Cidlinou, Dlouhopolsko I, Lulánci

Smidary - Kněžičky = 0:0

Lužec - Dlouhopolsko = 0:3

Lulánci - Smidary = 3:1

Lužec - Kněžičky = 2:1

Lulánci - Dlouhopolsko = 1:0

Smidary - Lužec = 3:2

Lulánci - Kněžičky = 0:0

Smidary - Dlouhopolsko = 2:1

Lulánci - Lužec = 0:1

Kněžičky - Dlouhopolsko = 2:1

skupina B :

Pod vlivem Městec Králové, Horácio 109 Dlouhopolsko, AC Kadimůrov Praha, Joga team Chlumec nad Cidlinou, Bramboračka Dlouhopolsko

Pod vlivem - Horácio = 0:1

Kadimůrov - Joga = 0:3

Bramboračka - Pod vlivem = 2:0

Kadimůrov - Horácio = 3:0

Bramboračka - Joga = 1:5

Pod vlivem - Kadimůrov = 0:7

Bramboračka - Horácio = 3:2

Pod vlivem - Joga = 0:5

Bramboračka - Kadimůrov = 0:4

Horácio - Joga = 0:5

čtvrtfinále :

Lulánci - Horácio 109 Dlouhopolsko = 0:0 - penalty 5:4

Lužec nad Cidlinou - AC Kadimůrov Praha = 0:1

Joga team Chlumec nad Cidlinou - Kněžičky = 4:1

Bramboračka Dlouhopolsko - Golman na plech Smidary = 2:0

semifinále :

Lulánci - AC Kadimůrov Praha = 2:0

Joga team Clumec nad Cidlinou - Bramboračka Dlouhopolsko = 3:0

o 3. místo

AC Kadimůrov Praha - Bramboračka Dlouhopolsko = 4:2

finále

Lulánci - Joga team Chlumec nad Cidlinou = 1:1 - penalty 5:4

nejlepší střelec = Jakub Hartman ( Joga team Chlumec nad Cidlinou )

nejlepší hráč = Roman Pipek ( Lulánci )

nejlepší brankář = Ladislav Kukal ( Joga team Chlumec nad Cidlinou )

Chleby - Dlouhopolsko.jpg

Chleby - Dlouhopolsko = 4.6.2016

střelci roku 2015

góly  
11 Sisák Jakub
  8 Robovský Luboš
  7 Košátko Ladislav
  7 Kříž Jakub
  4 Švoma Jiří
  4 Kročák Jiří
  4 Hájek Martin
  3 Flídr Michal
  3 Jindra Daniel
  3 Kříž Pavel
  2 Novák Ladislav
  2 Šeruda Ondřej
  2  Hingar Petr
  2 Pecen Jiří
  2  Kříž Jan
  1 Pavlištík Tomáš
  1 Budai Jakub
  1 Sekera Jakub
  1 Štus Lubomír
  1 Pecen Tomáš
  1 Vaníček Michal
  1 Seifert Lukáš
  1 Kříž Martin
  1 Budai Jan

Dlouhopolsko - Košík 29.8.2015

15. ročník Memoriálu Davida Vojtíška - Hradčany 15.8.2015

Výsledky :

Hradčany - Dlouhopolsko = 1:2 ( 1:0 )

Jestřabí Lhota B - Velký Osek B = 7:0 ( 6:0 )

Hradčany - Jestřabí Lhota B = 0:4 ( 0:1 )

Dlouhopolsko - Velký Osek B = 2:0 ( 0:0 )

Jestřabí Lhota B - Dlouhopolsko = 7:0 ( 5:0)

Hradčany - Velký Osek B = 1:4 ( 1:1)

Pořadí v turnaji :

1. Jestřabí Lhota B 3 3 0 0 18:0 9
2. Dlouhopolsko 3 2 0 1   4:8 6
3. Velký Osek B 3 1 0 2   4:10 3
4. Hradčany 3 0 0 3   2:10 0

nejlepší hráč - Miloslav Klička ( Jestřabí Lhota )

nejlepší brankář - Josef Ritschel ( Hradčany )

nejlepší střelec - Martin Mikeš = 4 x ( Jestřabí Lhota B )

43. ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka – 18.7.2015

43. ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka – 18.7.2015

Výsledky:

Dlouhopolsko – Hradčany = 2:1 ( 1:0 )

Sloveč – Převýšov = 1:1 ( 1:1 ) - penalty 4:1

Dlouhopolsko – Převýšov = 0:6 ( 0:3 )

Sloveč – Hradčany = 2:0 ( 1:0)

Dlouhopolsko – Sloveč = 3:3 ( 0:3 ) - penalty 2:4

Převýšov – Hradčany = 8:1 ( 4:1 )

Pořadí v turnaji:

1. Sloveč      3    0    0   6:4    9
2. Převýšov      2    0    1 15:2    6
3. Dlouhopolsko      1    0    2   5:10    3  
4. Hradčany      0    0    3   2:12    0

nejlepší brankář – Valenta Miroslav ( Sloveč )

nejlepší střelec – Lochman Stanislav ( Převýšov ) = 4x

nejlepší hráč – Steklý Milan ( Převýšov )

SK Dlouhopolsko - 2. ročník turnaje v malé kopané - 2.místo - 11.7.2015

SK Dlouhopolsko - 2.ročník turnaje v malé kopané - 11.7.2015

2. ročník turnaje v malé kopané - Dlouhopolsko - 11.7.2015

skupina A :

AC Kadimůrov Praha, Horacio 109 Dlouhopolsko, Lužec nad Cidlinou, Brambory Dlouhopolsko, Fenerbachce Vagón Kolín

Kadimůrov - Horacio 109 = 2:1

Lužec - Brambory = 2:0

Vagón - Kadimůrov = 0:2

Lužec - Horacio 109 = 3:1

Vagón - Brambory = 2:1

Kadimůrov - Lužec = 2:1

Vagón - Horacio 109 = 1:2

Kadimůrov - Brambory = 1:1

Vagón - Lužec = 3:2

Horacio 109 - Brambory = 0:1

skupina B :

Mafie Kněžičky, Atletiko Smidary, SK Dlouhopolsko, FC Bombardo Žiželice nad Cidlinou

Kněžičky - Atletiko = 0:5

Dlouhopolsko - Bombardo = 3:0

Kněžičky - Bombardo = 0:1

Dlouhopolsko - Atletiko = 5:1

Kněžičky - Dlouhopolsko = 1:5

Bombardo - Atletiko = 0:0

Čtvrtfinále :

Kadimůrov - Kněžičky = 1:0

Lužec - Atletiko = 1:1 - penalty 2:0

Dlouhopolsko - Brambory = 1:1 - penalty 4:1

Vagón - Bombardo  = 2:0

Semifinále :

Kadimůrov - Lužec = 1:0

Dlouhopolsko - Vagón = 0:0 - penalty 3:2

o 3. místo :

Lužec nad Cidlinou - Fenerbachce Vagón Kolín = 2:0

finále :

AC Kadimůrov Praha - SK Dlouhopolsko = 3:1

nejlepší střelec : Dominik Vocásek ( SK Dlouhopolsko )

nejlepší hráč : Pavel Mejstřík ( Lužec nad Cidlinou )

nejlepší brankář : Tomáš Plevka ( AC Kadimůrov Praha )

Stará garda Dlouhopolsko - SK Dlouhopolsko 8.11.2014

Stará garda Dlouhopolsko - SK Dlouhopolsko 8.11.2014

 

Dlouhopolsko - Dymokury B 30.8.2014

 

 střelci roku 2014

 góly  
 12  Robovský Luboš
4  Franěk Jaroslav
4  Kročák Jiří
4  Shaklein Anton
4  Hingar Petr
4  Kříž Jakub
3  Vocásek Dominik
3  Podhorský František
2  Kříž Pavel
1  Janíček Michal
1  Šeruda Ondřej
1  Švoma Vlastimil
1  Pecen Tomáš
1  Kříž Jan
1  Novák Ladislav
1  Hájek Martin

 

14. ročník Memoriálu Davida Vojtíška Hradčany - 9.8.2014

Výsledky:

Hradčany – Velký Osek = 1:2

Hradčany – Dlouhopolsko = 7:1

Velký Osek – Dlouhopolsko = 1:0

Konečné pořadí:

 1.  Velký Osek  2  2  0  0  3:1  6
 2.  Hradčany  2  1  0  1  8:3  3
 3.  Dlouhopolsko  2  0  0  2  1:8  0

nejlepší hráč – Patrik Mazač (Hradčany)

nejlepší brankář – Pavel Kalinec (Velký Osek)

nejlepší střelec – Martin Kopal (Hradčany) – 4 x

 

Memoriál Jiřího Kořínka a Miroslava Melichárka – Češov 2.8.2014

Výsledky:

Češov - Dlouhopolsko = 6:0

Sloveč - Dubá = 3:2

Dubá - Dlouhopolsko = 2:1

Češov - Sloveč = 2:1

Sloveč - Dlouhopolsko = 5:1

Češov - Dubá = 3:2

Pořadí v turnaji:

 1.  Češov 3  3  0  0  11:3  9
 2.  Sloveč 3  2  0  1     9:5  6
 3.  Dubá 3  1  0  2     6:7  3
 4.  Dlouhopolsko 3  0  0  3     2:13  0

nejlepší střelec - Jan Čonka ( Češov ) - 5 x

nejlepší hráč - Václav Kučera ( Sloveč )

nejlepší brankář - Lukáš Šíma ( Dubá )

borec nakonec - František Franěk ( Dubá )

 

Turnaj v malé kopané Židovice - 26. 7. 2014

Výsledky:

Dlouhopolsko - Kopidlno dorost = 1:1

Dlouhopolsko - Městec Králové = 2:1

Dlouhopolsko - Cholenice =  1:0

Dlouhopolsko - Údrnice = 1:1

Dlouhopolsko - Židovice = 1:1

Pořadí v turnaji:

   1.    Kopidlno dorost
 2.  Dlouhopolsko
 3.  Cholenice
 4.  Údrnice
 5.  Židovice
 6.  Městec Králové

 

42.ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka – 19.7.2014

Výsledky:

Dlouhopolsko – Hradčany = 2:4 ( 1:1 )

Sloveč – Převýšov = 4:0 ( 1:0 )

Sloveč – Hradčany = 9:0 ( 5:0 )

Dlouhopolsko – Převýšov = 4:4 ( 2:2 ) – penalty 2:4

Dlouhopolsko – Sloveč = 2:9 ( 2:7 )

Převýšov – Hradčany = 7:0 ( 3:0 )

Pořadí v turnaji:

1.  Sloveč      3      0    0  22:2    9
 2.  Převýšov      1    1    1  11:8    4
 3.  Hradčany      1    0    2     4:18    3   
 4.  Dlouhopolsko      0    1    2     8:17    1

nejlepší brankář – Fiala Tomáš ( Sloveč )

nejlepší střelec – Langr Aleš ( Sloveč ) = 6x

nejlepší hráč – Pilař Pavel mladší ( Převýšov )

 

1.ročník turnaje v malé kopané – Dlouhopolsko – 12.7.2014

skupina A :

FK Hadice Vrbová Lhota, AC Kadimůrov Praha, Chalani Lovčice, Zběr Převýšov – Žiželice, Atletiko Smidary

Kadimůrov – Zběr = 3:2

Chalani – Smidary = 1:2

Hadice – Kadimůrov = 0:0

Chalani – Zběr = 0:2

Hadice – Smidary = 0:1

Kadimůrov – Chalani = 1:0

Hadice – Zběr = 2:1

Kadimůrov – Smidary = 0:2

Hadice – Chalani = 1:0

Zběr – Smidary = 1:0

skupina B :

Lokomotiva Budševes, SK Dlouhopolsko, Utopenci Cholenice, Horacio 109 Dlouhopolsko, FC Nukleon Praha, Notorixxx Chlumec nad Cidlinou

Buďševes – Notorixxx = 2 :4

Dlouhopolsko – Nukleon = 3:0

Utopenci – Horácio 109 = 0:1

Buďševes – Nukleon = 3:0

Utopenci – Notorixxx = 0:2

Dlouhopolsko – Horácio 109 = 4:0

Buďševes – Utopenci = 3:0

Dlouhopolsko – Notorixxx = 3:2

Nukleon – Horacio 109 = 2:0

Dlouhopolsko – Utopenci = 3:0

Buďševes – Horácio 109 = 1:1

Nukleon – Notorixxx = 1:1

Buďševes – Dlouhopolsko = 0:0

Horácio 109 – Notorixxx = 1:1

Utopenci – Nukleon = 0:2

 

Čtvrtfinále :

Smidary – Nukleon = 0:0 – penalty 4:2

Kadimůrov – Notorixxx = 0:1

Dlouhopolsko – Zběr = 4:0

Buďševes – Hadice = 1:0

 

Semifinále :

Smidary – Notorixx = 5:0

Dlouhopolsko – Buďševes = 1:1 – penalty 5:6

 

o 3.místo :

SK Dlouhopolsko – Notorixxx  Chlumec nad Cidlinou = 0:0 – penalty 4:5

 

Finále :

Lokomotiva Buďševes – Atletiko Smidary = 1:0

 

nejlepší střelec : Hartman ( Notorixxx Chlumec nad Cidlinou )

nejlepší hráč : Sanko ( Atletiko Smidary )

nejlepší brankář : Nýč ( Lokomotiva Buďševes )

 

Turnaj v malé kopané - Žiželice nad Cidlinou 21.6.2014

Dlouhopolsko - Městec Králové B = 3:0

v dalších zápasech Dlouhopolsko vyhrálo 3:2 a remizovalo 1:1

o 3. místo : Žiželice nad Cidlinou - Dlouhopolsko = 7:2

finále:          Býteš - Městec Králové B = 7:1

Pořadí v turnaji:

 1.   Býteš
 2.  Městec Králové B
 3.  Žiželice nad Cidlinou
 4.  Dlouhopolsko

  

střelci roku 2013

góly

 

21

Robovský Luboš

7

Švoma Vlastimil

6

Pecen Tomáš

4

Bartošek Michal

4

Kříž Jakub

3

Kročák Jiří

3

Hingar Petr

2

Kříž Pavel

1

Komárek Ladislav

1

Franěk Jaroslav

1

Švoma Jiří

1

Novák Ladislav

1

Hájek Martin

 Memoriál Davida Vojtíška ( Hradčany 10.8.2013 )

Memoriál Davida Vojtíška - Hradčany 10. 8. 2013 : Hradčany - Dlouhopolsko

 

13. ročník Memoriálu Davida Vojtíška - Hradčany 10. 8. 2013

Výsledky:

Hradčany - Dlouhopolsko = 0:2 (0:0)

Žehuň - Libice nad Cidlinou B = 1:1 (1:1)

Velký Osek B - Dlouhopolsko = 0:6 (0:0)

Hradčany - Žehuň = 2:0 (1:0)

Velký Osek B - Libice nad Cidlinou B = 2:1 (1:0)

Žehuň - Dlouhopolsko = 1:2 (1:0)

Hradčany - Libice nad Cidlinou B = 3:3 (2:1)

Velký Osek B - Žehuň = 2:0 (2:0)

Libice nad Cidlinou B - Dlouhopolsko = 1:3 (1:2)

Hradčany - Velký Osek B = 1:4 (0:3)

Pořadí v turnaji:

1.

Dlouhopolsko

4

0

0

13:2

12

2.

Velký Osek B

3

0

1

8:8

9

3.

Hradčany

1

1

2

6:9

4

4.

Libice nad Cidlinou B

0

2

2

6:9

2

5.

Žehuň

0

1

3

2:7

1

nejlepší hráč : Martin Koška ml. (Velký Osek B)

nejlepší střelec :  Luboš Robovský (Dlouhopolsko) - 4x

nejlepší brankář : Jan Velechovský (Libice nad Cidlinou B)

 Memoriál Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka 20.7.2013 : Dlouhopolsko - Vrbice

Memoriál Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka 20.7.2013 : Dlouhopolsko - Vrbice

 

41.ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka - 20.7.2013

Výsledky :

Dlouhopolsko - Převýšov B = 2:3 ( 0:1 )

Lovčice B – Vrbice = 3:0 (0:0)

o 3.místo : Dlouhopolsko – Vrbice = 0:0 = penalty 4:2

finále : Převýšov B – Lovčice B = 2:2 ( 0:0 )

nejlepší hráč : Lukáš Hladík (Lovčice B)

nejlepší střelec :  Jaroslav Matouš (Převýšov B)

nejlepší brankář : Bohumír Dubský ( Dlouhopolsko )

 

střelci roku 2012

góly  
12 Vaníček Michal
8 Robovský Luboš
7 Pecen Tomáš
7 Kříž Jakub
4 Franěk Jaroslav
2 Švoma Jiří
2 Budai Jakub
2 Hingar Petr
2 Kříž Pavel
2 Kříž Martin
1 Švoma Vlastimil

 

40.ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka - 21.7.2012

Výsledky :

Dlouhopolsko - Převýšov B = 3:2 ( 0:2 )

Sloveč - Stará garda Chlumec nad Cidlinou = 2:2  (1:1 ) - penalty 3:2

o 3.místo : Stará garda Chlumec nad Cidlinou - Převýšov B = 7:1 ( 3:0 )

finále : Dlouhopolsko - Sloveč = 3:1 ( 0:0 )

nejlepší hráč : Vlastimil Krejčí ( Stará garda Chlumec nad Cidlinou )

nejlepší střelec : Jakub Lysa ( Stará garda Chlumec nad Cidlinou ) = 5x

nejlepší brankář : Jan Budai ( Dlouhopolsko )

 

Dlouhopolsko - Libice nad Cidlinou B 10.9.2011

Dlouhopolsko - Libice nad Cidlinou B 10.9.2011

 

Dlouhopolsko - Odřepsy 26.3.2011

Dlouhopolsko - Odřepsy 26.3.2011

 

střelci roku 2011

góly  
9 Vaníček Michal
9 Hingar Petr
7 Franěk Jaroslav
6 Budai Jakub
5 Pecen Tomáš
4 Kříž Jakub
3 Švoma Jiří
3 Siegl Jan
1 Kříž Jan
1 Komárek Tomáš

 

39.ročník Memoriálu Jaroslava Zlatníka a Josefa Teslíka - 16.7.2011

Výsledky :

Dlouhopolsko - Převýšov B = 1:2 ( 1:2 )

Lovčice B - Sloveč = 3:3 ( 1:0 ) - penalty 2:1

o 3.místo : Dlouhopolsko - Sloveč = 0:4 ( 0:3 )

finále : Převýšov B - Lovčice B = 3:2 ( 3:2 )

nejlepší hráč - Pavel Pilař ( Lovčice B )

nejlepší brankář - Jiří Apl ( Lovčice B)

nejlepší střelec - Jiří Apl ( Lovčice B)

 

  Běrunice B - Dlouhopolsko 11.9.2010

 Běrunice B - Dlouhopolsko  11.9.2010

 

střelci roku 2010

góly  
8 Franěk Jaroslav
8 Hingar Petr
7 Robovský Luboš
3 Švoma Jiří
3 Pecen Tomáš
3 Weidenhoffer David
2 Budai Jakub
2 Siegl Jan
2 Štus Lubomír
2 Kříž Jakub
1 Kratochvíl Jakub
1 Filippi Jakub
1 Kříž Jan
1 Komárek Ladislav
1 Budai Jan
1 vlastní

 

Dlouhopolsko - Libice nad Cidlinou B 31.10.2009  

Dlouhopolsko - Libice nad Cidlinou B 31.10.2009

 

Historická tabulka střelců 1966 - 2016

jméno

počet branek

Hingar Petr

167

Vocásek Jindřich mladší

162

Černý Jaroslav

125

Havlina Vítězslav

120

Trčka Josef

104

Hájek Martin

103

Steklý Josef

83

Robovský Luboš

73

Okrouhlý Jaroslav

70

Kříž Zdeněk

66

Kříž Martin

59

Zlatník Jaroslav

59

MUDr.Žoha Zdeněk

59

Klikar Miroslav

52

Chrastný Miroslav

51

Hybler Michal

48

Šidlík Oto

48

Martínek Zdeněk

47

Vávra Josef

45

Teslík Petr

42

Renský Zdeněk

41

Nouzák Miroslav

39

Kříž Jakub 

38 

Hájek Jiří

35

Franěk Jaroslav

33

Vocásek Jindřich

29

Bačovský Milan

28

Sedláček Miloš

28

Tuček Lubomír

28

Braun Jiří

27

Janouch Luboš

26

Mráz František

26

Pecen Tomáš 

26 

Karásek Jiří

25

Kubelka Josef

25

Ledecký Josef

24

Šidlík Otakar

24

Roza Josef

23

Štus Lubomír 

23 

Steklý Vladimír

22

Vaníček Michal

22

Šafránek Zdeněk

21

Kříž Pavel 

20 

Mazánek Vladimír

20

Shaklein Anton 

20 

Bludský Zdeněk

19

Kročák Jiří 

18 

Vaníček Leoš

18

Novák Josef

17

Posejpal Václav

17

Vondruška Bohumil

17

Knytl Josef

16

Šidlík Pavel mladší 

16

Budai Jakub

15

Švoma Jiří 

14 

Eliáš Petr

13

Kříž Jan

12

Louda Slávek

12

Šebek Miroslav

12

Švoma Vlastimil 

 12

Brzák Aleš

11

Weidenhoffer David

11

Pletánek Zdeněk

9

Štědronský Antonín

9

Vocásek Dominik 

 9 

Šidlík Pavel

7

Siegl Jan

6

Vintrlík Jan

6

Barták Vladimír

5

Bína Jaroslav

5

Budai Jan

5

Kraus Pavel

5

Kříž Martin mladší

5

Ouzký Pavel

5

Šeruda Ondřej 

Tománek Jaroslav

5

Bartošek Michal

4

Černý Ladislav

4

Hrdina Jaroslav mladší

4

Janda Pavel

4

Michálek Jiří

4

Novák Ladislav nejmladší

4

Podhorský František 

Říha Miloslav

4

Svoboda Josef

4

Šindler Martin

4

Teslík Josef

4

Voňka Tomáš   

4

Filippi Jakub

3

Flídr Michal

3

Hradečný Martin

3

Hrdina Jaroslav

3

Jindra Daniel

3

Kříž Vladislav

3

Kvasnička Jaroslav

3

Míča Michal

3

Novák Daniel

3

Novák Ladislav mladší

3

Semerád Petr

3

Teslík Tomáš 

Adamec Václav

2

Bečvařík Martin

2

Dědek Jaroslav

2

Janata Václav

2

Komárek Ladislav

2

Lehký Martin

2

Malík Petr

2

Martínek Miroslav

2

Nedoma Zdeněk

2

Novák Dušan

2

Nýdrle František 

2

Okrouhlý David

2

Pecen Jiří mladší

2

Pilař Tomáš

2

Voborník Vladimír

2

MUDr.Zuska Pavel

2

Zvěřina Petr

2

Adamec Josef

1

Barták Daniel 

1

Berný Jan

1

Blažek Petr

1

Bludský Luboš

1

Bydžovský Tomáš

1

Dostálek Adam

1

Fördös František

1

Habrdle Ladislav

1

Hochberger Oldřich

1

Horáček Václav

1

Janíček Michal

1

Jaroš Tomáš

1

Jilemnický Miroslav

1

Kafka Roman

1

Knytl Oldřich

1

Komárek Ladislav mladší

1

Komárek Tomáš

1

Kopecký Miroslav

1

Kratochvíl Jakub 

1

Kříž Radek

1

Kříž Vladislav mladší

1

Kubíček Jiří

1

Neumann Miloš

1

Novák Ladislav

1

Pavlištík Tomáš

1

Pecen Jiří

1

Posejpal Miroslav

1

Pospíšil Lukáš

1

Průša Jan

1

Seifert Lukáš

1

Sekera Jakub

1

Suchý Petr

1

Tomek Martin

1

Turner Zdeněk

1

Vocásek Josef

1

Zlatník Miroslav 

1

Zvěřina Jiří

1

 

 

 

Menu

18. 10. Lukáš

Zítra: Michaela

Úřední hodiny:

pondělí 18.00 - 20.00 hod
středa 08.00 - 11.00 hod

CzechPoint:

www.czechpoint.cz

portal.gov.cz

www.kr-stredocesky.cz

logo.pngSvazek obcí Ny-Ko

http://ny-ko.cz

 

 

 

Návštěvnost stránek

098173